Amelia - en to nb_NO translation catalogue (3358 entries)

en:  (Incl. Tax)
nb_NO:  (inkl. mva.)

en: "Book now" Button Type
nb_NO: "Bestill nå"-knappetype

en: "Go back" Button Type
nb_NO: "Gå tilbake"-knappetype

en: "I'm not a robot" checkbox
nb_NO: «Jeg er ikke en robot»-avkrysningsrute

en: "Paying now" Button Type
nb_NO: "Betal nå" knapp

en: "Payment Method" View
nb_NO: Vis "Betalingsmetode"

en: # of Hours in appointment
nb_NO: # timer i avtalen

en: # of appointments
nb_NO: # av avtaler

en: # of bookings
nb_NO: Antall bestillinger

en: 'Back' button style
nb_NO: Stil på «Tilbake»-knappen

en: 'Book another' button style
nb_NO: Stil på «Bestill en til»-knappen

en: 'Book now' button style
nb_NO: Stil på «Bestill nå»-knappen

en: 'Book' button style
nb_NO: Stil på «Book»-knappen

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
nb_NO: «Bestillingsdato og -tid» angir grensen basert på når bestillingen er gjort, uavhengig av avtalsdatoen. «Avtalsdato og -tid» angir grensen basert på selve den planlagte avtalen.

en: 'Bringing anyone with you' popup
nb_NO: Popup-vinduet «Ta med deg hvem som helst»

en: 'Cancel' button style
nb_NO: Stil på «Avbryt»-knappen

en: 'Change password' button style
nb_NO: Stil på «Endre passord»-knappen

en: 'Close' button style
nb_NO: Stil på «Lukk»-knappen

en: 'Confirm' button style
nb_NO: Stil på «Bekreft»-knappen

en: 'Continue' button style
nb_NO: Stil på «Fortsett»-knappen

en: 'Customer panel' button style
nb_NO: Knappestil for «Kundepanel»

en: 'Delete' button style
nb_NO: Stil på «Slett»-knappen

en: 'Filter' button style
nb_NO: «Filter»-knappestil

en: 'Finish' button style
nb_NO: Stil på «Fullfør»-knappen

en: 'Join waiting list' button style
nb_NO: Knappestil for «Bli med på ventelisten»

en: 'Learn more' button
nb_NO: «Lær mer»-knapp

en: 'Learn more' button style
nb_NO: Stil på «Lær mer»-knappen

en: 'New Event' button style
nb_NO: Stil for «Ny hendelse»-knappen

en: 'New appointment' button style
nb_NO: Stil for knappen «Ny avtale»

en: 'Read more' button style
nb_NO: Stil på «Les mer»-knappen

en: 'Save changes' button style
nb_NO: Stil på «Lagre endringer»-knappen

en: 'Scan e-ticket' button
nb_NO: «Skann e-billett»-knapp

en: 'Send' button style
nb_NO: Stil på «Send»-knappen

en: 'Set password' button style
nb_NO: Stil på «Angi passord»-knappen

en: 'Sign in' button style
nb_NO: Stil på «Logg inn»-knappen

en: 'View employee' button style
nb_NO: Stil på knappen «Vis ansatt»

en: 'View in package' button
nb_NO: «Vis i pakke»-knapp

en: (Paying now)
nb_NO: (betaler nå)

en: +more
nb_NO: Vis mer

en: +{count} more
nb_NO: +{count} mer

en: 1 day
nb_NO: 1 dag

en: 1 week
nb_NO: 1 uke

en: 1 year
nb_NO: 1 år

en: 1/1 width
nb_NO: 1/1 bredde

en: 1/2 width
nb_NO: 1/2 bredde

en: 10h
nb_NO: 10t

en: 10min
nb_NO: 10 min

en: 11h
nb_NO: 11t

en: 12h
nb_NO: 12t

en: 12min
nb_NO: 12 min

en: 15min
nb_NO: 15 min

en: 1h
nb_NO: 1t

en: 1h 30min
nb_NO: 1t 30min

en: 1min
nb_NO: 1 min

en: 2 days
nb_NO: 2 dager

en: 2 weeks
nb_NO: 2 uker

en: 2 years
nb_NO: Årene

en: 20min
nb_NO: 20 min

en: 2h
nb_NO: 2t

en: 2min
nb_NO: 2 min

en: 3 days
nb_NO: 3 dager

en: 3 months
nb_NO: 3 måneder

en: 3 weeks
nb_NO: 3 uker

en: 3 years
nb_NO: Årene

en: 30min
nb_NO: 30 min

en: 3h
nb_NO: 3t

en: 4 days
nb_NO: 4 dager

en: 4 weeks
nb_NO: 4 uker

en: 45min
nb_NO: 45 min

en: 4h
nb_NO: 4t

en: 5 days
nb_NO: 5 dager

en: 5min
nb_NO: 5 min

en: 6 days
nb_NO: 6 dager

en: 6 months
nb_NO: 6 måneder

en: 6h
nb_NO: 6t

en: 8h
nb_NO: 8t

en: 9h
nb_NO: 9t

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
nb_NO: <p><strong>Amelia</strong> utvidelse krever PHP versjon 5.5 eller større.</p>

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
nb_NO: Et prosentvis depositum beregnes ut fra den totale bestillingsprisen. Et fast beløp kan enten multipliseres med antall personer eller brukes som et enkelt samlet beløp.

en: A server error occurred. Please try again later.
nb_NO: Det oppstod en serverfeil. Prøv igjen senere.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
nb_NO: En enkelt bestilling kan omfatte flere deltakere (plasser).

en: AM - Booking view
nb_NO: AM - Bestillingsvisning

en: AM - Catalog Booking
nb_NO: AM - Katalog bestilling

en: AM - Catalog view
nb_NO: AM - Katalogvisning

en: AM - Customer Panel
nb_NO: AM - Kundepanel

en: AM - Employee Panel
nb_NO: AM - Ansatt panel

en: AM - Events Calendar Booking
nb_NO: Bestillingsskjema for arrangementskalender

en: AM - Events List Booking
nb_NO: AM - Arrangement liste bestilling

en: AM - Events view
nb_NO: AM - Arrangementvisning

en: AM - Search view
nb_NO: AM - søkevisning

en: AM - Step Booking
nb_NO: AM - Steg bestilling

en: API Key
nb_NO: API-nøkkel

en: API Key copied to clipboard.
nb_NO: API-nøkkel kopiert til utklippstavlen.

en: API base URL:
nb_NO: API-base-URL:

en: API setup
nb_NO: API-oppsett

en: About
nb_NO: Om

en: About Event
nb_NO: Om arrangement

en: About Package
nb_NO: Om pakke

en: About Service
nb_NO: Om tjeneste

en: About event
nb_NO: Om arrangementet

en: About package
nb_NO: Om pakken

en: About service
nb_NO: Om tjenesten

en: About this Event
nb_NO: Om dette arrangementet

en: About this event
nb_NO: Om denne hendelsen

en: Accent
nb_NO: Aksent

en: Accent text
nb_NO: Aksenttekst

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
nb_NO: Godta betalinger for bestillinger og tjenester via PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
nb_NO: Godta betalinger sømløst gjennom Mollie-betalingsgatewayen.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
nb_NO: Godta betalinger via Razorpay, ideelt for indiske bedrifter.

en: Access link
nb_NO: Tilgangslink

en: Access link success
nb_NO: Tilgangslink vellykket

en: Access your financial data in seconds
nb_NO: Få tilgang til dine økonomiske data på få sekunder

en: Account ID
nb_NO: Konto ID

en: Action
nb_NO: Handling

en: Action Triggered
nb_NO: Handling utløst

en: Action-based notification
nb_NO: Handlingsbasert varsling

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Activate
nb_NO: Aktivere

en: Activate with Envato
nb_NO: Aktiver med Envato

en: Activated with Envato
nb_NO: Aktivert med Envato

en: Activation
nb_NO: Aktivering

en: Activation settings
nb_NO: Aktiveringsinnstillinger

en: Active
nb_NO: Aktivere

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add Attendee
nb_NO: Legg til deltaker

en: Add Break
nb_NO: Legg til pauser

en: Add Coupon
nb_NO: Legg til kupong

en: Add Customer
nb_NO: Legg til kunde

en: Add Date
nb_NO: Legg til dato

en: Add Date Range
nb_NO: Legg til tidsrom

en: Add Day Off
nb_NO: Legg til fridag

en: Add Extra
nb_NO: Legg til Tillegg

en: Add Google Map API Key to show Google static map on "Locations" page.
nb_NO: Legg til Google Map API-nøkkel for å vise statisk Google-kart på siden «Steder».

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
nb_NO: Legg til Meta Pixel for å spore annonsekonverteringer og optimalisere markedsføringen.

en: Add Period
nb_NO: Legg til perioder

en: Add Pricing Category
nb_NO: Legg til priskategori

en: Add Special Day
nb_NO: Legg til spesiell dag

en: Add Stripe address fields
nb_NO: Legg til Stripe-adressefelt

en: Add Webhook
nb_NO: Legg til webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
nb_NO: Legg til en sporingskode fra Google Analytics på bestillingssiden din for å få innsikt i besøkendes atferd.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
nb_NO: Legg til en omdirigerings-URL for tilfeller der en kunde prøver å bestille et tidsvindu som allerede er opptatt.

en: Add appointment
nb_NO: Legg til avtale

en: Add booking
nb_NO: Legg til bestilling

en: Add category
nb_NO: Legg til kategori

en: Add custom field
nb_NO: Legg til tilpasset felt

en: Add custom notification
nb_NO: Legg til tilpasset varsel

en: Add customer
nb_NO: Legg til kunde

en: Add date range
nb_NO: Legg til datointervall

en: Add day off
nb_NO: Legg til fridag

en: Add day(s)
nb_NO: Legg til dag(er)

en: Add duration
nb_NO: Legg til varighet

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
nb_NO: Legg til element-ID (knapp, lenke...), som manuelt laster inn innhold med Amelia shortcode

en: Add event
nb_NO: Legg til hendelse

en: Add event attendees
nb_NO: Legg til deltakere på arrangementet

en: Add extra
nb_NO: Legg til tillegg

en: Add more Appointments
nb_NO: Legg til flere avtaler

en: Add more appointments
nb_NO: Legg til flere avtaler

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
nb_NO: Legg til flere ansatte i bookingsystemet ditt, administrer timeplanene deres og tilordne dem til tjenester eller arrangementer, slik at det blir enkelt å skalere virksomheten og koordinere teamet ditt.

en: Add option
nb_NO: Legg til alternativ

en: Add package
nb_NO: Legg til pakke

en: Add period
nb_NO: Legg til punktum

en: Add pricing category
nb_NO: Legg til priskategori

en: Add rule
nb_NO: Legg til regel

en: Add services
nb_NO: Legg til tjenester

en: Add special day
nb_NO: Legg til spesiell dag

en: Add to Calendar
nb_NO: Legg i kalender

en: Add to calendar
nb_NO: Legg til i kalenderen

en: Add tracking
nb_NO: Legg til sporing

en: Add work hours
nb_NO: Legg til arbeidstimer

en: Additional information
nb_NO: Tilleggsinformasjon

en: Additional people
nb_NO: Ekstra personer

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: After
nb_NO: Etter

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
nb_NO: Etter konto aktivering vil abonnenter opprettes som kunder i Amelia

en: After with space
nb_NO: Etter med mellomrom

en: Agencies
nb_NO: Byråer

en: Alert content
nb_NO: Innhold i varsel

en: Alert message
nb_NO: Varselmelding

en: All
nb_NO: Alle

en: All Locations
nb_NO: Alle steder

en: All Services
nb_NO: Alle tjenester

en: All appointments are selected
nb_NO: Alle avtaler er valgt

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
nb_NO: Alle avtaler vil bli planlagt med statusen som er valgt her.

en: All appointments will be selected later
nb_NO: Alle avtaler blir valgt senere

en: All assigned services
nb_NO: Alle tildelte tjenester

en: All bookings
nb_NO: Gjennomsnitt bestillinger

en: All customers
nb_NO: Alle kunder

en: All employees
nb_NO: Alle ansatte

en: All events
nb_NO: Alle arrangementer

en: All extras
nb_NO: Alle ekstrafunksjoner

en: All locations
nb_NO: Alle steder

en: All packages
nb_NO: Alle pakker

en: All services
nb_NO: Alle tjenester

en: All services are booked separately
nb_NO: Alle tjenester bestilles separat

en: All services are booked separately.
nb_NO: Alle tjenester bestilles separat.

en: All slots are selected
nb_NO: Alle luker er valgt

en: All tickets have already been scanned
nb_NO: Alle billetter er allerede skannet

en: Allow additional people
nb_NO: Tillat flere personer

en: Allow admin to book appointment at any time
nb_NO: Tillat admin å bestille avtale når som helst

en: Allow admin to book over an existing appointment
nb_NO: Tillat admin å bestille avtale når som helst

en: Allow booking above maximum capacity
nb_NO: Tillat å bestille over maksimal kapasitet

en: Allow booking without a prior login
nb_NO: Tillat bestilling uten å logge inn

en: Allow bringing more people
nb_NO: Tillat å ta med flere folk

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
nb_NO: Tillat kunder å sikre bestillinger med delbetalinger.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
nb_NO: La kunder og ansatte logge seg raskt på med Facebook-kontoen sin, slik at påloggingsprosessen blir raskere, enklere og sikrere.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
nb_NO: La kunder og ansatte logge seg raskt på med Google-kontoen sin, slik at påloggingsprosessen blir raskere, enklere og sikrere.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
nb_NO: La kundene bestille flere tjenester i én enkelt transaksjon for en strømlinjeformet opplevelse.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
nb_NO: Tillat kunder å bestille gjentatte avtaler med tilpassbar gjentakelse.

en: Allow customers to cancel packages
nb_NO: Tillat kunder å avbryte pakker

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
nb_NO: Tillat kundene til å velge ansatt i kundepanelet

en: Allow customers to delete their profile
nb_NO: Tillat kunder å slette profilen deres

en: Allow customers to pay full amount
nb_NO: Tillat kunder å betale hele beløpet

en: Allow customers to pay total appointment amount
nb_NO: Tillat kunder å betale hele beløpet for avtale

en: Allow customers to pay total event amount
nb_NO: Tillat kunder å betale hele beløpet for arrangement

en: Allow customers to reschedule their own appointments
nb_NO: Tillat kunder å endre sine egne avtaler

en: Allow customers to see other attendees
nb_NO: Tillat kunder å se andre deltakere

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
nb_NO: La ansatte administrere avtaler og arrangementer på en enkel måte. Tilpass farger slik at de passer til merkevaren din og forbedrer brukervennligheten.

en: Allow employees to manage customers
nb_NO: Tillat ansatte å administrere kunder

en: Allow employees to manage their appointments
nb_NO: Tillat ansatte å administrere sine avtaler

en: Allow employees to manage their days off
nb_NO: La ansatte administrere sine fridager

en: Allow employees to manage their events
nb_NO: La ansatte administrere sine egne arrangementer

en: Allow employees to manage their schedule
nb_NO: La ansatte administrere sin egen timeplan

en: Allow employees to manage their services
nb_NO: Tillat ansatte å administrere sine tjenester

en: Allow employees to manage their special days
nb_NO: La ansatte administrere sine spesielle dager

en: Allow multiple bookings per customer
nb_NO: Tillat flere bestillinger per kunde

en: Allow payment via Payment Link
nb_NO: Tillatt betaling via betalingslenke

en: Allow the same customer to book more than once
nb_NO: La samme kunde bestille mer enn én gang

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
nb_NO: La den korte beskrivelsen under bestillingsskjemaet støtte Amelia Booking Plugin og spre budskapet om det.

en: Alpha sender ID
nb_NO: Alfa-avsender-ID

en: Alpha sender ID can't be empty
nb_NO: Alfa-avsender-ID kan ikke være tomt

en: Already have an account?
nb_NO: Har du allerede en konto?

en: Also cancel and delete future events
nb_NO: Avbryt og slett også fremtidige hendelser

en: Also cancel future events
nb_NO: Avbryt også fremtidige hendelser

en: Also delete future events
nb_NO: Slett også fremtidige hendelser

en: Also open future events
nb_NO: Åpne også fremtidige hendelser

en: Amelia - Booking view
nb_NO: Amelia - Bestillingsvisning

en: Amelia - Catalog Booking
nb_NO: Amelia - Katalog bestilling

en: Amelia - Catalog view
nb_NO: Amelia - Katalog visning

en: Amelia - Customer Panel
nb_NO: Amelia - Kundepanel

en: Amelia - Employee Panel
nb_NO: Amelia - Ansatt panel

en: Amelia - Events
nb_NO: Amelia - Arrangementer

en: Amelia - Events Calendar
nb_NO: Kalender over arrangementer

en: Amelia - Events List
nb_NO: Amelia - Arrangement liste

en: Amelia - Search view
nb_NO: Amelia - søkevisning

en: Amelia - Step-By-Step Booking
nb_NO: Amelia - Steg-for-steg bestilling

en: Amelia Add to calendar page
nb_NO: Amelia legg til kalender side

en: Amelia Profile Settings
nb_NO: Amelia profil innstillinger

en: Amelia Users Settings
nb_NO: Amelia Bruker innstillinger

en: Amount
nb_NO: Beløp

en: An email with details of your booking has been sent to you.
nb_NO: En e-post med detaljer om bestillingen din, er sendt til deg.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
nb_NO: Det oppstod en uventet feil. Prøv igjen senere.

en: Any
nb_NO: Noen

en: Any Employee
nb_NO: Uansett ansatt

en: Any Employee Option Visibility:
nb_NO: Synlighet for alle ansattalternativer:

en: Any Location
nb_NO: Uansett sted

en: Apple Calendar
nb_NO: Google kalender

en: Apple Calendar (Personal)
nb_NO: Apple Kalender (Personlig)

en: Apple Calendar setup
nb_NO: Apple Kalender-oppsett

en: Application (client) ID
nb_NO: Applikasjons-ID (klient-ID)

en: Application fee amount (%)
nb_NO: Søknadsgebyr (%)

en: Applied for all assigned services
nb_NO: Lagt til for alle tildelte tjenester

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
nb_NO: Bruk innstillingene for «Booking close» på alle gjentakende hendelser

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
nb_NO: Bruk innstillingene for «Åpen booking» på alle gjentakende hendelser

en: Apply Changes to Events
nb_NO: Bruk endringer på hendelser

en: Apply on
nb_NO: Bruke på

en: Apply this to all recurring events
nb_NO: Bruk dette til alle gjentakende arrangementer

en: Apply to All Days
nb_NO: Tilordne til alle dager

en: Apply to all days
nb_NO: Gjelder alle dager

en: Apply to future recurring events
nb_NO: Gjelder fremtidige gjentakende hendelser

en: Appointment
nb_NO: Avtale

en: Appointment Canceled
nb_NO: Avtalen er avbrutt

en: Appointment Date:
nb_NO: Avtale dato:

en: Appointment ID
nb_NO: Avtale ID

en: Appointment Info
nb_NO: Avtale informasjon

en: Appointment Repeats
nb_NO: Avtale gjentar

en: Appointment booked
nb_NO: Avtale bestilt

en: Appointment can't be rescheduled
nb_NO: Avtalen kan ikke endres

en: Appointment canceled
nb_NO: Avtalen er avlyst

en: Appointment date
nb_NO: Avtalt dato

en: Appointment date & time
nb_NO: Avtalt dato og klokkeslett

en: Appointment deposit
nb_NO: Depositum for avtale

en: Appointment details
nb_NO: Avtaleopplysninger

en: Appointment duration
nb_NO: Varighet av avtalen

en: Appointment end time
nb_NO: Avtalens sluttidspunkt

en: Appointment has been created.
nb_NO: Avtalen er opprettet.

en: Appointment has been deleted
nb_NO: Avtale er slettet

en: Appointment has been deleted.
nb_NO: Avtalen er slettet.

en: Appointment has been rescheduled
nb_NO: Avtalen er endret

en: Appointment has been saved
nb_NO: Avtale er lagret

en: Appointment has been updated.
nb_NO: Avtalen er oppdatert.

en: Appointment information
nb_NO: Avtale informasjon

en: Appointment initial date
nb_NO: Første dato for avtale

en: Appointment initial date & time
nb_NO: Første dato og klokkeslett for avtalen

en: Appointment initial end time
nb_NO: Opprinnelig sluttidspunkt for avtalen

en: Appointment initial start time
nb_NO: Avtalens opprinnelige starttidspunkt

en: Appointment is removed from the cart.
nb_NO: Avtalen er fjernet fra handlekurven.

en: Appointment management guide
nb_NO: Veiledning for avtalehåndtering

en: Appointment not found.
nb_NO: Avtale ikke funnet.

en: Appointment note
nb_NO: Avtale notat

en: Appointment note has been updated.
nb_NO: Avtalenotatet er oppdatert.

en: Appointment notes
nb_NO: Avtale merknad

en: Appointment price
nb_NO: Avtale pris

en: Appointment repeats
nb_NO: Avtale gjentas

en: Appointment space name
nb_NO: Navn på avtalerom

en: Appointment start time
nb_NO: Starttidspunkt for avtale

en: Appointment status
nb_NO: Avtalestatus

en: Appointment status has been changed to
nb_NO: Avtalestatusen er endret til

en: Appointment status has been updated.
nb_NO: Avtalestatusen er oppdatert.

en: Appointment title
nb_NO: Tittel på avtale

en: Appointments
nb_NO: Avtaler

en: Appointments booked
nb_NO: Avtaler bestilt

en: Appointments from the first package expire on:
nb_NO: Avtalen fra den første pakken, utløper:

en: Appointments in this package
nb_NO: Avtaler i denne pakken

en: Appointments in this service
nb_NO: Avtaler i denne tjenesten

en: Appointments to book
nb_NO: Avtaler til bestilling

en: Appointments waiting list
nb_NO: Venteliste for avtaler

en: Approve appointment link
nb_NO: Godkjenn avtalelink

en: Approved
nb_NO: Godkjenning

en: Are you sure you want to block this customer?
nb_NO: Er du sikker på du vil slette denne kunden?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil avbryte og slette denne hendelsen?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
nb_NO: Er du sikker på at du vil avlyse avtalen?

en: Are you sure you want to cancel this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil avbryte denne arrangementet?

en: Are you sure you want to cancel this package?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kansellere denne pakken?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
nb_NO: Er du sikker på at du vil avbryte oppmøtet ditt?

en: Are you sure you want to close this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil lukke denne hendelsen?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette valgt deltaker?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette valgte deltakere?

en: Are you sure you want to delete these items?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette disse elementene?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne avtalen?

en: Are you sure you want to delete this category?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne kategorien?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne kupongen?

en: Are you sure you want to delete this customer?
nb_NO: Er du sikker på du vil slette denne kunden?

en: Are you sure you want to delete this employee?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne ansatte?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne hendelsesbestillingen?

en: Are you sure you want to delete this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette arrangementet?

en: Are you sure you want to delete this location?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette stedet?

en: Are you sure you want to delete this notification?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne meldingen?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne pakkebestillingen?

en: Are you sure you want to delete this package?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne pakken?

en: Are you sure you want to delete this resource?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne ressursen?

en: Are you sure you want to delete this service?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne tjenesten?

en: Are you sure you want to delete this tax?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette tillegget

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette profilen din? Du vil miste tilgang til dine bestillinger og tilgang til kundepanel.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne avtalen?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne kategorien?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne kupongen?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne ansatte?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere dette arrangementet?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne lokasjonen?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne pakken?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne ressursen?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
nb_NO: Er du sikker på at du vil kopiere denne tjenesten?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule denne kupongen?

en: Are you sure you want to hide this employee?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule denne ansatte?

en: Are you sure you want to hide this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule denne hendelsen?

en: Are you sure you want to hide this location?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule dette stedet?

en: Are you sure you want to hide this package?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule denne pakken?

en: Are you sure you want to hide this resource?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule denne ressursen?

en: Are you sure you want to hide this service?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule denne tjenesten?

en: Are you sure you want to hide this tax?
nb_NO: Er du sikker på at du vil skjule denne pakken?

en: Are you sure you want to open this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil åpne dette arrangementet?

en: Are you sure you want to refund this payment?
nb_NO: Er du sikker på du vil spør om tilbakebetaling for betalingen?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
nb_NO: Er du sikker på at du vil tilbakestille skjema innstillingene?

en: Are you sure you want to show this coupon?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise denne kupongen?

en: Are you sure you want to show this employee?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise denne ansatte?

en: Are you sure you want to show this event?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise denne hendelsen?

en: Are you sure you want to show this location?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise dette stedet?

en: Are you sure you want to show this package?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise denne pakken?

en: Are you sure you want to show this resource?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise denne ressursen?

en: Are you sure you want to show this service?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise denne tjenesten?

en: Are you sure you want to show this tax?
nb_NO: Er du sikker på at du vil vise denne pakken?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
nb_NO: Er du sikker på at du vil hoppe over oppsettet? Når du har hoppet over oppsettet, vil den veiledede oppsettprosessen ikke lenger være tilgjengelig. Alle innstillinger må konfigureres senere.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
nb_NO: Er du sikker på du vil slette denne kunden?

en: Are you sure? This action can't be undone.
nb_NO: Er du sikker? Denne handlingen kan ikke angres.

en: Assigned
nb_NO: Tildelt

en: Assigned Services
nb_NO: Tilordnede tjenester

en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

en: Attachment upload path
nb_NO: Opplastingsbane for vedlegg

en: Attendee
nb_NO: Deltaker

en: Attendee Asc
nb_NO: Deltaker Asc

en: Attendee Desc
nb_NO: Deltakerbeskrivelse

en: Attendee code
nb_NO: Deltaker kode

en: Attendee has been saved
nb_NO: Deltaker er lagret

en: Attendee have been deleted
nb_NO: Deltaker er slettet

en: Attendee have not been deleted
nb_NO: Deltaker er ikke slettet

en: Attendees
nb_NO: Deltakere

en: Attendees Allowed
nb_NO: Deltaker kode

en: Attendees Export Format
nb_NO: Deltakere Eksportformat

en: Attendees have been deleted
nb_NO: Deltakere er slettet

en: Attendees have not been deleted
nb_NO: Deltakerne er ikke slettet

en: Auto-Reply Message
nb_NO: Automatisk svar

en: Auto-approve booking after payment
nb_NO: Godkjenn bestillingen automatisk etter betaling

en: Auto-fill your details using:
nb_NO: Fyll ut opplysningene dine automatisk ved å bruke:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
nb_NO: Automatiser kommunikasjon med varsler utløst av bestillingsstatus, tid eller tilpassede regler

en: Automated invoices for a smoother payment experience
nb_NO: Automatiserte fakturaer for en jevnere betalingsopplevelse

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
nb_NO: Beregn og legg til skatter automatisk for problemfri samsvar og nøyaktig fakturering.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
nb_NO: Beregn og legg automatisk til skatter på tjenestene og arrangementene dine, slik at du får nøyaktig fakturering og problemfri samsvar med alle transaksjoner.

en: Automatically create Amelia Customer user
nb_NO: Lag automatisk Amelia kunde bruker

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
nb_NO: Lag automatisk Amelia kunder fra WP bruker

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
nb_NO: Opprett automatisk Zoom-møter for bestillinger og gi beskjed til kunder og ansatte.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
nb_NO: Generer automatisk fakturaer for hver bestilling, slik at betalinger blir enklere, mer gjennomsiktige og fullstendig strømlinjeformede for både deg og dine kunder.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
nb_NO: Oppdater automatisk bestillingsstatusen til «Godkjent» etter at en vellykket betaling er fullført via betalingslenken.

en: Availability
nb_NO: Tilgjengelighet

en: Available
nb_NO: Tilgjengelig

en: Available date background
nb_NO: Tilgjengelig dato bakgrunn

en: Available date text
nb_NO: Tilgjengelig dato-tekst

en: Available from Pro license
nb_NO: Tilgjengelig for Pro lisens

en: Available from Standard license
nb_NO: Tilgjengelig for Standard lisens

en: Available from Starter license
nb_NO: Tilgjengelig for begynner lisens

en: Available in Elite licence
nb_NO: Tilgjengelig for Elite lisens

en: Available in package
nb_NO: Tilgjengelig i pakke

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
nb_NO: Unngå dobbeltbookinger ved å koordinere delte rom, utstyr eller verktøy automatisk

en: Away
nb_NO: Borte

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Back button
nb_NO: Tilbake-knapp

en: Back to
nb_NO: Tilbake til

en: Back to appointments
nb_NO: Tilbake til avtaler

en: Back to packages
nb_NO: Tilbake til pakker

en: Back to recurring settings
nb_NO: Vis gjentakende arrangementer

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background Gradient Angle
nb_NO: Bakgrunnsgradient vinkel

en: Background Gradient Color 1
nb_NO: Bagrunnsgradient farge 1

en: Background Gradient Color 2
nb_NO: Bagrunnsgradient farge 2

en: Badge
nb_NO: Merke

en: Badge color
nb_NO: Farge på merket

en: Badge label
nb_NO: Merkelapp

en: Badges setup
nb_NO: Oppsett av merker

en: Balance
nb_NO: Balanse

en: Base Price:
nb_NO: Grunnbeløp:

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Beauty
nb_NO: Skjønnhet

en: Before
nb_NO: Før

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
nb_NO: Før du aktiverer alternativet for gjentakende oppdrag, må du sørge for at alle obligatoriske felt er fylt ut, inkludert tjeneste, ansatt, dato, klokkeslett og sted (hvis aktuelt).

en: Before with space
nb_NO: Før med mellomrom

en: Begins
nb_NO: Begynner

en: Birthday
nb_NO: Bursdag

en: Birthday greeting
nb_NO: Fødselsdagshilsen

en: Block
nb_NO: Blokker

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Apple Calendar.
nb_NO: Blokker bestillingstider som overlapper med travle hendelser i den ansattes Apple-kalender.

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
nb_NO: Blokker bestillingstider som overlapper med travle hendelser i den ansattes Outlook-kalender.

en: Block customer
nb_NO: Blokker kunde

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: Body text
nb_NO: Brødtekst

en: Book
nb_NO: Bestill

en: Book Appointment
nb_NO: Bestill avtale

en: Book Now
nb_NO: Bestill nå

en: Book Package
nb_NO: Bok pakke

en: Book This Package
nb_NO: Bestill denne pakken

en: Book This Service
nb_NO: Bestill denne tjenesten

en: Book another
nb_NO: Bestill en annen

en: Book appointment
nb_NO: Bestill time

en: Book event
nb_NO: Bestill arrangement

en: Book next appointment
nb_NO: Bestill neste avtale

en: Book now
nb_NO: Bestill nå

en: Book option on employee dialog
nb_NO: Bokalternativ i dialogboksen for ansatte

en: Book package
nb_NO: Bokpakke

en: Book subtab name
nb_NO: Navn på underfane på bestilling

en: Book this event
nb_NO: Bestill dette arrangementet

en: Book this service
nb_NO: Bestill denne tjenesten

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
nb_NO: Bestill tidsbaserte avtaler med konfigurerbar varighet, pris og tilgjengelighet.

en: Booked
nb_NO: Bestilt

en: Booked Appointments
nb_NO: Bestilte avtaler

en: Booked customer (full name, email, phone)
nb_NO: Bestilt kunde (fullt navn, e-post, telefon)

en: Booking
nb_NO: Bestilling

en: Booking #{count}
nb_NO: Bestillingsnummer{count}

en: Booking Appointment
nb_NO: Bestille avtale

en: Booking Approved with Issues
nb_NO: Bestilling godkjent med problemer

en: Booking Canceled
nb_NO: Bestillingen er kansellert

en: Booking Closes
nb_NO: Bestilling stenger

en: Booking Closes Asc
nb_NO: Bestillingen stenger Asc

en: Booking Closes Desc
nb_NO: Bestillingen stenger Desc

en: Booking Confirmed
nb_NO: Bestilling bekreftet

en: Booking Details
nb_NO: Bestillingsdetaljer

en: Booking Failed
nb_NO: Bestillingen mislyktes

en: Booking Form
nb_NO: Bestillingskjema

en: Booking Forms 1.0
nb_NO: Bestillingskjema 1.0

en: Booking ID
nb_NO: Bestilling

en: Booking Opens
nb_NO: Bestilling åpner

en: Booking Opens Asc
nb_NO: Bestillingen åpner Asc

en: Booking Opens Desc
nb_NO: Bestillingen åpnes Desc

en: Booking Overview
nb_NO: Bestillingsoversikt

en: Booking Processed
nb_NO: Bestilling behandlet

en: Booking Rejected
nb_NO: Bestilling avvist

en: Booking added
nb_NO: Bestilling lagt til

en: Booking can't be canceled
nb_NO: Bestilling kan ikke avbrytes

en: Booking canceled
nb_NO: Bestillingen er kansellert

en: Booking closes
nb_NO: Bestillingen stenger

en: Booking closes when event starts
nb_NO: Bestilling stenger når arrangement starter

en: Booking date
nb_NO: Bestillingsdato

en: Booking form on customer profile enabled
nb_NO: Bestillingsskjema på kundeprofil aktivert

en: Booking form on employee profile enabled
nb_NO: Bestillingsskjema på ansattprofil aktivert

en: Booking form tab enabled
nb_NO: Bestillingsskjema-fanen er aktivert

en: Booking form type
nb_NO: Type bestillingsskjema

en: Booking form type on employee profile page
nb_NO: Bestillingsskjematype på ansattprofilsiden

en: Booking has been updated.
nb_NO: Bestillingen er oppdatert.

en: Booking invoice
nb_NO: Bestillingsfaktura

en: Booking is canceled
nb_NO: Bestilling avbrytt

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
nb_NO: Kan ikke deaktivere utvidelse. Prøv igjen senere.

en: Booking is unavailable
nb_NO: Bestilling er ikke tilgjengelig

en: Booking not found
nb_NO: Bestilling Arrangement knapp

en: Booking not paid
nb_NO: Bestillingspris

en: Booking on employee page tab name
nb_NO: Bestilling på ansattside fanenavn

en: Booking opens
nb_NO: Bestillingen åpner

en: Booking opens immediately
nb_NO: Bestilling åpner straks

en: Booking price
nb_NO: Bestillingspris

en: Booking rescheduled
nb_NO: Bestillingen er ombooket

en: Booking source
nb_NO: Bestillingskilde

en: Booking start
nb_NO: Bestillingsstart

en: Booking status changed
nb_NO: Bestillingsstatus endret

en: Booking status has been changed to
nb_NO: Bestilling status er forandret til

en: Booking tab name
nb_NO: Navn på bestillingsfanen

en: Booking time slots will depend on the service duration
nb_NO: Bestilling av tidsluker avhenger av tjenestens varighet

en: Booking type
nb_NO: Bestillingstype

en: Bookings
nb_NO: Bestilling

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
nb_NO: Øk engasjementet ved å nå kunder umiddelbart på en plattform de bruker hver dag

en: Boost revenue with bundled service packages
nb_NO: Øk inntektene med pakkeløsninger

en: Boost revenue with valuable extras
nb_NO: Øk inntektene med verdifulle tilleggstjenester

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
nb_NO: Øk teamets produktivitet med automatiserte oppdateringer og færre manuelle oppgaver.

en: Border color
nb_NO: Kantfarge

en: Break Hours
nb_NO: Pause i timer

en: Breaks
nb_NO: Pauser

en: Bringing Anyone With You
nb_NO: Tar du noen med deg

en: Bringing anyone with you
nb_NO: Ta med deg hvem som helst

en: Bringing anyone with you?
nb_NO: Tar du noen med deg?

en: Buffer Time
nb_NO: Buffertid

en: Buffer Time After: {value}
nb_NO: Buffertid etter: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
nb_NO: Buffertid før: {value}

en: Buffer time after
nb_NO: Buffertid etter

en: Buffer time before
nb_NO: Buffertid før

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
nb_NO: Lag skreddersydde skjemaer for tjenester, arrangementer og kundeprofiler ved hjelp av tilpassede felt. Få tak i akkurat de opplysningene du trenger med avmerkingsbokser, tekstfelt og mer, og gjør hver bestilling og registrering til en effektiv inntaksprosess.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
nb_NO: Pakke flere avtaler eller tjenester til rabatterte priser for å oppmuntre kundene til å bestille mer.

en: Busy
nb_NO: Opptatt

en: Busy slots
nb_NO: Opptatt

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Button Type
nb_NO: Knapptype

en: Button style
nb_NO: Knappestil

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
nb_NO: Ved å bestille denne timen, bestiller du en avtale i en pakke i tillegg til eksisterende gruppeavtale!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
nb_NO: Ved å bestille denne timen, bestiller du en avtale i en pakke i tillegg til eksisterende gruppeavtale!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
nb_NO: Ved å skrive inn telefonnummeret ditt godtar du å motta meldinger via WhatsApp

en: Calculated
nb_NO: Beregnet

en: Calculated package price
nb_NO: Beregnet pakkepris

en: Calendar
nb_NO: Kalender

en: Camera not supported by this browser.
nb_NO: Kameraet støttes ikke av denne nettleseren.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
nb_NO: Kamera-tillatelse nektet. Tillat kamera-tilgang og prøv igjen.

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Cancel Appointment
nb_NO: Avbryt avtale

en: Cancel Event
nb_NO: Avbryt arrangement

en: Cancel Package
nb_NO: Avbryt pakke

en: Cancel and Delete
nb_NO: Avbryt og slett

en: Cancel appointment
nb_NO: Avbestill avtale

en: Cancel appointment link
nb_NO: Avbryt avtale-lenke

en: Cancel event
nb_NO: Avbryt hendelse

en: Cancel event link
nb_NO: Avbryt hendelseslenke

en: Cancel following
nb_NO: Avbryt følgende

en: Cancel package
nb_NO: Avbryt pakke

en: Canceled
nb_NO: Avbrutt

en: Canceled By Admin
nb_NO: Avlyst av Admin

en: Canceled By Attendee
nb_NO: Avlyst av deltaker

en: Canceled by admin
nb_NO: Avbrutt av administrator

en: Canceled by attendee
nb_NO: Avlyst av deltaker

en: Cancellation Failed
nb_NO: Avbestilling mislyktes

en: Cancelled
nb_NO: Abrutt

en: Capacity
nb_NO: Kapasitet

en: Capacity:
nb_NO: Kapasitet:

en: Card
nb_NO: Kort

en: Card color
nb_NO: Kortfarge

en: Card content
nb_NO: Kortinnhold

en: Card field
nb_NO: Kortfelt

en: Card number
nb_NO: Kort nummer

en: Card payment
nb_NO: Kortbetaling

en: Cards
nb_NO: Kort

en: Cards and buttons
nb_NO: Kort og knapper

en: Carrier
nb_NO: Transportør

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Cart appointments details
nb_NO: Detaljer for avtale handlekurv

en: Cart description
nb_NO: Handlekurv beskrivelse

en: Cart purchased
nb_NO: Handlekurv kjøpt

en: Catalog
nb_NO: Katalog

en: Catalog Booking
nb_NO: Katalog bestilling

en: Catalog Booking Form
nb_NO: Katalog bestillingskjema

en: Catalog Package
nb_NO: Katalog pakke

en: Catalog Service
nb_NO: Katalog Service

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Categories positions updated successfully.
nb_NO: Kategorier posisjoner oppdatert.

en: Categories sidebar
nb_NO: Kategorier sidebar

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category ID
nb_NO: Kategori ID

en: Category Input Field
nb_NO: Sted innmatningsfelt

en: Category has been created.
nb_NO: Kategorien er opprettet.

en: Category has been deleted.
nb_NO: Kategorien er slettet.

en: Category has been updated.
nb_NO: Kategorien er oppdatert.

en: Category name
nb_NO: Kategori navn

en: Category:
nb_NO: Kategori:

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
nb_NO: Sentraliser planleggingen på tvers av alle filialer for en klarere og enklere administrasjon

en: Change Password
nb_NO: Endre passord

en: Change colors
nb_NO: Endre farger

en: Change group status
nb_NO: Forandre gruppe status

en: Change password
nb_NO: Endre passord

en: Charge type
nb_NO: Utløsningstype

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
nb_NO: Sjekk kundens navn for eksisterende e-post/telefonnummer ved bestilling

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
nb_NO: Merk av i denne boksen for å generere en betalingslenke.<br> For å inkludere den i varselet, legg til plassholderen for betalingslenken.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
nb_NO: Merk av i denne avmerkingsboksen hvis du vil at deltaker(e) skal<br/>motta en e-post om arrangementets oppdaterte informasjon.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
nb_NO: Merk av i denne avmerkingsboksen hvis du vil at kunde(r) skal<br/>motta en e-post om den planlagte avtalen.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
nb_NO: Kryss av for dette alternativet hvis du vil at depositumet<br> skal multipliseres med antall<br> personer som kunder legger til i<br> delen «Ta med deg noen».

en: Check this option if you want to create recurring appointments
nb_NO: Velg dette alternativet dersom du vil lage gjentakende avtaler

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
nb_NO: Merk av for dette alternativet hvis du vil at kundene dine skal ha muligheten til å velge om de vil betale hele beløpet eller bare et depositum. Hvis dette alternativet ikke er merket av, vil kundene bare kunne betale depositumet under bestillingsprosessen.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
nb_NO: Kryss av for dette alternativet hvis du vil<br> at kundene dine skal kunne velge<br> om de vil betale hele beløpet<br> eller bare et depositum. Hvis det ikke er krysset av,<br> vil kundene bare ha depositum<br> som betalingsalternativ.

en: Check your email
nb_NO: Sjekk din e-post

en: Checkbox
nb_NO: Avmerkingsboks

en: Checked in
nb_NO: Sjekket inn

en: Checkout
nb_NO: Sjekk ut

en: Choose Apple Calendar
nb_NO: Google kalender

en: Choose Category
nb_NO: Velg Kategori

en: Choose Date and Time
nb_NO: Velg dato og klokkeslett

en: Choose Package
nb_NO: Velg Pakke

en: Choose Service
nb_NO: Velg Tjeneste

en: Choose a Form
nb_NO: Velg et skjema

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
nb_NO: Velg en valuta som skal brukes for alle prisbaserte innstillinger.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
nb_NO: Velg et skjema du vil tilpasse. Steg-for-steg 2.0-skjemaet er den nye og forbedrede versjonen som gir deg bedre design og brukeropplevelse, samt bedre hastighet.

en: Choose a group service
nb_NO: Velg en gruppetjeneste

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
nb_NO: Velg et tidsintervall som skal brukes når du definerer alle tidsbaserte innstillinger.

en: Choose date and time
nb_NO: Velg dato og klokkeslett

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
nb_NO: Velg hvordan Amelia skal foreslå en alternativ dato når den valgte gjentatte datoen ikke har ledige tidsluker.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
nb_NO: Velg hvordan tilpassede feltdata sendes i gruppebestillinger.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
nb_NO: Velg hvordan betalinger skal håndteres for gjentakende avtaler. Hvis betaling kun kreves for den første avtalen, betales de resterende avtalene på stedet.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
nb_NO: Velg hvordan gjentatte avtaler kan bookes. «Deaktivert» slår av gjentatte bookinger, mens «Alle» lar kundene velge mellom tilgjengelige gjentakelsesalternativer.

en: Choose layout version
nb_NO: Velg panel version

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
nb_NO: Velg fakturaformatet som skal brukes i varslinger og på kundepanelet.

en: Choose time you want to repeat appointment
nb_NO: Velg tid som du vil gjenta avtale

en: Choose when the repeating ends
nb_NO: Velg når gjentakelsen avsluttes

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
nb_NO: Velg om du vil administrere tjenester, hendelser eller begge deler.

en: Choosing layout of first step in step by step form
nb_NO: Velge layout for første trinn i trinnvis skjema

en: Class
nb_NO: Klasse

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Clear filters
nb_NO: Fjern filtre

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
nb_NO: Klikk på «Konfigurer» for å redigere teksten som vises når denne plassholderen brukes i varsler.

en: Click + Service below to get started.
nb_NO: Klikk på + Tjeneste nedenfor for å komme i gang.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
nb_NO: Klikk på aktiveringslenken i e-posten vi sendte til

en: Click to upload
nb_NO: Klikk for å laste opp

en: Client ID
nb_NO: Kunde ID

en: Client ID and secret
nb_NO: Klient-ID og hemmelighet

en: Client Time:
nb_NO: Kundetid:

en: Client secret
nb_NO: Klienthemmelighet

en: Close
nb_NO: Stenge

en: Close Event
nb_NO: Lukk hendelse

en: Close Event after certain minimum is reached
nb_NO: Lukk arrangement etter at et visst minimum er nådd

en: Close event when minimum capacity is reached
nb_NO: Lukk hendelse når minimumskapasitet er nådd

en: Closed
nb_NO: Stengt

en: Closes at
nb_NO: Lukkes ved

en: Closes on
nb_NO: Lukkes på

en: Closes on:
nb_NO: Stenger:

en: Code
nb_NO: Kode

en: Collapse all
nb_NO: Skjul alt

en: Collapse menu
nb_NO: Skjul meny

en: Collect the information your business truly needs
nb_NO: Samle inn informasjonen virksomheten din virkelig trenger

en: Color
nb_NO: Farge

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Colors & Fonts
nb_NO: Farge & skrift

en: Comma (,)
nb_NO: Komma (,)

en: Comma-dot
nb_NO: Komma-punktum

en: Company
nb_NO: Bedrift

en: Company Days off
nb_NO: Firmaets fridager

en: Company Email:
nb_NO: Firma e-post:

en: Company Phone:
nb_NO: Firma telefon:

en: Company VAT number
nb_NO: Selskapets momsnummer

en: Company address
nb_NO: Firma adresse

en: Company days off
nb_NO: Firmaets fridager

en: Company email
nb_NO: Firma e-post

en: Company name
nb_NO: Firma navn

en: Company phone
nb_NO: Firma telefon

en: Company website
nb_NO: Firma nettside

en: Compared to previous range
nb_NO: Sammenlignet med tidligere rekkevidde

en: Complete booking with payment
nb_NO: Fullfør bestillingen med betaling

en: Complete booking without payment
nb_NO: Fullfør bestillingen uten betaling

en: Completed
nb_NO: Fullført

en: Configuration
nb_NO: Konfigurasjon

en: Configure
nb_NO: Konfigurere

en: Configure notifications for waiting list updates
nb_NO: Konfigurer varsler for oppdateringer av ventelisten

en: Configure placeholder
nb_NO: Konfigurere plassholder

en: Configure the cart appointments details placeholder.
nb_NO: Konfigurer plassholderen for detaljer om avtaler i handlekurven.

en: Configure the group appointment details placeholder.
nb_NO: Konfigurer plassholderen for detaljer om gruppetimer.

en: Configure the group event details placeholder.
nb_NO: Konfigurer plassholderen for gruppearrangementdetaljer.

en: Configure the package appointments details placeholder.
nb_NO: Konfigurer plassholderen for pakkeavtaler.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
nb_NO: Konfigurer plassholderen for detaljer om gjentakende avtaler.

en: Configure waiting list for appointments
nb_NO: Konfigurer venteliste for avtaler

en: Confirm
nb_NO: Bekreft

en: Congratulations
nb_NO: Gratulere

en: Congratulations!
nb_NO: Gratulerer!

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
nb_NO: Koble API-er enkelt for jevne, integrerte arbeidsflyter.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
nb_NO: Koble Apple-kalendere for å synkronisere dine personlige og profesjonelle hendelser, sammen med dine ansattes.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
nb_NO: Koble Google Kalendere for å synkronisere dine personlige og profesjonelle hendelser, sammen med dine ansattes.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
nb_NO: Koble Outlook-kalendere for å synkronisere dine personlige og profesjonelle hendelser, sammen med dine ansattes.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
nb_NO: Koble sammen ansattes kalendere, møteverktøy og andre integrasjoner for å holde timeplanene perfekt synkronisert og kommunikasjonen enkel for hele teamet.

en: Connect to Apple Calendar
nb_NO: Kan ikke koble til Google kalender

en: Connect to your personal Apple Calendar
nb_NO: Kan ikke koble til Google kalender

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
nb_NO: Koble til nettapper for å automatisere meldinger og sende oppdateringer til tilpassede URL-adresser.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
nb_NO: Koble Google Kalenderen din hit, slik at når<br/>avtalen er planlagt, kan den legges<br/>til i Google Kalenderen din automatisk.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
nb_NO: Koble din personlige Zoom-konto for å være vert for virtuelle møter og chatter.

en: Connected
nb_NO: Koblet

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
nb_NO: Det er ikke mulig å koble til Apple Kalender. Kontakt en administrator for hjelp.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
nb_NO: Det er ikke mulig å koble til Google Kalender. Kontakt en administrator for hjelp.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
nb_NO: Det er ikke mulig å koble til Outlook-kalenderen. Kontakt en administrator for hjelp.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
nb_NO: Det er ikke mulig å koble til Stripe. Kontakt en administrator for hjelp.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
nb_NO: Det er ikke mulig å koble til Zoom. Kontakt en administrator for hjelp.

en: Consulting
nb_NO: Rådgivning

en: Contact message
nb_NO: Kontaktmelding

en: Contact support.
nb_NO: Kontakt support.

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content Text Color
nb_NO: Farget på tekstinnholldet

en: Content area
nb_NO: Innholdsområde

en: Content placeholders
nb_NO: Innholdsplassholdere

en: Continue
nb_NO: Fortsett

en: Continue Booking
nb_NO: Fortsett bestilling

en: Continue setup
nb_NO: Fortsett oppsettet

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
nb_NO: Kopier API-nøkkelen din nå, da den ikke vil være synlig igjen.

en: Cost
nb_NO: Kostnad

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
nb_NO: Kunne ikke slette kategori. Denne kategorien har tjenester som kan bestilles i kjøpt pakke.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
nb_NO: Kunne ikke slette kategori. Denne kategorien har tjenester med {count} fremtidige avtaler. | Kunne ikke slette kategori. Denne kategorien har tjenester med {count} fremtidige avtaler.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
nb_NO: Kunne ikke slette tjenesten. Denne tjenesten har en avtale {count} i fremtiden. | Kunne ikke slette tjenesten. Denne tjenesten har avtaler {count} i fremtiden.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
nb_NO: Kunne ikke slette bruker. Denne brukeren har en avtale {count} i fremtiden. | Kunne ikke slette bruker. Denne brukeren har avtaler {count} i fremtiden.

en: Count Once
nb_NO: Tell én gang

en: Count per Person
nb_NO: Antall per person

en: Count time from
nb_NO: Tell tid fra

en: Country
nb_NO: Beløp

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
nb_NO: Teller én primær kunde pluss eventuelle tilleggspersoner de legger til.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
nb_NO: Teller det totale antallet personer som er registrert, inkludert hovedkunden.

en: Coupon
nb_NO: Kupong

en: Coupon Details
nb_NO: Kupongdetaljer

en: Coupon Limit Reached
nb_NO: Grensen er nådd for kupong

en: Coupon code
nb_NO: Kupongkode

en: Coupon field
nb_NO: Kupongfelt

en: Coupon has been created.
nb_NO: Kupongen er opprettet.

en: Coupon has been deleted.
nb_NO: Kupongen er slettet.

en: Coupon has been hidden.
nb_NO: Kupongen er skjult.

en: Coupon has been updated.
nb_NO: Kupongen er oppdatert.

en: Coupon is now visible.
nb_NO: Kupongen er nå synlig.

en: Coupon limit reached
nb_NO: Kuponggrensen er nådd

en: Coupon needs to have discount or deduction
nb_NO: Kupong trenger rabatt eller fradrag

en: Coupon segment
nb_NO: Kupongsegment

en: Coupons
nb_NO: Kuponger

en: Coupons overview
nb_NO: Oversikt over kuponger

en: Coupons setup
nb_NO: Kupongoppsett

en: Create Amelia Customers
nb_NO: Lag Amelia kunder

en: Create Amelia Employees
nb_NO: Lag Amelia ansatte

en: Create Appointments list
nb_NO: Liste over pakkeavtaler

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
nb_NO: Lag kunder fra WP bruker med rolle som Amelia kunde

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
nb_NO: Lag ansatt fra WP bruker med rolle som Amelia ansatt

en: Create New
nb_NO: Lag ny

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
nb_NO: Opprett en kupongkode som kundene kan oppgi under bestillingen for å få rabatt.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
nb_NO: Opprett og administrer gjentakende hendelser med tilpassbare tidsplaner for fleksibilitet og bekvemmelighet.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
nb_NO: Lag tilpassede varsler som utløses basert på bestillingsstatus eller påminnelser om timeplaner, slik at kunder og ansatte holdes informert på akkurat riktig tidspunkt.

en: Create employee
nb_NO: Opprett ansatt

en: Create event
nb_NO: Opprett hendelse

en: Create meetings for pending appointments
nb_NO: Opprett møter for ventende avtaler

en: Create new
nb_NO: Opprett ny

en: Create new badge
nb_NO: Opprett nytt merke

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
nb_NO: Opprett automatisk nettbaserte klasserom for hver bookede avtale eller hvert bookede arrangement.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
nb_NO: Opprett ressurser som rom eller stoler som kan deles mellom tjenester, lokasjoner og ansatte.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
nb_NO: Opprett rom, utstyr eller andre ressurser som kan deles mellom ansatte, tjenester eller lokasjoner, slik at kundene bare ser tidsluker når alt de trenger virkelig er tilgjengelig.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
nb_NO: Opprett planlagte arrangementer med faste datoer, priser og kapasitet.

en: Create service
nb_NO: Opprett tjeneste

en: Create spaces for pending appointments
nb_NO: Opprett mellomrom for ventende avtaler

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
nb_NO: Lag unike kupongkoder som kundene kan innløse under bestillingen – tilbud på rabatter eller til og med gratis avtaler for å øke engasjement, tilfredshet og salg.

en: Created On
nb_NO: Lagd den

en: Created on
nb_NO: Opprettet på

en: Credit Card
nb_NO: Kredittkort

en: Credit minimum to send reminder
nb_NO: Minimum kreditt for å sende påminnelse

en: Credit or debit card:
nb_NO: Kreditt- eller debetkort:

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Current Password
nb_NO: Nåværende passord

en: Current password
nb_NO: Gjeldende passord

en: Custom
nb_NO: Egendefinert

en: Custom Address
nb_NO: Egendefinert adresse

en: Custom Color
nb_NO: Egendefinert farge

en: Custom Duration & Pricing
nb_NO: Egendefinert varighet & pris

en: Custom Field
nb_NO: Egendefinert felt

en: Custom Fields
nb_NO: Egendefinert felter

en: Custom Pricing
nb_NO: Egendefinerte priser

en: Custom address
nb_NO: Egendefinert adresse

en: Custom currency symbol
nb_NO: Tilpasset valutasymbol

en: Custom field
nb_NO: Tilpasset felt

en: Custom field has been added
nb_NO: Egendefinert felt er lagt til

en: Custom field has been deleted.
nb_NO: Egendefinert felt er slettet.

en: Custom field has been saved
nb_NO: Egendefinert felt er lagret

en: Custom fields
nb_NO: Egendefinerte felt

en: Custom fields delivery
nb_NO: Levering av tilpassede felt

en: Custom fields have been updated.
nb_NO: Tilpassede felt er oppdatert.

en: Custom fields setup
nb_NO: Konfigurasjon av tilpassede felt

en: Custom font family
nb_NO: Tilpasset skriftfamilie

en: Custom notification
nb_NO: Tilpasset varsling

en: Custom notifications
nb_NO: Tilpassede varsler

en: Custom pricing
nb_NO: Tilpasset prissetting

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
nb_NO: Egendefinerte pris plasser vil overstyre maksimalt tillatte plass-verdier.

en: Custom service duration
nb_NO: Tilpasset tjenestetid

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
nb_NO: Egendefinert/vanlige prisjusteringer er ikke tillatt for arrangementer med bekreftede deltakere.

en: Customer
nb_NO: Kunde

en: Customer Asc
nb_NO: Kunde Asc

en: Customer Desc
nb_NO: Kundebeskrivelse

en: Customer Panel
nb_NO: Kundepanel

en: Customer Panel Page URL
nb_NO: URL-adresse for kundepanelside

en: Customer Profile
nb_NO: Kundeprofil

en: Customer configuration
nb_NO: Kundekonfigurasjon

en: Customer details
nb_NO: Kundeopplysninger

en: Customer email
nb_NO: Kunde e-post

en: Customer filter
nb_NO: Kundefilter

en: Customer first name
nb_NO: Kunde fornavn

en: Customer full name
nb_NO: Kunde hele navnet

en: Customer has already booked this appointment
nb_NO: En kunde har allerede bestilt denne avtalen

en: Customer has been blocked.
nb_NO: Kunden er blokkert.

en: Customer has been created.
nb_NO: Kunden er opprettet.

en: Customer has been deleted.
nb_NO: Kunden er slettet.

en: Customer has been unblocked.
nb_NO: Kunden er nå frigitt.

en: Customer has been updated.
nb_NO: Kunden er oppdatert.

en: Customer information
nb_NO: Kundeinformasjon

en: Customer last name
nb_NO: Kunde etternavn

en: Customer name
nb_NO: Kundenavn

en: Customer note
nb_NO: Kunde merknad

en: Customer note has been added.
nb_NO: Kundenotat er lagt til.

en: Customer note has been updated.
nb_NO: Kundenotatet er oppdatert.

en: Customer panel
nb_NO: Kundepanel

en: Customer panel access link
nb_NO: Kobling til kundepanel

en: Customer phone
nb_NO: Kunde telefon

en: Customer plus additional people
nb_NO: Kunde pluss flere personer

en: Customer setup
nb_NO: Kundeoppsett

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
nb_NO: Kunde blir omdirigert til denne URL straks kunden planlegger avtalen eller pakken.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
nb_NO: Kunden vil bli omdirigert til denne URL straks kunden har planlagt avtalen.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
nb_NO: Kunde vil bli omdirigert til denne URL straks betalingen fra lenken er behandlet.

en: Customer(s)
nb_NO: Kunde(r)

en: Customers
nb_NO: Kunder

en: Customers detected in file:
nb_NO: Kunder oppdaget i filen:

en: Customers imported from file:
nb_NO: Kunder importert fra fil:

en: Customers in Waiting list
nb_NO: Kunder på venteliste

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
nb_NO: Kunder vil bli omdirigert til denne URL-adressen etter at de har booket et arrangement.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
nb_NO: Kunder vil bli omdirigert til denne URL-adressen etter at de har avtalt en time.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
nb_NO: Kundene vil bli omdirigert til denne URL-adressen etter at de har fullført betalingen.

en: Customize
nb_NO: Tilpasse

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
nb_NO: Tilpass hver interaksjon ved å samle inn riktig informasjon om tjenester, hendelser og kundedata.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
nb_NO: Tilpass tilbudene slik at de samsvarer med spesifikke tjenester og oppfyller ulike kunders behov

en: Daily
nb_NO: Daglig

en: Daily occupancy
nb_NO: Daglig belegg

en: Danger button background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge på fare-knappen

en: Danger button text color
nb_NO: Farge på tekst på fare-knapp

en: Dark Theme
nb_NO: Mørkt tema

en: Dashboard
nb_NO: Skriverbord

en: Data that remains unchanged:
nb_NO: Data som forblir uendret:

en: Data to be updated:
nb_NO: Data som skal oppdateres:

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date & Time
nb_NO: Dato & klokkeslett

en: Date & time
nb_NO: Dato og klokkeslett

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
nb_NO: Dato og klokkeslett for arrangementet med lenker for å delta i Lesson Space

en: Date Asc
nb_NO: Dato Asc

en: Date Desc
nb_NO: Dato Beskrivelse

en: Date Purchased Asc
nb_NO: Kjøpsdato Asc

en: Date Purchased Desc
nb_NO: Kjøpsdato Beskrivelse

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
nb_NO: Tidsrom som ikke er definert, vil bruke standardprisen fra billettkategorien.

en: Date and Time
nb_NO: Dato og klokkeslett

en: Date and time
nb_NO: Dato og klokkeslett

en: Date of Birth
nb_NO: Fødselsdato

en: Date of birth
nb_NO: Fødselsdato

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
nb_NO: Fødselsdatoen må være i samme format som valgt i WP-innstillingene. Hvis det brukes et datoformat med komma, skal datoene være i anførselstegn.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
nb_NO: Tidsperioder for arrangementet med Lesson Space tilkoblingslenke

en: Date picker
nb_NO: Datovælger

en: Date purchased
nb_NO: Kjøpsdato

en: Date range
nb_NO: Tidsrom

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
nb_NO: Datointervaller som ikke er definert, vil bruke standardprisen fra billettkategorien.

en: Date:
nb_NO: Dato:

en: Dates:
nb_NO: Datoer:

en: Day
nb_NO: Dag

en: Day Off
nb_NO: Fridag

en: Day Off name
nb_NO: Navn på fridag

en: Day of the Week
nb_NO: Datoperiode for arrangementet

en: Day of the week
nb_NO: Ukedag

en: Day off name
nb_NO: Navn på fridag

en: Days
nb_NO: Dager

en: Days Off
nb_NO: Fridager

en: Days off
nb_NO: Fridager

en: Deactivate
nb_NO: Deaktivere

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
nb_NO: Kjære %customer_full_name%, Takk for at du valgte vårt selskap, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
nb_NO: Kjære <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Takk for at du valgte vårt firma, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
nb_NO: Fradrag

en: Deduction Asc
nb_NO: Fradrag Asc

en: Deduction Desc
nb_NO: Fradrag Beskrivelse

en: Default Label
nb_NO: Standard etikett

en: Default Square location
nb_NO: Standard etikett

en: Default appointment status
nb_NO: Standard avtalestatus

en: Default back end page
nb_NO: Standard backend-side

en: Default language
nb_NO: Standard språk

en: Default location
nb_NO: Standardplassering

en: Default number of items per page on the back end
nb_NO: Standard antall elementer per side på backenden

en: Default number of items per page on the front end
nb_NO: Standard antall elementer per side på frontend

en: Default page
nb_NO: Standard side

en: Default payment method
nb_NO: Standard betalingsmåte

en: Default phone country code
nb_NO: Standard landskode for telefonen

en: Default time slot step
nb_NO: Standard tidsintervalltrinn

en: Define how far into the future customers can book appointments.
nb_NO: Definer hvor langt frem i tid kundene kan bestille avtaler.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
nb_NO: Definer maksimalt antall bruk per kunde. Når grensen er nådd, vil kupongen ikke lenger være gyldig for den kunden.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
nb_NO: Definer tiden før avtalen hvor kunder ikke kan bestille.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
nb_NO: Definer tiden før avtalen hvor kundene ikke kan avbestille.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
nb_NO: Definer tiden før avtalen hvor kundene ikke kan endre avtalen.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
nb_NO: Definer det totale antallet bruk som er tillatt for denne kupongen. Når grensen er nådd, blir kupongen inaktiv.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
nb_NO: Definer hvilke funksjoner som skal kreves når du oppretter en Express-tilknyttet konto

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
nb_NO: Definerer språket som brukes for varsler som sendes til denne kunden for bestillinger opprettet fra administrator- eller ansattpanelet. Hvis et støttet språk ble brukt i en tidligere bestilling, vil det automatisk bli valgt; ellers kan du angi det manuelt.

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete Amelia content
nb_NO: Slett Amelia innhold

en: Delete Event
nb_NO: Slett arrangement

en: Delete Notification
nb_NO: Slett varsel

en: Delete Package Booking
nb_NO: Slett pakkebestilling

en: Delete Period
nb_NO: Velg gjentakelsesperiode

en: Delete appointment
nb_NO: Slett avtale

en: Delete booking
nb_NO: Slett bestilling

en: Delete category
nb_NO: Slett kategori

en: Delete coupon
nb_NO: Slett kupong

en: Delete custom field
nb_NO: Slett tilpasset felt

en: Delete customer
nb_NO: Slett kunde

en: Delete employee
nb_NO: Slett ansatt

en: Delete event booking
nb_NO: Slett hendelsesbestilling

en: Delete following
nb_NO: Slett følgende

en: Delete location
nb_NO: Slett plassering

en: Delete package
nb_NO: Slett pakke

en: Delete profile
nb_NO: Slett profil

en: Delete resource
nb_NO: Slett ressurs

en: Delete service
nb_NO: Slett tjeneste

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
nb_NO: Slett tabeller, roller, filer og innstillinger når Amelia-utvidelsen er slettet.

en: Delete tax
nb_NO: Slett skatt

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
nb_NO: Gi kundene en jevnere bestillingsopplevelse ved å vise dem kun reelle, tilgjengelige tidsluker.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
nb_NO: Lever personlige meldinger som er tilpasset din virksomhets tone, merkevare og arbeidsflyt

en: Delivered
nb_NO: Levert

en: Deposit
nb_NO: Depositum

en: Deposit Payment
nb_NO: Depositum betaling

en: Deposit amount
nb_NO: Depositum beløp

en: Deposit only
nb_NO: Kun depositum

en: Deposit payment
nb_NO: Innskuddsbetaling

en: Deposit type
nb_NO: Depositum type

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description:
nb_NO: Beskrivelse:

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Details changed
nb_NO: Detaljer endret

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
nb_NO: Mottok du ikke e-posten? Sjekk spamfilteret ditt, eller

en: Direct charge
nb_NO: Omdirigere side

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
nb_NO: Deaktiver denne muligheten for å tillate at kun enkeltkunder kan bestille gruppeavtaler, uten mulighet til å ta med flere personer.

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Discard
nb_NO: Kaste

en: Disconnect
nb_NO: Frakoblet

en: Disconnect Employee
nb_NO: Velg ansatt

en: Disconnect account
nb_NO: Koble fra konto

en: Disconnect employee account
nb_NO: Koble fra ansattkonto

en: Disconnect from Apple
nb_NO: Frakoblet

en: Discount
nb_NO: Rabatt

en: Discount (%)
nb_NO: Rabatt (%)

en: Discount Asc
nb_NO: Rabatt Asc

en: Discount Desc
nb_NO: Rabattbeskrivelse

en: Discount type
nb_NO: Rabattype

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
nb_NO: Vis Amelia-bestillingsskjemaer og -paneler på BuddyBoss-medlemsprofiler.

en: Display Field:
nb_NO: Visningsfelt:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
nb_NO: Vis hendelser i en kalendervisning, slik at kundene kan bla gjennom, søke og bestille direkte. En flott måte å fremheve kommende hendelser på i et interaktivt format.

en: Do you want to cancel following events?
nb_NO: Vil du avlyse følgende arrangementer?

en: Do you want to cancel this purchase?
nb_NO: Vil du avbryte dette kjøpet?

en: Do you want to delete following canceled events?
nb_NO: Vil du slette følgende avlyste arrangementer?

en: Do you want to delete this appointment?
nb_NO: Vil du slette denne avtalen?

en: Do you want to open following events?
nb_NO: Vil du åpne følgende arrangementer?

en: Do you want to repeat this appointment?
nb_NO: Vil du gjenta denne avtalen?

en: Do you want to update following events?
nb_NO: Vil du oppdatere følgende arrangementer?

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Don't Import
nb_NO: Ikke importer

en: Don't have an account?
nb_NO: Har du ikke konto?

en: Don't send reminders within the selected time
nb_NO: Ikke send påminnelser innenfor den valgte tidsperioden

en: Don't suggest alternatives
nb_NO: Ikke foreslå alternativer

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
nb_NO: Ikke bruk alternativet Tekstmodus hvis du allerede har HTML-kode i beskrivelsen,<br>fordi når dette alternativet er aktivert, kan de eksisterende HTML-fanene gå tapt.

en: Dot-comma
nb_NO: Punktum-komma

en: Download
nb_NO: Last ned .csv

en: Download .csv
nb_NO: Last ned .csv

en: Download Invoice
nb_NO: Last ned .csv

en: Download PDF
nb_NO: Last ned .csv

en: Download PDF Invoice
nb_NO: Last ned .csv

en: Download XML
nb_NO: Last ned .csv

en: Download XML Invoice
nb_NO: Last ned .csv

en: Download invoice
nb_NO: Last ned faktura

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
nb_NO: Last ned kundelisten din umiddelbart for rapportering, markedsføring eller bruk i eksterne systemer, slik at datahåndteringen blir raskere og mer praktisk enn noensinne.

en: Draft
nb_NO: Utkast

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
nb_NO: Dra for å omorganisere kolonner og/eller velge hvilke som skal vises.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
nb_NO: Få flere bestillinger med uimotståelige kupongtilbud

en: Drop file here or click to upload
nb_NO: Slipp filen her og klikk for opplasting

en: Drop files here or click to upload
nb_NO: Legg filene her eller klikk for å laste opp

en: Dropdown Color
nb_NO: Farge på rullegardinmeny

en: Dropdown Text Color
nb_NO: Tekstfarge på rullegardinmeny

en: Dropdown layout
nb_NO: Farge på rullegardinmeny

en: Dropdowns
nb_NO: Rullegardinmenyene

en: Due
nb_NO: Forfaller

en: Duplicate
nb_NO: Kopier

en: Duplicate Event
nb_NO: Kopier arrangement

en: Duplicate appointment
nb_NO: Duplisert avtale

en: Duplicate category
nb_NO: Duplisert kategori

en: Duplicate coupon
nb_NO: Duplikatkupong

en: Duplicate employee
nb_NO: Duplisert ansatt

en: Duplicate fields are not allowed.
nb_NO: Dupliserte felt er ikke tillatt.

en: Duplicate location
nb_NO: Duplisert plassering

en: Duplicate package
nb_NO: Duplikatpakke

en: Duplicate resource
nb_NO: Duplisert ressurs

en: Duplicate service
nb_NO: Duplisert tjeneste

en: Duration
nb_NO: Varighet

en: Duration Asc
nb_NO: Varighet Asc

en: Duration Desc
nb_NO: Varighet Beskrivelse

en: Duration:
nb_NO: Varighet:

en: E-Ticket Scanner
nb_NO: Billettnavn

en: E-Tickets
nb_NO: Billetter

en: E-ticket
nb_NO: E-billett

en: E-ticket QR code
nb_NO: E-billett QR-kode

en: E-ticket scanner
nb_NO: E-billettskanner

en: Each spot counts as one attendee.
nb_NO: Hvert sted teller som én deltaker.

en: Each:
nb_NO: Hver:

en: Easily export your customer data in one click
nb_NO: Eksporter kundedataene dine enkelt med ett klikk

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
nb_NO: Organiser enkelt flere forretningssteder på ett sted, og sørg for jevn drift og en konsistent bestillingsopplevelse uansett hvor tjenestene dine tilbys.

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Appointment
nb_NO: Rediger avtalen

en: Edit Attendee
nb_NO: Rediger deltaker

en: Edit Attendees
nb_NO: Rediger deltakerne

en: Edit Category
nb_NO: Rediger kategori

en: Edit Coupon
nb_NO: Rediger kupong

en: Edit Customer
nb_NO: Rediger kunde

en: Edit Event
nb_NO: Rediger arrangement

en: Edit Extra
nb_NO: Rediger ekstra

en: Edit Package Booking
nb_NO: Rediger pakkebestilling

en: Edit Tax
nb_NO: Rediger

en: Edit Tracking
nb_NO: Rediger sporing

en: Edit Webhook
nb_NO: Rediger webhook

en: Edit appointment
nb_NO: Rediger avtale

en: Edit booking
nb_NO: Rediger bestilling

en: Edit custom field
nb_NO: Rediger tilpasset felt

en: Edit custom notification
nb_NO: Rediger tilpasset varsel

en: Edit customer
nb_NO: Rediger kunde

en: Edit day off
nb_NO: Rediger fridag

en: Edit employee
nb_NO: Rediger ansatt

en: Edit event
nb_NO: Rediger hendelse

en: Edit event booking
nb_NO: Rediger hendelsesbestilling

en: Edit location
nb_NO: Rediger plassering

en: Edit package
nb_NO: Rediger pakke

en: Edit resource
nb_NO: Rediger ressurs

en: Edit service
nb_NO: Rediger tjeneste

en: Edit special day
nb_NO: Rediger spesiell dag

en: Edit table
nb_NO: Rediger tabell

en: Edit transaction
nb_NO: Rediger transaksjon

en: Edit work hours
nb_NO: Rediger arbeidstid

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
nb_NO: Administrer avbestillinger av avtaler effektivt ved å la kundene stå på venteliste og manuelt fylle ut nye ledige tidsluker.

en: Effortless management for every location
nb_NO: Enkel administrasjon for alle lokasjoner

en: Effortless tax management for every booking
nb_NO: Enkel skattehåndtering for alle bestillinger

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
nb_NO: Enkelt å sette opp og administrere gjentakende hendelser etter din egen tidsplan – gir fleksibilitet, konsistens og en smidig opplevelse for både din bedrift og dine kunder.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
nb_NO: Eliminer manuelle beregninger med smart, automatisert skatteberegning

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Address
nb_NO: E-post adresse

en: Email address
nb_NO: E-postadresse

en: Email already exists with different name. Please check your name.
nb_NO: E-post finnes allerede med et annet navn. Vennligst sjekk navnet ditt.

en: Email copied to clipboard.
nb_NO: E-post kopiert til utklippstavlen.

en: Email field is required
nb_NO: E-postfeltet er obligatorisk

en: Email or Username
nb_NO: E-post eller brukernavn

en: Email with access link has been sent
nb_NO: En e-post er sendt med tilgangslenke

en: Email:
nb_NO: E-post:

en: Employee
nb_NO: Ansatt

en: Employee Badge
nb_NO: Ansatt navnelapp

en: Employee Days off
nb_NO: Ansattes fridager

en: Employee ID
nb_NO: Ansatt ID

en: Employee Profile
nb_NO: Ansatt profil

en: Employee Selection
nb_NO: Logikk for valg av ansatte

en: Employee badges
nb_NO: Ansatteskilt

en: Employee badges management
nb_NO: Administrasjon av ansattkort

en: Employee calendar disconnected successfully
nb_NO: Ansattkalenderen er koblet fra

en: Employee calendar has been updated successfully.
nb_NO: Ansattes kalender er oppdatert.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
nb_NO: Ansattes daglige avtale grense er nådd. Vennligst velg en annen dato eller ansatt.

en: Employee days off
nb_NO: Ansattes fridager

en: Employee description
nb_NO: Ansatt beskrivelse

en: Employee description popup
nb_NO: Popup-vindu med beskrivelse av ansatt

en: Employee details
nb_NO: Ansattdetaljer

en: Employee dialog
nb_NO: Ansattdialog

en: Employee email
nb_NO: Ansatt, e-post

en: Employee filter
nb_NO: Ansattfilter

en: Employee first name
nb_NO: Ansatt, fornavn

en: Employee full name
nb_NO: Ansatt, hele navnet

en: Employee has been created.
nb_NO: Ansatt er opprettet.

en: Employee has been deleted.
nb_NO: Ansatt er slettet.

en: Employee has been hidden.
nb_NO: Ansatt er skjult.

en: Employee has been updated.
nb_NO: Ansatt er oppdatert.

en: Employee information
nb_NO: Ansatt informasjon

en: Employee is now visible.
nb_NO: Ansatt er nå synlig.

en: Employee last name
nb_NO: Ansatt, etternavn

en: Employee name
nb_NO: Ansattes navn

en: Employee name, email & phone
nb_NO: Ansatt navn, e-post & telefon

en: Employee note
nb_NO: Ansatt merknad

en: Employee note has been updated.
nb_NO: Medarbeidernotatet er oppdatert.

en: Employee panel
nb_NO: Ansattpanel

en: Employee panel access link
nb_NO: Lenke til tilgang til ansattpanel

en: Employee panel page URL
nb_NO: URL til siden for ansattpanel

en: Employee panel password
nb_NO: Passord for ansattpanel

en: Employee password
nb_NO: Ansattes passord

en: Employee phone
nb_NO: Ansatt telefon

en: Employee price
nb_NO: Ansattpris

en: Employee profile
nb_NO: Ansattprofil

en: Employee selection
nb_NO: Valg av ansatte

en: Employee selection logic
nb_NO: Logikk for valg av ansatte

en: Employee setup
nb_NO: Ansattoppsett

en: Employees
nb_NO: Ansatte

en: Empower your team with seamless integrations
nb_NO: Gi teamet ditt muligheter med sømløse integrasjoner

en: Empty state
nb_NO: Tom tilstand

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Enable Amelia
nb_NO: Aktiver Amelia

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
nb_NO: Aktiver Amelia faner på profiler

en: Enable Google Meet
nb_NO: Aktiver Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
nb_NO: Aktiver "ikke oppmøte" fane

en: Enable Payment from Link
nb_NO: Aktiver betaling fra lenke

en: Enable auto-reply message
nb_NO: Aktiver automatisk svar

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å administrere avtaler og arrangementer på en effektiv måte. Tilpass farger og etiketter for å skape en sømløs og merkevarebyggende opplevelse.

en: Enable guest booking
nb_NO: Aktiver gjestebestilling

en: Enable integration with WooCommerce
nb_NO: Aktiver integrasjon med WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
nb_NO: Aktiver rask, kontaktløs innregistrering av arrangementer med unike QR-koder for hver billett.

en: Enable recurring event
nb_NO: Vis gjentakende arrangementer

en: Enable resource usage for a group booking
nb_NO: Aktiver ressursbruk for en gruppebestilling

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
nb_NO: Aktiver dette alternativet hvis du vil at kundene skal velge minst ett ekstra ved bestilling. Du kan også velge hvor mange ekstra som kreves.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
nb_NO: Velg dette alternativet hvis du vil tillate kundene dine å slette profilen deres (bestillingene blir ikke slettet).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
nb_NO: Aktiver dette alternativet dersom du vil tillate dine kunder å endre sine avtaler på nytt.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
nb_NO: Aktiver dette alternativet hvis du vil telle ressursforbruket for hver ekstra person som legges til under bestillingen.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
nb_NO: Aktiver dette alternativet hvis du vil slette utvidelse-tabeller, roller, filer og innstillinger<br>når du sletter utvidelsen fra utvidelses-siden

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
nb_NO: Aktiver dette alternativet hvis du vil inkludere Google Meet i arrangementet ditt.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
nb_NO: Aktiver dette alternativet hvis du vil at tidsintervallet skal være det samme som tjenestens varighet i bestillingsprosessen.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
nb_NO: Velg dette alternativet hvis du vil sende ICS fil i e-post etter godkjent bestillinger.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
nb_NO: Velg dette alternativet dersom du vil sende ICS fil i e-post etter ventende bestillinger.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
nb_NO: Aktiver dette alternativet hvis du vil at den ansatte bare skal motta data fra de egendefinerte feltene for den siste kunden når det er en gruppebestilling

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å legge til deltakere på arrangementer i de ansattes Apple Kalender-arrangementer.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å legge til deltakere på arrangementer i de ansattes Google Kalender-arrangementer.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å legge til deltakere på arrangementer i de ansattes Outlook-kalender.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å opprette møter for avtaler med ventende status.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å opprette plasser for avtaler med ventende status.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å vise avtaler med ventende status i ansattes kalendere.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å sikre at kunder som bruker en eksisterende e-postadresse eller et telefonnummer beholder konsekvent for- og etternavn.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å inkludere buffertid for planlagte avtaler i Apple Kalender-hendelser.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å inkludere buffertid for planlagte avtaler i Google Kalender-hendelser.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å inkludere buffertid for planlagte avtaler i Outlook-kalenderhendelser.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
nb_NO: Velg dette alternativet dersom du vil sende ICS fil i e-post etter ventende bestillinger.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
nb_NO: Velg dette alternativet for å motta en påminnelse via e-post når SMS saldoen din når et angitt minimum

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å gjenta varselet med det angitte intervallet.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å bruke dette tilpassede feltet som plassering i Google- og Outlook-kalenderhendelser, ICS-filer og «Legg til i kalender»-hendelser.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
nb_NO: Aktiver for å vise bestillingsplasser basert på kundens tidssone.

en: Enable to require a deposit payment.
nb_NO: Aktiver for å kreve innbetaling av depositum.

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: End Date
nb_NO: Arrangement dato

en: End Time
nb_NO: Slutt tid

en: End Time Visibility:
nb_NO: Slutt tid synlig:

en: End date
nb_NO: Sluttdato

en: End time
nb_NO: Sluttid

en: Endpoint
nb_NO: Sluttpunkt

en: Ends
nb_NO: Slutter

en: Ends after
nb_NO: Slutter etter

en: Ends on
nb_NO: Slutter på

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
nb_NO: Forbedre bestillingene med tilpassbare merker for å styrke merkevareidentiteten din.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
nb_NO: Øk kundens tillit ved å gi transparente, dokumenterte betalingsdetaljer for hver bestilling

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
nb_NO: Øk kundelojaliteten ved å belønne kunder med eksklusive, personlige tilbud

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
nb_NO: Øk fleksibiliteten med kundeinformasjon som er klar for markedsføringsverktøy eller eksterne plattformer

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
nb_NO: Forbedre kundeopplevelsen med klare, intuitive skjemaer som er utformet etter virksomhetens behov.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
nb_NO: Forbedre kundeopplevelsen med skreddersydde tilleggsfunksjoner som gir ekstra bekvemmelighet og verdi

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
nb_NO: Sørg for nøyaktig fakturering ved å bruke riktige skattesatser hver gang

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
nb_NO: Sørg for nøyaktig bokføring med klare, organiserte økonomiske data

en: Enter Address
nb_NO: Skriv adresse

en: Enter Apple Calendar app specific password
nb_NO: Skriv inn passordet for Apple Kalender-appen

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
nb_NO: Angi Apple Kalender iCloud-ID

en: Enter E-Ticket details manually
nb_NO: Angi E-Ticket-detaljer manuelt

en: Enter Event Name
nb_NO: Skriv arrangement navn

en: Enter a phone number, then press Enter to add
nb_NO: Skriv inn et telefonnummer, og trykk Enter for å legge til

en: Enter booking ID
nb_NO: Skriv firmaets ID

en: Enter date of birth
nb_NO: Skriv fødselsdato

en: Enter email
nb_NO: Skriv e-post

en: Enter email, then press Enter to add
nb_NO: Skriv inn e-postadresse, og trykk Enter for å legge til

en: Enter first name
nb_NO: Skriv fornavn

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
nb_NO: Skriv inn URL-adressen til siden med kortkoden [ameliacustomerpanel] her hvis du vil sende den til kundene dine i varslinger. Sørg for å også legge til plassholderen i varslingen, slik at URL-adressen kan sendes.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
nb_NO: Skriv inn URL-adressen til siden med kortkoden [ameliaemployeepanel] her hvis du vil sende den til dine ansatte i varslinger. Sørg for å også legge til plassholderen i varslingen, slik at URL-adressen kan sendes.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
nb_NO: Skriv inn et endepunkt her hvis du bruker Mailgun fra EU-land

en: Enter holiday or day off name
nb_NO: Skriv ferie og navn på fridager

en: Enter last name
nb_NO: Skriv etternavn

en: Enter phone
nb_NO: Skriv telefon

en: Enter redirect URL
nb_NO: Angi omdirigerings-URL

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
nb_NO: Skriv inn navnet på hendelsen som skal sendes for sporingsformål.

en: Enter ticket code
nb_NO: Arrangement billetter

en: Enter ticket code manually
nb_NO: Skriv inn billettkoden manuelt

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
nb_NO: Skriv inn e-postadressen for kontoen din, så sender vi deg en tilgangslenke i innboksen din.

en: Enter your credentials to access your account.
nb_NO: Skriv inn påloggingsinformasjonen din for å få tilgang til kontoen din.

en: Enter your email
nb_NO: Skriv e-post din

en: Enter your password
nb_NO: Skriv passordet ditt

en: Enter, and re-enter your new password to continue
nb_NO: Skriv, og skriv på nytt ditt nye passord for å fortsette

en: Error
nb_NO: Feil

en: Error occurred
nb_NO: Feil oppstod

en: Error while generating CSV.
nb_NO: Feil under generering av CSV.

en: Estimated price
nb_NO: Anslått pris

en: Event
nb_NO: Arrangement

en: Event Available
nb_NO: Tilgjengelig arrangement

en: Event Booking Details
nb_NO: Detaljer om arrangementbestilling

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
nb_NO: Arrangement bestilling er en shortcode som gir kundene dine muligheten til å bestille et av arrangementene du har opprettet på baksiden i en enkel arrangementslistevisning.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
nb_NO: Arrangement bestilling er en shortcode som gir kundene dine muligheten til å bestille et av arrangementene du har opprettet på baksiden i en enkel arrangementslistevisning.

en: Event Calendar Booking Form
nb_NO: Bestillingsskjema for arrangementskalender

en: Event Colors:
nb_NO: Arrangement farger:

en: Event Date and Time
nb_NO: Arrangement dato og klokkeslett

en: Event Day
nb_NO: Arrangement dag

en: Event Desc
nb_NO: Beskrivelse av hendelse

en: Event Employee
nb_NO: Arrangement ansatt

en: Event Ends
nb_NO: Arrangement slutter

en: Event Gallery:
nb_NO: Arrangement galleri:

en: Event ID
nb_NO: Arrangement ID

en: Event Info
nb_NO: Arrangement info

en: Event List Booking Form
nb_NO: Bestillingsskjema for arrangementsliste

en: Event Location
nb_NO: Arrangement sted

en: Event Starts
nb_NO: Arrangement starter

en: Event Status
nb_NO: Arrangement status

en: Event Subtotal
nb_NO: Arrangement delsum

en: Event Type
nb_NO: Arrangement type

en: Event available
nb_NO: Arrangement tilgjengelig

en: Event booking has been created.
nb_NO: Arrangementsbestillingen er opprettet.

en: Event booking has been deleted.
nb_NO: Arrangementsbestillingen er slettet.

en: Event booking has been updated.
nb_NO: Arrangementsbestillingen er oppdatert.

en: Event booking is unavailable
nb_NO: Arrangement bestilling er ikke tilgjengelig

en: Event calendar booking from
nb_NO: Begivenhetskalenderbestilling fra

en: Event card
nb_NO: Arrangementskort

en: Event date & time period
nb_NO: Arrangementets dato og tidsperiode

en: Event date & time periods with Google Meet join links
nb_NO: Arrangementsdato og -tidspunkt med lenker for å delta i Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
nb_NO: Arrangementsdato og -tidspunkt med Microsoft Teams-lenker for å delta

en: Event date & time periods with Zoom join links
nb_NO: Arrangementsdato og -tidspunkt med Zoom-lenker

en: Event date & time periods with Zoom start links
nb_NO: Arrangementsdato og -tidspunkt med Zoom-startlenker

en: Event date period
nb_NO: Begivenhetsperiode

en: Event date periods with Google Meet join links
nb_NO: Arrangementsdatoer med lenker for å delta i Google Meet

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
nb_NO: Arrangementsdatoer med Microsoft Teams-deltakelseslenker

en: Event date periods with Zoom join links
nb_NO: Arrangementsdatoer med Zoom-deltakerkoblinger

en: Event date periods with Zoom start links
nb_NO: Arrangementsdatoer med Zoom-startlenker

en: Event deposit
nb_NO: Arrangement depositum

en: Event description
nb_NO: Arrangement beskrivelse

en: Event details
nb_NO: Detaljer om arrangementet

en: Event e-ticket
nb_NO: E-billett til arrangement

en: Event employee
nb_NO: Arrangementmedarbeider

en: Event employees
nb_NO: Arrangementansatte

en: Event end date
nb_NO: Arrangementets sluttdato

en: Event end date & time
nb_NO: Arrangementets sluttdato og -tid

en: Event end time
nb_NO: Sluttidspunkt for arrangementet

en: Event ends
nb_NO: Arrangementet avsluttes

en: Event filter
nb_NO: Hendelsesfilter

en: Event gallery
nb_NO: Begivenhetsgalleri

en: Event has been canceled
nb_NO: Arrangement er avbrutt

en: Event has been canceled.
nb_NO: Arrangementet er avlyst.

en: Event has been created.
nb_NO: Arrangementet er opprettet.

en: Event has been deleted
nb_NO: Arrangement er slettet

en: Event has been deleted.
nb_NO: Hendelsen er slettet.

en: Event has been hidden.
nb_NO: Hendelsen er skjult.

en: Event has been opened
nb_NO: Arrangement er åpnet

en: Event has been opened.
nb_NO: Arrangementet er åpnet.

en: Event has been saved
nb_NO: Arrangement er lagret

en: Event has been updated.
nb_NO: Arrangementet er oppdatert.

en: Event info
nb_NO: Informasjon om arrangementet

en: Event initial start date
nb_NO: Startdato for arrangementet

en: Event is now visible.
nb_NO: Hendelsen er nå synlig.

en: Event list booking from
nb_NO: Begivenhetslistebestilling fra

en: Event location
nb_NO: Arrangementssted

en: Event name
nb_NO: Arrangement navn

en: Event price
nb_NO: Arrangement pris

en: Event slots capacity
nb_NO: Kapasitet for hendelsesspor

en: Event space name
nb_NO: Navn på arrangementsted

en: Event start date
nb_NO: Startdato for arrangementet

en: Event start date & time
nb_NO: Startdato og -tid for arrangementet

en: Event start date and time
nb_NO: Arrangement startdato og klokkeslett

en: Event start time
nb_NO: Starttidspunkt for arrangementet

en: Event starts
nb_NO: Arrangementet starter

en: Event status
nb_NO: Hendelsesstatus

en: Event ticketing
nb_NO: Billettsalg til arrangementer

en: Event tickets
nb_NO: Arrangement billetter

en: Event title
nb_NO: Arrangementets tittel

en: Event title and description
nb_NO: Tittel og beskrivelse av arrangementet

en: Event type
nb_NO: Hendelsestype

en: Events
nb_NO: Arrangementer

en: Events Available
nb_NO: Tilgjengelige arrangementer

en: Events Calendar
nb_NO: Kalender over arrangementer

en: Events List
nb_NO: Liste over arrangementer

en: Events List Booking
nb_NO: Bestilling av arrangementliste

en: Events available
nb_NO: Tilgjengelige arrangementer

en: Events calendar
nb_NO: Arrangementskalender

en: Events custom pricing
nb_NO: Tilpassede priser for arrangementer

en: Events list
nb_NO: Hendelsesliste

en: Events list view
nb_NO: Visning av hendelsesliste

en: Events pricing
nb_NO: Priser for arrangementer

en: Events setup
nb_NO: Oppsett av hendelser

en: Events waiting list
nb_NO: Venteliste for arrangementer

en: Every
nb_NO: Hver

en: Every Day until
nb_NO: Hver dag til

en: Every:
nb_NO: Hver:

en: Exclude Taxes
nb_NO: Ekskluder skatter

en: Expand all
nb_NO: Vis alle

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
nb_NO: Utvid kapasiteten din ved å ansette så mange ansatte som virksomheten din trenger.

en: Expiration date
nb_NO: Utløpsdato

en: Expired
nb_NO: Utgått

en: Expires after
nb_NO: Utgår etter

en: Expires at
nb_NO: Utgår

en: Export
nb_NO: Eksport

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
nb_NO: Eksporter alle transaksjonsoppføringer fra finanssiden for enkel regnskapsføring, avstemming eller deling med dine finansverktøy.

en: Export appointment data with ease
nb_NO: Eksporter avtaledata med letthet

en: Export bookings
nb_NO: Eksporter bestillinger

en: Express Account
nb_NO: Express-konto

en: Express account capabilities
nb_NO: Express-kontofunksjoner

en: Extra
nb_NO: Tillegg

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
nb_NO: Ekstra personbegrensning kan ikke overstige kapasiteten på ventelisten

en: Extra people limit must be 0 or greater
nb_NO: Ekstra personbegrensning må være 0 eller større

en: Extra:
nb_NO: Tillegg:

en: Extras
nb_NO: Tillegg

en: Extras Cost:
nb_NO: Tilleggskostnad:

en: Extras Description
nb_NO: Tilleggsbeskrivelse

en: Extras Duration
nb_NO: Tilleggsvarighet

en: Extras Heading
nb_NO: Tilleggstittel

en: Extras Subtotal
nb_NO: Tillegg delsum

en: Extras are included in the deposit amount.
nb_NO: Ekstrautgifter er inkludert i depositumsbeløpet.

en: Extras are not included in the deposit amount.
nb_NO: Ekstrautgifter er ikke inkludert i depositumsbeløpet.

en: Extras available
nb_NO: Tillegg tilgjengelig

en: Extras cost:
nb_NO: Ekstra kostnader:

en: Extras subtotal
nb_NO: Ekstra subtotal

en: Extras total price
nb_NO: Sluttsum tillegg

en: Facebook app ID
nb_NO: Facebook-app-ID

en: Facebook app secret
nb_NO: Facebook-appens hemmelighet

en: Facebook social login
nb_NO: Sosial pålogging via Facebook

en: Failed
nb_NO: Feilet

en: Failed to access camera. Please try again.
nb_NO: Kunne ikke få tilgang til kameraet. Prøv igjen.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
nb_NO: Kunne ikke laste inn avtaleinformasjon. Prøv igjen senere.

en: Failed to load package details. Please try again later.
nb_NO: Kunne ikke laste inn pakkedetaljer. Prøv igjen senere.

en: Failed to reorder packages.
nb_NO: Kunne ikke omorganisere pakker.

en: Failed to reorder services.
nb_NO: Kunne ikke omorganisere tjenestene.

en: Failed to send invoice.
nb_NO: Kunne ikke sende faktura.

en: Failed to send test SMS.
nb_NO: Kunne ikke sende test-SMS.

en: Failed to send test WhatsApp message.
nb_NO: Kunne ikke sende testmelding på WhatsApp.

en: Failed to send test email.
nb_NO: Kunne ikke sende test-e-post.

en: Failed to update category positions.
nb_NO: Kunne ikke oppdatere kategoriposisjoner.

en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: Features & Integrations
nb_NO: Funksjoner og integrasjoner

en: Female
nb_NO: Kvinne

en: Field Order
nb_NO: Felt rekkefølge

en: Field order
nb_NO: Feltrekkefølge

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
nb_NO: Feltrekkefølge, obligatoriske felt, etiketter og visningsalternativer

en: Fifth
nb_NO: Femte

en: Filled
nb_NO: Fylt

en: Filter by Employee
nb_NO: Filtrert etter ansatt

en: Filter by Location
nb_NO: Filtrer etter sted

en: Filter by employee
nb_NO: Filtrer etter ansatt

en: Filter by location
nb_NO: Filtrer etter sted

en: Filterable Field:
nb_NO: Filtrerbart felt:

en: Filters
nb_NO: Filter

en: Filters block
nb_NO: Filtrer blokker

en: Finance
nb_NO: Økonomi

en: Find Attendees
nb_NO: Finn deltakere

en: Finish
nb_NO: Ferdig

en: Finish Button Type
nb_NO: Fullfør knapptype

en: First
nb_NO: Første

en: First Name:
nb_NO: Fornavn:

en: First and last names must be in two separate fields.
nb_NO: For- og etternavn må være i to separate felt.

en: First booking only
nb_NO: Kun første bestilling

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: First {day}
nb_NO: Først {day}

en: Fixed
nb_NO: Rettet

en: Fixed amount
nb_NO: Fast beløp

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
nb_NO: Fleksible rabattalternativer lar deg angi tilpassede verdier eller tilby full prisfritak.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
nb_NO: Fleksibel prissetting lar deg sette en fast pakkepris og tilby attraktive rabatter

en: Follow up
nb_NO: Oppfølging

en: Font
nb_NO: Skrift

en: Font URL
nb_NO: Skrift URL

en: Font family
nb_NO: Skriftfamilie

en: Fonts
nb_NO: Skrift

en: Fonts and colors
nb_NO: Skrift og farger

en: Footer
nb_NO: Bunntekst

en: Footer buttons
nb_NO: Knappene i bunnteksten

en: Footer content
nb_NO: Innhold i bunntekst

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
nb_NO: For flervalg: hold nede CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
nb_NO: For at dette feltet skal fungere riktig, må du legge til Google Maps API-nøkkelen din i Generelle innstillinger. Ellers vil det fungere som et enkelt tekstfelt.

en: Forgot Password?
nb_NO: Glemt passordet?

en: Forgot password?
nb_NO: Glemt passord?

en: Forgot your password?
nb_NO: Glemt ditt passord?

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Form Flow
nb_NO: Flytskjema

en: Form colors
nb_NO: Skjema farger

en: Forms
nb_NO: Skjemaer

en: Fourth
nb_NO: Fjerde

en: Fourth {day}
nb_NO: Fjerde {day}

en: Free
nb_NO: Gratis

en: Friday
nb_NO: Fredag

en: From
nb_NO: Fra

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
nb_NO: Front-end booking katalog er en Shortcode når du vil vise tjenesten din i katalogform

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
nb_NO: Front-end booking katalog er en shortcode når du vil vise tjenesten din i katalogform

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
nb_NO: Front-end søk i bestilling er en shortcode som gir kundene dine muligheten til å søke etter avtaler ved å velge flere filtre, slik at de kan finne de beste tidslukene og tjenestene for deres behov.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
nb_NO: Front-end kundepanel er en shortcode som gir kundene dine muligheten til å administrere bestillingene og profilinformasjonen sin.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
nb_NO: Front-end ansatt panel er en shortcode som gir dine ansatte muligheten til å administrere sine bestillinger, arbeidstider, fridager, tildelte tjenester og profilinformasjon.

en: Front-end customer panel
nb_NO: Front-end kundepanel

en: Front-end employee panel
nb_NO: Front-end-ansattpanel

en: Frontend & Backend
nb_NO: Frontend og backend

en: Full
nb_NO: Fult

en: Full events
nb_NO: Alle hendelser

en: Fully booked
nb_NO: Fullbooket

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
nb_NO: GSM-segmenter (standard latin) inneholder 160 tegn, mens UCS-2 (ikke-GSM - kyrillisk, emoji, ikke-standard symboler) inneholder 70 tegn, osv.

en: Gallery
nb_NO: Fotoablum

en: Gender
nb_NO: Kjønn

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
nb_NO: Kjønn skal angis som enten «mann» eller «kvinne».

en: General
nb_NO: Generelt

en: Generate
nb_NO: Generere

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
nb_NO: Generer fakturaer automatisk for bestillinger for å effektivisere betalinger og forbedre kundeopplevelsen.

en: Generate payment links
nb_NO: Generer betalingslenker

en: Get in Touch
nb_NO: Ta kontakt

en: Get in touch
nb_NO: Ta kontakt

en: Global Settings
nb_NO: Globale innstillinger

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
nb_NO: Globale innstillinger gjelder kun for skjemaene for arrangementskalender og søk etter bestilling. For å tilpasse andre bestillingsskjemaer, bruk innstillingene til høyre.

en: Go Back
nb_NO: Gå tilbake

en: Go back
nb_NO: Gå tilbake

en: Go to Catalog form
nb_NO: Gå til katalogskjema

en: Go to Custom Fields
nb_NO: Gå til Tilpassede felt

en: Go to Notifications
nb_NO: Gå til Varsler

en: Go to Step-by-step form
nb_NO: Gå til trinnvis skjema

en: Google Analytics setup
nb_NO: Google Analytics-oppsett

en: Google Calendar
nb_NO: Google kalender

en: Google Calendar & Google Meet
nb_NO: Google Kalender og Google Meet

en: Google Calendar setup
nb_NO: Google Kalender-oppsett

en: Google Map API key
nb_NO: Google Map API-nøkkel

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
nb_NO: Google Maps kunne ikke lastes inn. Kontroller API-nøkkelen og begrensningene dine.

en: Google Meet Link
nb_NO: Google Meet Lenke

en: Google Meet join link
nb_NO: Google Meet-deltakelseslenke

en: Google Meet link
nb_NO: Google Meet-lenke

en: Google Meet setup
nb_NO: Google Meet-oppsett

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
nb_NO: Google reCAPTCHA v2 hemmelig nøkkel

en: Google reCAPTCHA v2 site key
nb_NO: Google reCAPTCHA v2-nettstedsnøkkel

en: Google social login
nb_NO: Google sosial pålogging

en: Google/Outlook location
nb_NO: Google/Outlook-plassering

en: Green
nb_NO: Grønn

en: Grid view
nb_NO: Rutenettvisning

en: Group Ticket
nb_NO: Gruppebillett

en: Group appointment details
nb_NO: Detaljer på avtalegruppe

en: Group booking
nb_NO: Gruppebestilling

en: Group booking export format
nb_NO: Eksportformat for gruppebestillinger

en: Group event details
nb_NO: Detaljer for gruppe arrangement

en: Group ticket has already been scanned
nb_NO: Tjeneste er lagret

en: Grow your team with unlimited employee management
nb_NO: Utvid teamet ditt med ubegrenset medarbeideradministrasjon

en: Gyms
nb_NO: Treningssentre

en: HTML Mode
nb_NO: HTML modus

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
nb_NO: HTML-formatering kan overstyres av ren tekstformatering når du bytter mellom modusene.

en: Header
nb_NO: Overskrift

en: Header Image URL
nb_NO: URL for toppbilde

en: Heading
nb_NO: Overskrift

en: Heading Text Color
nb_NO: Farget på tekstoverskriften

en: Heading content
nb_NO: Innhold i overskrift

en: Heading title
nb_NO: Overskrift

en: Healthcare
nb_NO: Helsevesen

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
nb_NO: Her kan du tildele deg selv å være arrangør av Google/Outlook-arrangementet.<br> Ellers vil du bli tildelt som personell og lagt til som gjest i arrangementet

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
nb_NO: Her kan du velge produktene som blir brukt i WooCommerce integrasjonen.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
nb_NO: Her kan du koble ansatt til Google kalender,<br/>straks avtalen er planlagt, vil avtalen<br/>automatisk bli lagt til ansattes kalender.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
nb_NO: Her kan du koble ansatt til Outlook kalender,<br/>straks avtalen er planlagt, vil avtalen<br/>automatisk bli lagt til ansattes kalender.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
nb_NO: Her kan du definere språkene du ønsker å ha i plugin-modulen for oversettelse av dynamiske strenger (navn, beskrivelser, varsler).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
nb_NO: Her kan du velge produktene som blir brukt i WooCommerce integrasjonen.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
nb_NO: Her kan du oppgi flere e-postadresser som alle varsler skal sendes til. For å legge til en adresse, klikk Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
nb_NO: Her kan du legge inn flere telefonnumre som alle SMS-meldinger skal sendes til. For å legge til et nummer, klikk Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
nb_NO: Her kan du velge Zoom bruker,<br/>straks avtalen er planlagt,<br/>blir zoom møtet automatisk laget.

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
nb_NO: Her kan du koble ansatt til Google kalender,<br/>straks avtalen er planlagt, vil avtalen<br/>automatisk bli lagt til ansattes kalender.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
nb_NO: Hei, det finnes spesialpakker med denne tjenesten, sjekk dem ut!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
nb_NO: Hei %employee_full_name%, takk, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
nb_NO: Hei <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Takk, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Hide Employee Profile
nb_NO: Skjul ansattes profil

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
nb_NO: Skjul WooCommerce handlekurv når prisen er 0

en: Hide coupon
nb_NO: Skjul kupong

en: Hide employee
nb_NO: Skjul ansatt

en: Hide event
nb_NO: Skjul hendelse

en: Hide location
nb_NO: Skjul plassering

en: Hide locked features
nb_NO: Skjul låste funksjoner

en: Hide package
nb_NO: Skjul pakke

en: Hide resource
nb_NO: Skjul ressurs

en: Hide service
nb_NO: Skjul tjeneste

en: Hide tax
nb_NO: Skjul skatt

en: Hide tips & suggestions
nb_NO: Skjul tips og forslag

en: Higher price background
nb_NO: Høyere pris bakgrunn

en: Higher price text
nb_NO: Tekst om høyere pris

en: Highest price
nb_NO: Høyeste pris

en: Host link
nb_NO: Vertslink

en: Hosted by:
nb_NO: Verten er:

en: Hour
nb_NO: Time

en: Hours
nb_NO: Timer

en: How many attendees do you want to book event for?
nb_NO: Hvor mange deltakere til arrangementet vil du bestille?

en: How many people are coming?
nb_NO: Hvor mange personer kommer?

en: How to
nb_NO: Hvordan

en: How to get your
nb_NO: Hvordan få tak i din

en: How will you use Amelia?
nb_NO: Hvordan vil du bruke Amelia?

en: I want to pay full amount
nb_NO: Jeg vil betale full beløp

en: ID Desc
nb_NO: ID Beskrivelse

en: Identify country code by user's IP address
nb_NO: Identifiser landskode etter brukerens IP-adresse

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
nb_NO: Hvis alle betalingsmetoder er deaktivert for tjenesten/arrangementet, vil standard betalingsmetode bli brukt.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
nb_NO: Hvis deaktivert, må bestillingen oppfylle minimumskapasiteten, og tidsluken lukkes etter den første bestillingen.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
nb_NO: Hvis denne funksjonen er deaktivert, vil prisen forbli den samme uavhengig av hvor mange personer som er inkludert i gruppeavtalen.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
nb_NO: Hvis denne funksjonen er aktivert, kan kunder bestille med status «Venter» selv etter at maksimal kapasitet er nådd.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
nb_NO: Hvis denne funksjonen er aktivert, kan kundene fullføre betalingen ved å bruke lenken i e-postmeldingen eller via kundepanelet.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
nb_NO: Hvis denne funksjonen er aktivert, vil standardvarselet ikke sendes for de valgte hendelsene.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
nb_NO: Hvis denne funksjonen er aktivert, vil standardvarselet ikke sendes for de valgte tjenestene.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
nb_NO: Hvis ugyldig, vil andre verdier bli hoppet over og ikke importert.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
nb_NO: Hvis feltet er tomt, vil vedleggene lastes opp til standard WordPress-opplastingsmappen.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
nb_NO: Hvis flere kunder har samme e-postadresse, vil bare den første bli importert.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
nb_NO: Hvis denne muligheten er deaktivert, vil varen kun være tilgjengelig for bestilling fra backend.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
nb_NO: Hvis dette alternativet er aktivert, vil kunder kunne betale via e-postvarsler eller gjennom kundepanelet sitt.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
nb_NO: Hvis dette alternativet ikke er avkrysset, vil utvidelsen beregne tiden <br> for å lukke bestillingen basert på det valgte tidspunktet for den første arrangementet

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
nb_NO: Hvis dette alternativet ikke er avkrysset, vil utvidelsen beregne tiden <br> for åpning av bestillingen basert på det valgte tidspunktet for den første arrangementet

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
nb_NO: Hvis dette alternativet ikke er merket av, vil pluginen beregne bestillingens sluttidspunkt basert på tiden som er angitt for den første hendelsen.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
nb_NO: Hvis dette alternativet ikke er merket av, vil pluginen beregne åpningstiden for bestillingen basert på tiden som er angitt for det første arrangementet.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
nb_NO: Hvis du befinner deg i et land hvor merverdiavgift eller GST gjelder, vil den gjeldende avgiften legges til transaksjonen din.

en: If you are the admin of this page, see how to
nb_NO: Hvis du er admin for denne siden, se hvordan gjør

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
nb_NO: Hvis du deaktivere dette alternativet, vil kundene dine kunne få tilgang til kundepanelet med en lenke som sendes på e-post.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
nb_NO: Hvis du aktiverer dette alternativet, vil hver gang en ny kunde bestiller time, få Amelia Customer-brukerrolle og automatisk e-post med påloggingsdetaljer.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
nb_NO: Hvis du aktiverer dette alternativet, vil administratoren kunne bestille avtaler når som helst (arbeidstid, spesielle dager og fridager for alle ansatte vil bli ignorert).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
nb_NO: Hvis du aktiverer dette alternativet, vil administratoren kunne bestille avtaler over eller under en annen avtale.

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Color
nb_NO: Farge på bilde

en: Image thumbs
nb_NO: Miniatyrbilder

en: Import
nb_NO: Importere

en: Import Failed
nb_NO: Import mislyktes

en: Import Partially Successful
nb_NO: Import delvis vellykket

en: Import Rules
nb_NO: Importregler

en: Import successful
nb_NO: Importering er vellykket

en: In Package
nb_NO: I pakke

en: Include Taxes
nb_NO: inkluderer

en: Include service buffer time in time slots
nb_NO: Inkluder tjenestebuffertid i tidsluker

en: Incorrect email or password
nb_NO: Feil e-post eller passord

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
nb_NO: Indikerer antall nye og returnerende kunder<br/>for valgte tidsrommet.

en: Info
nb_NO: Informasjon

en: Input Color
nb_NO: Skriv inn farge

en: Input Text Color
nb_NO: Skriv inn tekst farge

en: Input field
nb_NO: Inndatafelt

en: Input fields
nb_NO: Inndatafelt

en: Insert Amelia Booking Shortcode
nb_NO: Sett inn Amelia bestillings Shortcode

en: Insert pending appointments
nb_NO: Sett inn ventende avtaler

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
nb_NO: Integrer med WooCommerce for å aktivere avanserte e-handelsfunksjoner.

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Interested in unlocking this feature?
nb_NO: Interessert i å låse opp denne funksjonen?

en: Invalid Stripe secret key.
nb_NO: Ugyldig Stripe-hemmelig nøkkel.

en: Invisible reCAPTCHA badge
nb_NO: Usynlig reCAPTCHA-merke

en: Invoice
nb_NO: Faktura

en: Invoice #
nb_NO: Faktura nr.

en: Invoice #{count}
nb_NO: Faktura nr.{count}

en: Invoice Format
nb_NO: Tjeneste delsum

en: Invoice Number Asc
nb_NO: Fakturanummer Asc

en: Invoice Number Desc
nb_NO: Fakturanummer Beskrivelse

en: Invoice date
nb_NO: Fakturadato

en: Invoice details
nb_NO: Tjenestedetaljer

en: Invoice has been sent.
nb_NO: Fakturaen er sendt.

en: Invoice not found.
nb_NO: Faktura ikke funnet.

en: Invoice total
nb_NO: Tjeneste delsum

en: Invoices
nb_NO: tjenester

en: Invoices setup
nb_NO: Fakturaoppsett

en: Issued
nb_NO: Utstedt

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
nb_NO: Det ser ut til at dette er første gang du er her, så la oss gå gjennom noen enkle trinn for å hjelpe deg i gang.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
nb_NO: Det ser ut til at det ikke er noen tilgjengelige eller synlige tjenester tilordnet pakkene for øyeblikket.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
nb_NO: Det sees ut som at det er ingen ansatte eller tjenester laget, eller at ingen ansatte er tildelt til tjenesten akkurat nå.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
nb_NO: Det ser ut til at Envato API er opptatt akkurat nå (vennligst prøv igjen) eller du har ikke en gyldig av Amelia

en: Item
nb_NO: Element

en: Item status
nb_NO: Elementstatus

en: Join
nb_NO: Bli med

en: Join Google Meeting
nb_NO: Bli med Google møte

en: Join Space
nb_NO: Bli med Space

en: Join With Microsoft Teams
nb_NO: Bli med Google Meet

en: Join Zoom
nb_NO: Bli med på Zoom

en: Join Zoom Meeting
nb_NO: Bli med Zoom møte

en: Join link
nb_NO: Bli med-lenke

en: Join waiting list
nb_NO: Bli med på ventelisten

en: Join with Google Meet
nb_NO: Bli med på Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
nb_NO: Bli med i Microsoft Teams

en: Keep Individual
nb_NO: Behold individuell

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
nb_NO: Hold kunder og ansatte informert ved å sende avtale- og hendelsesvarsler direkte via WhatsApp – velg forhåndsdefinerte meldinger eller tilpass dine egne for å gi dem et personlig preg.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
nb_NO: Hold alle på sporet ved hjelp av planlagte påminnelser som reduserer fravær og forvirring.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
nb_NO: Hold driften i tråd med enhetlige innstillinger, tilgjengelighet og ressurskontroll

en: Keep slot available after first booking
nb_NO: Hold plassen tilgjengelig etter første bestilling

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
nb_NO: Hold dataene dine organisert og meningsfulle med strukturerte felt som standardiserer informasjonen du samler inn.

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Label name
nb_NO: Etikettnavn

en: Labels
nb_NO: Etiketter

en: Language
nb_NO: Språk

en: Languages
nb_NO: Språk

en: Last
nb_NO: Siste

en: Last Booking Asc
nb_NO: Siste bestilling Asc

en: Last Booking Desc
nb_NO: Siste bestilling Desc

en: Last Name:
nb_NO: Etternavn:

en: Last booking
nb_NO: Siste bestilling

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Last on {date}
nb_NO: Sist på {date}

en: Latitude
nb_NO: Breddegrad

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Layout & Inputs
nb_NO: Oppsett og inndata

en: Layout and labels options
nb_NO: Valg av oppsett og etikett

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: Left to pay
nb_NO: Gjenstår å betale

en: Less options
nb_NO: Færre alternativer

en: Lesson Space
nb_NO: Leksjonsrom

en: Lesson Space API key
nb_NO: Lesson Space API-nøkkel

en: Lesson Space Link
nb_NO: Lesson Space lenke

en: Lesson Space Links
nb_NO: Lesson Space Lenke

en: Lesson Space link
nb_NO: Lenke til leksjonsrom

en: Lesson Space link to join space
nb_NO: Leksjonsrom lenke for å bli med i rommet

en: Lesson Space setup
nb_NO: Oppsett av undervisningsrom

en: Light Theme
nb_NO: Lyst tema

en: Limit
nb_NO: Grense

en: Limit additional people
nb_NO: Begrens antall ekstra personer

en: Limit appointments per customer
nb_NO: Begrens avtaler per kunde

en: Limit appointments per employee
nb_NO: Begrens avtaler per ansatt

en: Limit events per customer
nb_NO: Begrens arrangementer per kunder

en: Limit package purchases per customer
nb_NO: Begrens kjøp av pakker per kunde

en: Limit per customer
nb_NO: Begrensning per kunde

en: Limit the additional number of people
nb_NO: Begrens det ekstra antallet personer

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
nb_NO: Begrens antall personer én kunde kan legge til under bestillingen

en: Link copied to clipboard.
nb_NO: Lenken er kopiert til utklippstavlen.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
nb_NO: Knytt denne kunden til en WordPress-bruker, slik at de kan logge inn og se sine avtaler i Amelias backend.

en: Linked
nb_NO: Koblet

en: List
nb_NO: Liste

en: List (default)
nb_NO: Liste (standard)

en: List layout
nb_NO: Oppsett

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
nb_NO: Listen over avtalene dine er endret. Sjekk en gang til og fortsett ved å trykke lagre knappen.

en: List view
nb_NO: Listevisning

en: Live API key
nb_NO: Live API-nøkkel

en: Live client ID
nb_NO: Live-klient-ID

en: Live key ID
nb_NO: Live-nøkkel-ID

en: Live key secret
nb_NO: Live-nøkkelhemmelighet

en: Live publishable key
nb_NO: Nøkkel som kan publiseres live

en: Live secret
nb_NO: Live-hemmelighet

en: Live secret key
nb_NO: Live hemmelig nøkkel

en: Load booking form manually
nb_NO: Last opp bestillingsskjema manuelt

en: Load page
nb_NO: Last inn side

en: Loading...
nb_NO: Laster...

en: Local Time
nb_NO: Lokaltid

en: Local Time:
nb_NO: Lokaltid:

en: Local time
nb_NO: Lokal tid

en: Location
nb_NO: Sted

en: Location 1
nb_NO: Sted 1

en: Location ID
nb_NO: Steds ID

en: Location Input Field
nb_NO: Sted innmatningsfelt

en: Location Selection
nb_NO: Stedsbeskrivelse

en: Location WP Hooks
nb_NO: Plassering WP Hooks

en: Location address
nb_NO: Stedsadresse

en: Location description
nb_NO: Stedsbeskrivelse

en: Location details
nb_NO: Stedsdetaljer

en: Location filter
nb_NO: Stedsfilter

en: Location has been added.
nb_NO: Plassering er lagt til.

en: Location has been deleted.
nb_NO: Plasseringen er slettet.

en: Location has been hidden.
nb_NO: Plasseringen er skjult.

en: Location has been updated.
nb_NO: Plasseringen er oppdatert.

en: Location information
nb_NO: Stedsbeskrivelse

en: Location is now visible.
nb_NO: Plasseringen er nå synlig.

en: Location latitude
nb_NO: Plassering breddegrad

en: Location longitude
nb_NO: Plasseringens lengdegrad

en: Location name
nb_NO: Stedsnavn

en: Location phone
nb_NO: Stedstelefon

en: Location selection
nb_NO: Valg av sted

en: Location:
nb_NO: Sted:

en: Locations
nb_NO: Steder

en: Locations must be active and have card processing enabled
nb_NO: Steder må være aktive og ha kortbehandling aktivert

en: Locations setup
nb_NO: Stedsinnstillinger

en: Log In
nb_NO: Logg ut

en: Log out
nb_NO: Logg ut

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Longitude
nb_NO: Lengdegrad

en: Lower price background
nb_NO: Lavere pris bakgrunn

en: Lower price text
nb_NO: Lavere pris tekst

en: Lowest price
nb_NO: Laveste pris

en: Mail service
nb_NO: E-posttjeneste

en: Mailchimp List
nb_NO: Mailchimp-liste

en: Mailchimp setup
nb_NO: Mailchimp-oppsett

en: Mailgun API Key
nb_NO: Mailgun API nøkkel

en: Mailgun Domain
nb_NO: Mailgun domene

en: Main category button
nb_NO: Hovedkategoriknapp

en: Main content
nb_NO: Hovedinnhold

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
nb_NO: Oppretthold konsistent planlegging med tilpassbare frekvenser og mønstre

en: Make extra mandatory
nb_NO: Gjør ekstra obligatorisk

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
nb_NO: Sørg for at du bruker riktige WhatsApp-påloggingsopplysninger.

en: Male
nb_NO: Mann

en: Manage badges
nb_NO: Administrer merker

en: Manage bookings
nb_NO: Administrer bestillinger

en: Manage company days off
nb_NO: Administrer bedriftens fridager

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
nb_NO: Administrer avbestillinger av arrangementer effektivt ved å la kundene melde seg på ventelister og fylle ledige plasser manuelt.

en: Manage languages
nb_NO: Administrere språk

en: Manage personal schedule
nb_NO: Administrer personlig timeplan

en: Manage shared resources with ease
nb_NO: Administrer delte ressurser med letthet

en: Managing assigned services
nb_NO: Administrere tildelte tjenester

en: Managing packages
nb_NO: Administrere pakker

en: Mandatory Field:
nb_NO: Obligatoriske felt:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
nb_NO: Knytt en WordPress-bruker til denne ansatte for å gi dem tilgang til å se sine avtaler i plugin-modulens backend.

en: Max
nb_NO: Maks

en: Max Capacity Asc
nb_NO: Maksimal kapasitet Asc

en: Max Capacity Desc
nb_NO: Maksimal kapasitet Beskrivelse

en: Max. Capacity
nb_NO: Maksimum kapasitet

en: Maximum Quantity:
nb_NO: Maksimal mengde:

en: Maximum allowed spots
nb_NO: Maksimum tillatte plasser

en: Maximum bookings allowed
nb_NO: Maksimalt antall tillatte bestillinger

en: Maximum bookings reached
nb_NO: Maksimal bestillinger er nådd

en: Maximum capacity
nb_NO: Maksimal kapasitet

en: Maximum capacity is reached
nb_NO: Maksimal kapasitet er nådd

en: Maximum number of events returned
nb_NO: Maksimalt antall hendelser returnert

en: Maximum number of places is
nb_NO: Maksimum antall plasser er

en: Maximum quantity
nb_NO: Maksimalt antall

en: Maximum spots
nb_NO: Maksimalt antall plasser

en: Maximum usage per customer
nb_NO: Maksimal bruk per kunde

en: Measurement ID
nb_NO: Måle-ID

en: Meeting agenda
nb_NO: Møteagenda

en: Meeting title
nb_NO: Møtetittel

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Message
nb_NO: Melding

en: Message content
nb_NO: Meldingens innhold

en: Message template
nb_NO: Meldingsmal

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
nb_NO: Meldinger sendt via WhatsApp har ikke svaralternativ, så vi anbefaler å angi «Autosvar»-meldingen.

en: Meta Pixel setup
nb_NO: Meta Pixel-oppsett

en: Method
nb_NO: Metode

en: Microsoft Teams Link
nb_NO: Microsoft Teams-lenke

en: Microsoft Teams join link
nb_NO: Microsoft Teams-deltakelseslenke

en: Microsoft Teams link
nb_NO: Microsoft Teams-lenke

en: Microsoft Teams setup
nb_NO: Microsoft Teams-oppsett

en: Min. Capacity
nb_NO: Minimum kapasitet

en: Minimum bookings required
nb_NO: Minimum antall bestillinger som er nødvendig

en: Minimum capacity
nb_NO: Minimumskapasitet

en: Minimum number of attendees
nb_NO: Minimum antall deltakere

en: Minimum number of bookings
nb_NO: Minimum antall bestillinger

en: Minimum number of required extras
nb_NO: Minimum antall nødvendige ekstrautstyr

en: Minimum of attendees
nb_NO: Minimum antall deltakere

en: Minimum of bookings
nb_NO: Minimum antall bestillinger

en: Minimum required extras
nb_NO: Minimum nødvendig tillegg

en: Minimum required extras:
nb_NO: Minimum nødvendig tillegg:

en: Minimum time required before booking
nb_NO: Minimum tid som kreves før bestilling

en: Minimum time required before canceling
nb_NO: Minimum tid som kreves før avbestilling

en: Minimum time required before rescheduling
nb_NO: Minimum tid som kreves før planlegging på nytt

en: Minutes
nb_NO: Minutter

en: Missing required fields:
nb_NO: Manglende obligatoriske felt:

en: Mobile menu
nb_NO: Mobil meny

en: Mollie payment link
nb_NO: Mollie-betalingslenke

en: Mon
nb_NO: Man

en: Monday
nb_NO: Mandag

en: Month
nb_NO: Måned

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Months
nb_NO: Måneder

en: More Features Zero Limits
nb_NO: Flere funksjoner Ingen begrensninger

en: More options
nb_NO: Flere alternativer

en: Multiple
nb_NO: Flere

en: Multiple Emails
nb_NO: Flere e-poster

en: Multiple Locations
nb_NO: Flere steder

en: Multiple locations
nb_NO: Flere steder

en: Multiple packages purchased.
nb_NO: Flere pakker er kjøpt.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
nb_NO: Multipliser depositumsbeløpet med antall personer i én bestilling

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
nb_NO: Multipliser innskuddsbeløpet med antall personer i en bestilling.

en: Multiply deposit by number of people
nb_NO: Multipliser innskuddet med antall personer

en: Multiply price by number of people
nb_NO: Multipliser prisen med antall personer

en: My Profile
nb_NO: Min profil

en: My profile
nb_NO: Min profil

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name Asc
nb_NO: Navn Asc

en: Name Ascending
nb_NO: Navn stigende

en: Name Desc
nb_NO: Navn Beskrivelse

en: Name Descending
nb_NO: Navn synkende

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
nb_NO: Navnet på rommet som skal opprettes for avtaler. Du kan bruke plassholdere fra siden Varsler. Hvis feltet står tomt, vil rommet få navn etter avtale-ID-en.

en: Name:
nb_NO: Navn:

en: Need additional fields?
nb_NO: Trenger du flere felt?

en: Need help?
nb_NO: Trenger du hjelp?

en: Need to update your company's days off?
nb_NO: Trenger du å oppdatere bedriftens fridager?

en: New
nb_NO: Ny

en: New Appointment
nb_NO: Ny avtale

en: New Attendee
nb_NO: Ny deltaker

en: New Customer
nb_NO: Ny kunde

en: New Event
nb_NO: Ny arrangement

en: New Location
nb_NO: Nytt sted

en: New Password
nb_NO: Nytt passord

en: New Space
nb_NO: Nytt område

en: New Update
nb_NO: Ny oppdatering

en: New appointment
nb_NO: Ny avtale

en: New category
nb_NO: Ny kategori

en: New coupon
nb_NO: Ny kupong

en: New customer
nb_NO: Ny kunde

en: New employee
nb_NO: Ny ansatt

en: New event
nb_NO: Ny hendelse

en: New event booking
nb_NO: Ny begivenhetsbestilling

en: New language
nb_NO: Nytt språk

en: New package
nb_NO: Ny pakke

en: New package booking
nb_NO: Ny pakkebestilling

en: New password
nb_NO: Nytt passord

en: New resource
nb_NO: Ny ressurs

en: New service
nb_NO: Ny tjeneste

en: New tax
nb_NO: Ny skatt

en: Next
nb_NO: Neste

en: Next Service
nb_NO: Neste tjeneste

en: Next day reminder
nb_NO: Påminnelse neste dag

en: No
nb_NO: Nei

en: No Employees Assigned to This Location
nb_NO: Ingen ansatte tilordnet denne lokasjonen

en: No Packages
nb_NO: Ingen pakker

en: No Tags. Create a new one.
nb_NO: Ingen fane. Lag en ny.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
nb_NO: Det er ingen WordPress-brukere med rollen Amelia-kunde tilgjengelig.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
nb_NO: Det er ingen WordPress-brukere med rollen Amelia-ansatt tilgjengelig.

en: No appointments found
nb_NO: Ingen avtaler å vise

en: No appointments yet
nb_NO: Ingen avtaler ennå

en: No attendees found
nb_NO: Ingen deltakere funnet

en: No booked appointments
nb_NO: Ingen bookede avtaler

en: No bookings found
nb_NO: Ingen bestillinger funnet

en: No camera found on this device.
nb_NO: Ingen kamera funnet på denne enheten.

en: No coupons yet
nb_NO: Ingen kuponger ennå

en: No custom fields yet
nb_NO: Ingen tilpassede felt ennå

en: No customers were imported to your customer list.
nb_NO: Ingen kunder ble importert til kundelisten din.

en: No customers yet
nb_NO: Ingen kunder ennå

en: No employees yet
nb_NO: Ingen ansatte ennå

en: No event bookings yet
nb_NO: Ingen arrangementer er booket ennå

en: No events found
nb_NO: Ingen resultater funnet...

en: No events yet
nb_NO: Ingen hendelser ennå

en: No extras yet
nb_NO: Ingen ekstrafunksjoner ennå

en: No invoices yet
nb_NO: Ingen fakturaer ennå

en: No limit per customer
nb_NO: Ingen begrensning per kunde

en: No locations yet
nb_NO: Ingen steder ennå

en: No matching data
nb_NO: Data samsvarer ikke

en: No package bookings yet
nb_NO: Ingen pakkebestillinger ennå

en: No packages found
nb_NO: Antall pakker

en: No packages yet
nb_NO: Ingen pakker ennå

en: No resources yet
nb_NO: Ingen ressurser ennå

en: No results
nb_NO: Ingen resultater

en: No results found
nb_NO: Ingen resultater funnet

en: No results found for
nb_NO: Ingen resultater funnet for

en: No results found...
nb_NO: Ingen resultater funnet...

en: No services or employees available
nb_NO: Ingen tjenester eller ansatte tilgjengelig

en: No services yet
nb_NO: Ingen tjenester ennå

en: No spots left
nb_NO: Ingen plasser ledig

en: No taxes yet
nb_NO: Ingen skatter ennå

en: No top trends
nb_NO: Ingen topptrender

en: No transactions yet
nb_NO: Ingen transaksjoner ennå

en: No upcoming events
nb_NO: Ingen kommende arrangementer

en: No usage limit
nb_NO: Ingen bruksbegrensning

en: No, just this one
nb_NO: Nei, bare denne

en: No-show
nb_NO: Ikke oppmøte

en: No-show tag
nb_NO: No-show-tag

en: Not available
nb_NO: Ikke tilgjengelig

en: Not connected
nb_NO: Ikke tilkoblet

en: Not match to your current password
nb_NO: Ikke samsvarer med ditt nåværende passord

en: Note
nb_NO: Merk

en: Note (Internal)
nb_NO: Merk (internt)

en: Note (internal)
nb_NO: Merknad (intern)

en: Notice: Please select at least one panel.
nb_NO: Merknad: Vennligst velg minst ett panel.

en: Notification
nb_NO: Varsel

en: Notification Language
nb_NO: Språk varsel

en: Notification Placeholder
nb_NO: Plassholder for varsler

en: Notification has been deleted.
nb_NO: Meldingen er slettet.

en: Notification has been saved.
nb_NO: Meldingen er lagret.

en: Notification has not been saved.
nb_NO: Meldingen er ikke lagret.

en: Notification interval
nb_NO: Varselinterval

en: Notification language
nb_NO: Språk for varsler

en: Notification name
nb_NO: Navn på varsel

en: Notification settings
nb_NO: Innstillinger for varslinger

en: Notification status has been updated.
nb_NO: Varslingsstatusen er oppdatert.

en: Notification status has not been updated.
nb_NO: Varslingsstatusen er ikke oppdatert.

en: Notification template
nb_NO: Meldingsmal

en: Notification type
nb_NO: Varslingstype

en: Notifications
nb_NO: Varsler

en: Notifications in Amelia
nb_NO: Varsler i Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
nb_NO: Gi deltakerne beskjed via e-post når informasjonen om arrangementet oppdateres.

en: Notify selected employees about empty package purchases
nb_NO: Varsel de valgte ansatte om tomme pakkekjøp

en: Notify the attendee(s)
nb_NO: Varsle deltaker(e)

en: Notify the attendees
nb_NO: Gi beskjed til deltakerne

en: Notify the customer(s)
nb_NO: Varsle kunde(r)

en: Number of Additional People
nb_NO: Antall ekstra personer

en: Number of Additional People:
nb_NO: Antall ekstra personer:

en: Number of Recurrences:
nb_NO: Antall gjentakelser:

en: Number of Tickets
nb_NO: Antall billetter

en: Number of adjusted time slots:
nb_NO: Antall justerte tidsluker:

en: Number of appointments
nb_NO: Antall arrangementer

en: Number of appointments required for booking
nb_NO: Antall avtaler som kreves for bestilling

en: Number of appointments with applied coupon is
nb_NO: Antall avtaler med brukt kupong er

en: Number of events
nb_NO: Antall arrangementer

en: Number of packages
nb_NO: Antall pakker

en: Number of people
nb_NO: Antall mennesker

en: Number of people on waiting list
nb_NO: Antall personer på venteliste

en: Number of people that are coming with you.
nb_NO: Antall personer som kommer med deg.

en: Number of recurrences:
nb_NO: Antall gjentakelser:

en: Number of tickets
nb_NO: Antall billetter

en: Occupancy rate
nb_NO: Belegg

en: Occupied
nb_NO: Opptatt

en: Occurrences
nb_NO: Hendelser

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
nb_NO: Tilby en ren, listebasert bestillingsopplevelse med et design som fanger oppmerksomheten. Kundene kan enkelt utforske og bestille fra hele arrangementstilbudet ditt.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
nb_NO: Tilby rabatter eller gratis avtaler med tilpassbare kuponger.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
nb_NO: Tilbyr flere varigheter og priser for denne tjenesten.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
nb_NO: Tilby valgfrie eller obligatoriske tilleggstjenester under bestillingsprosessen – selg tilleggstjenester, produkter eller opplevelser for å forbedre avtalene og gjøre kundene dine fornøyde.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
nb_NO: Tilby tjenester med flere varighetsalternativer som kundene kan velge mellom.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
nb_NO: Tilby oppsalg eller ekstra fordeler innenfor en tjeneste ved hjelp av tilleggstjenester.

en: On
nb_NO: På

en: On Break
nb_NO: I pause

en: On hold
nb_NO: På vent

en: On the same day
nb_NO: På samme dag

en: On the same day each month
nb_NO: Samme dag hver måned

en: On-Site
nb_NO: På stedet

en: On-line
nb_NO: På nett

en: On-site
nb_NO: På stedet

en: On-site payment
nb_NO: Betaling på stedet

en: On:
nb_NO: På:

en: Once Off
nb_NO: En gang av

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
nb_NO: Når du har lagt til din første kupong, vil den vises her. Klikk på + Kupong ovenfor for å komme i gang.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
nb_NO: Når du har lagt til ditt første tilpassede felt, vises det her. Klikk på + Tilpasset felt nedenfor for å komme i gang.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
nb_NO: Når du har lagt til din første ansatt, vil vedkommende vises her. Klikk på + Ansatt nedenfor for å komme i gang.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
nb_NO: Når du har lagt til din første hendelse, vil den vises her. Klikk på + Hendelse nedenfor for å komme i gang.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
nb_NO: Når du har lagt til din første ekstrafunksjon, vises den her. Klikk på + Ekstrafunksjon ovenfor for å komme i gang.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
nb_NO: Når du har lagt til din første pakke, vil den vises her. Klikk på + Pakke nedenfor for å komme i gang.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
nb_NO: Når du har lagt til din første ressurs, vil den vises her. Klikk på + Ressurs nedenfor for å komme i gang.

en: Once you add your first service, it will appear here.
nb_NO: Når du har lagt til din første tjeneste, vil den vises her.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
nb_NO: Når du har lagt til din første avgift, vises den her. Klikk på + Avgift nedenfor for å komme i gang.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
nb_NO: Når du mottar bestillinger, vises avtalene dine her. Du kan også komme i gang ved å klikke på Legg til-knappen nedenfor.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
nb_NO: Når du mottar arrangementbestillinger, vises de her. Du kan også komme i gang ved å klikke på knappen Bestill arrangement nedenfor.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
nb_NO: Når du mottar pakkebestillinger, vises de her. Du kan også komme i gang ved å klikke på knappen Bestill pakke nedenfor.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
nb_NO: Når du begynner å legge til steder, vil de vises her. Du kan også komme i gang ved å klikke på Legg til-knappen nedenfor.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
nb_NO: Når du begynner å motta bestillinger, vil fakturaene vises her.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
nb_NO: Når du begynner å motta bestillinger, vil transaksjonene vises her.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
nb_NO: Når du begynner å motta bestillinger, vil kundene dine vises her. Du kan også komme i gang ved å klikke på knappen Legg til eller Importer nedenfor.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
nb_NO: Én bestilling kan ha flere deltakere/plasser.

en: One spot is equal to one attendee.
nb_NO: Én plass tilsvarer én deltaker.

en: Online
nb_NO: På nett

en: Online meetings
nb_NO: Online møter

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
nb_NO: Bare maler på standardspråket vises i backend. Hvis en mal ikke finnes på kundens språk, sendes standard språkversjonen i stedet.

en: Open
nb_NO: Åpent

en: Open Event
nb_NO: Åpen arrangement

en: Open following
nb_NO: Åpne følgende

en: Opened
nb_NO: Åpnet

en: Opens at
nb_NO: Åpner på

en: Opens on
nb_NO: Åpner på

en: Opens on:
nb_NO: Åpner:

en: Option {number}
nb_NO: Alternativ {number}

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: Options:
nb_NO: Alternativer:

en: Or
nb_NO: Eller

en: Or enter details below
nb_NO: Detaljer for gruppe arrangement

en: Or pay with card
nb_NO: Eller betal med kort

en: Orange
nb_NO: Oransj

en: Order
nb_NO: Bestilling

en: Order creation
nb_NO: Lage bestilling

en: Order update
nb_NO: Oppdater bestilling

en: Organizer
nb_NO: Organiser

en: Organizers
nb_NO: Arrangører

en: Other
nb_NO: Andre

en: Outline
nb_NO: Oversikt

en: Outlook Calendar
nb_NO: Outlook kalender

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
nb_NO: Outlook-kalender og Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
nb_NO: Outlook-kalender WP-kroker

en: Outlook Calendar setup
nb_NO: Oppsett av Outlook-kalender

en: Outlook Mailer
nb_NO: Outlook kalender

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
nb_NO: Outlook Mailer er ikke fullstendig konfigurert. Fullfør kontooppsettet i innstillingene for Outlook-integrasjon.

en: Overridden by employee
nb_NO: Filtrert etter ansatt

en: Overview
nb_NO: Oversikt

en: Overwrite Records
nb_NO: Overskriv poster

en: PAYMENT METHOD
nb_NO: BETALINGSMETODE

en: Package
nb_NO: Pakke

en: Package Asc
nb_NO: Pakke Asc

en: Package Canceled
nb_NO: Avbrytt pakke

en: Package Desc
nb_NO: Pakkebeskrivelse

en: Package ID
nb_NO: Pakke-ID

en: Package Info
nb_NO: Pakke info

en: Package Selection
nb_NO: Pakke valg

en: Package appointment has been updated.
nb_NO: Pakkeavtalen er oppdatert.

en: Package appointments
nb_NO: Pakkeavtaler

en: Package appointments details
nb_NO: Detaljer om pakkeavtaler

en: Package badge
nb_NO: Pakkemerke

en: Package booking details
nb_NO: Pakke bestillingsdetaljer

en: Package booking has been created.
nb_NO: Pakkebestillingen er opprettet.

en: Package booking has been deleted.
nb_NO: Pakkebestillingen er slettet.

en: Package booking has been updated.
nb_NO: Pakkebestillingen er oppdatert.

en: Package booking is not available for this time slot.
nb_NO: Pakkebestilling er ikke tilgjengelig for dette tidsrommet.

en: Package canceled
nb_NO: Pakken avbrutt

en: Package capacity
nb_NO: Pakke kapasitet

en: Package category
nb_NO: Pakke kategori

en: Package count
nb_NO: Antall pakker

en: Package deal
nb_NO: Pakkeavtale

en: Package deposit
nb_NO: Pakke depositum

en: Package description
nb_NO: Pakke beskrivelse

en: Package details
nb_NO: Pakkedetaljer

en: Package duration
nb_NO: Pakke varighet

en: Package filter
nb_NO: Pakkefilter

en: Package has been created.
nb_NO: Pakken er opprettet.

en: Package has been deleted.
nb_NO: Pakken er slettet.

en: Package has been hidden.
nb_NO: Pakken er skjult.

en: Package has been updated.
nb_NO: Pakken er oppdatert.

en: Package includes
nb_NO: Pakke inkluderer

en: Package info
nb_NO: Pakkeinfo

en: Package is now visible.
nb_NO: Pakken er nå synlig.

en: Package location
nb_NO: Pakkeplassering

en: Package management
nb_NO: Pakkehåndtering

en: Package name
nb_NO: Pakkenavn

en: Package overview
nb_NO: Pakkeoversikt

en: Package price
nb_NO: Pakke pris

en: Package price:
nb_NO: Pakkepris:

en: Package purchased
nb_NO: Pakke kjøpt

en: Package rules and description
nb_NO: Regler og beskrivelse for pakke

en: Package selection
nb_NO: Pakkevalg

en: Package services list
nb_NO: Pakketjenesteliste

en: Package:
nb_NO: Pakke:

en: Packages
nb_NO: Pakker

en: Packages appointments
nb_NO: Pakker avtaler

en: Packages block
nb_NO: Pakker blokkerer

en: Packages have been reordered.
nb_NO: Pakker har blitt omorganisert.

en: Packages overview
nb_NO: Pakkeoversikt

en: Packages popup
nb_NO: Pakker-popup

en: Paddle
nb_NO: Padle

en: Page
nb_NO: Side

en: Page card
nb_NO: Sidekort

en: Page content
nb_NO: Sideinnhold

en: Page header
nb_NO: Sideoverskrift

en: Page messages
nb_NO: Sidemeddelelser

en: Page scroll
nb_NO: Side rulling

en: Paid
nb_NO: Betalt

en: Paid deposit
nb_NO: Betalt depositum

en: Paid remaining amount
nb_NO: Betalt resterende beløp

en: Panel & access permissions
nb_NO: Panel og tilgangstillatelser

en: Panel Button Type
nb_NO: Panel knapptype

en: Panel access
nb_NO: Tilgang til panelet

en: Panel recovery
nb_NO: Panelgjenoppretting

en: Panel subtab name
nb_NO: Navn på underfane panel

en: Paragraph
nb_NO: Avsnitt

en: Partially Paid
nb_NO: Delvis betalt

en: Partially Refunded
nb_NO: Delvis refundert

en: Partially paid
nb_NO: Delvis betalt

en: Parts
nb_NO: Deler

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password Updated!
nb_NO: Passord er oppdatert!

en: Password changed successfully
nb_NO: Passordet er vellykket forandret

en: Password has been changed
nb_NO: Passordet er forandret

en: Password is set
nb_NO: Passord er satt

en: Password must be longer than 3 characters
nb_NO: Passordet må være lengre enn 3 tegn

en: Password reset link has been sent to your email.
nb_NO: Koblingen for å tilbakestille passordet er sendt til e-postadressen din.

en: Passwords do not match
nb_NO: Passordene er ikke like

en: Passwords don't match.
nb_NO: Passordene stemmer ikke overens.

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
nb_NO: Lim inn den hemmelige nøkkelen du mottok etter at du opprettet API-nøkkelparet i Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
nb_NO: Lim inn nettstedsnøkkelen du mottok etter å ha generert API-nøkkelparet i Google reCAPTCHA.

en: Pay
nb_NO: Betal

en: Pay for all appointments at once
nb_NO: Betal for alle avtaler på en gang

en: Pay now
nb_NO: Betal nå

en: Pay only for the first appointment
nb_NO: Betal kun for den første avtalen

en: Pay with payment link
nb_NO: Betal med betalingslenke

en: PayPal payment link
nb_NO: PayPal-betalingslenke

en: Payee email
nb_NO: Ansatt, e-post

en: Paying later
nb_NO: Betaler senere

en: Paying now
nb_NO: Betaler nå

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Payment History
nb_NO: Betalingshistorie

en: Payment ID
nb_NO: Betaling ID

en: Payment Method
nb_NO: Betalingsmetode

en: Payment Method:
nb_NO: Betalingsmetode:

en: Payment Status
nb_NO: Betalingsstatus

en: Payment Type:
nb_NO: Betalingstype:

en: Payment amount
nb_NO: Betalingsbeløp

en: Payment created
nb_NO: Betaling laget

en: Payment currency
nb_NO: Betalingsvaluta

en: Payment date
nb_NO: Betalingsdato

en: Payment details
nb_NO: Betalingsdetaljer

en: Payment due amount
nb_NO: Betalingsbeløp

en: Payment error
nb_NO: Betalingsfeil

en: Payment history
nb_NO: Betalingshistorikk

en: Payment link for Barion
nb_NO: Betalingslenke for Stripe

en: Payment method
nb_NO: Betalingsmåte

en: Payment method:
nb_NO: Betalingsmåte:

en: Payment methods
nb_NO: Betalingsmetoder

en: Payment protected by policy and powered by
nb_NO: Betaling beskyttet av retningslinjer og levert av

en: Payment segment
nb_NO: Betalingssegment

en: Payment status
nb_NO: Betalingsstatus

en: Payment summary
nb_NO: Betalingsoversikt

en: Payment type
nb_NO: Betalingstype

en: Payment type, deposit payment...
nb_NO: Betalingstype, depositum...

en: Payment was canceled.
nb_NO: Betalingen ble kansellert.

en: Payments
nb_NO: Betalinger

en: Pending
nb_NO: Ventende

en: Pending appointments
nb_NO: Ventende avtaler

en: Pending payment
nb_NO: Venter på betaling

en: People
nb_NO: Menneske

en: People counting logic
nb_NO: Logikk for telling av personer

en: Per Location
nb_NO: Per sted

en: Per Service
nb_NO: Per tjeneste

en: Per customer
nb_NO: Per kunde

en: Percentage
nb_NO: Prosentdel

en: Percentage amount
nb_NO: Prosentandel

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
nb_NO: Prosentvis depositum beregnes ut fra den totale bestillingsprisen,<br>og det faste beløpet kan multipliseres med antall personer eller forbli fast på den totale bestillingsprisen.

en: Percentage of Load
nb_NO: Prosentandel av last

en: Period
nb_NO: Periode

en: Period available for booking in advance
nb_NO: Periode tilgjengelig for bestilling på forhånd

en: Periods
nb_NO: Perioder

en: Permanent access token
nb_NO: Permanent tilgangs token

en: Personal Information
nb_NO: Personlig informasjon

en: Personal information
nb_NO: Personopplysninger

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Phone Number
nb_NO: Telefon nummer

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
nb_NO: Telefon finnes allerede med et annet navn. Vennligst sjekk navnet ditt.

en: Phone number
nb_NO: Telefonnummer

en: Phone number ID
nb_NO: Telefonnummer ID

en: Phone number copied to clipboard.
nb_NO: Telefonnummer kopiert til utklippstavlen.

en: Phone number must include a country code.
nb_NO: Telefonnummeret må inneholde landskode.

en: Phone:
nb_NO: Telefon:

en: Pick a date or range
nb_NO: Velg en dato eller periode

en: Pick a year
nb_NO: Velt ett år

en: Pick date & time
nb_NO: Velg dato & klokkeslett

en: Pick date & time:
nb_NO: Velg dato & tid:

en: Pin icon
nb_NO: Pin-ikon

en: Pixel ID
nb_NO: Pixel-ID

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: Placeholder Color
nb_NO: Plassholder farge

en: Placeholder copied to clipboard.
nb_NO: Plassholder kopiert til utklippstavlen.

en: Placeholder text
nb_NO: Plassholdertekst

en: Placeholders
nb_NO: Plassholdere

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
nb_NO: Places API (nytt) er påkrevd, men ikke aktivert. Aktiver det i Google Cloud Console.

en: Plain
nb_NO: Vanlig

en: Plans
nb_NO: Planer

en: Please Wait
nb_NO: Vennligst vent

en: Please cancel the event first before deleting it.
nb_NO: Vennligst avbryt arrangementet før du sletter den.

en: Please check your .csv file and try again.
nb_NO: Kontroller .csv-filen din og prøv igjen.

en: Please choose appointment date
nb_NO: Vennligst velg avtale dato

en: Please choose appointment time
nb_NO: Vennligst velg avtale tid

en: Please confirm you are not a robot
nb_NO: Vennligst bekreft at du ikke er en robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
nb_NO: Sørg for at tjenester og ansatte er opprettet og at tjenester er tildelt ansatte.

en: Please enter Mailgun API key
nb_NO: Vennligst skriv Mailgun API nøkkel

en: Please enter Mailgun Domain
nb_NO: Vennligst skriv Mailgun domene

en: Please enter SMTP host
nb_NO: Vennligst skriv SMTP vert

en: Please enter SMTP password
nb_NO: Vennligst skriv SMTP passord

en: Please enter SMTP port
nb_NO: Vennligst skriv SMTP port

en: Please enter SMTP username
nb_NO: Vennligst skriv SMTP brukernavn

en: Please enter a code.
nb_NO: Vennligst skriv inn en kode.

en: Please enter a content.
nb_NO: Vennligst skriv inn innhold.

en: Please enter a first name.
nb_NO: Vennligst skriv inn et fornavn.

en: Please enter a last name
nb_NO: Vennligst oppgi et etternavn

en: Please enter a live publishable key.
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig publiseringsnøkkel.

en: Please enter a live secret key.
nb_NO: Vennligst skriv inn en live hemmelig nøkkel.

en: Please enter a name.
nb_NO: Vennligst skriv inn et navn.

en: Please enter a new password again.
nb_NO: Vennligst skriv inn et nytt passord igjen.

en: Please enter a new password.
nb_NO: Vennligst oppgi et nytt passord.

en: Please enter a notification name.
nb_NO: Vennligst skriv inn et navn på varselet.

en: Please enter a password.
nb_NO: Vennligst skriv inn et passord.

en: Please enter a recipient email.
nb_NO: Vennligst oppgi en mottaker-e-postadresse.

en: Please enter a recipient phone.
nb_NO: Vennligst oppgi mottakerens telefonnummer.

en: Please enter a sender email.
nb_NO: Vennligst oppgi en avsender-e-postadresse.

en: Please enter a sender name.
nb_NO: Vennligst oppgi et avsenderens navn.

en: Please enter a subject.
nb_NO: Vennligst skriv inn et emne.

en: Please enter a tax amount.
nb_NO: Vennligst oppgi et skattebeløp.

en: Please enter a test publishable key.
nb_NO: Vennligst skriv inn en testnøkkel som kan publiseres.

en: Please enter a test secret key.
nb_NO: Vennligst skriv inn en hemmelig testnøkkel.

en: Please enter a ticket code.
nb_NO: Vennligst oppgi en billettkode.

en: Please enter a ticket name.
nb_NO: Vennligst skriv inn et billettnavn.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig URL med protokoll (http:// eller https://).

en: Please enter a valid email address
nb_NO: Vennligst skriv gyldig e-post adresse

en: Please enter a valid email address.
nb_NO: Vennligst oppgi en gyldig e-postadresse.

en: Please enter a valid phone number.
nb_NO: Vennligst oppgi et gyldig telefonnummer.

en: Please enter an email.
nb_NO: Vennligst oppgi en e-postadresse.

en: Please enter an event.
nb_NO: Vennligst oppgi en hendelse.

en: Please enter appointment date...
nb_NO: Vennligst skriv avtale dato...

en: Please enter coupon
nb_NO: Vennligst skriv kupong

en: Please enter current password
nb_NO: Vennligst skriv nåværende passord

en: Please enter date
nb_NO: Vennligst skriv dato

en: Please enter date of birth
nb_NO: Vennligst skriv fødselsdato

en: Please enter email
nb_NO: Vennligst skriv e-post

en: Please enter email or username
nb_NO: Vennligst skriv e-post eller brukernavn

en: Please enter end time
nb_NO: Vennligst skriv slutt tid

en: Please enter first name
nb_NO: Vennligst skriv fornavn

en: Please enter last name
nb_NO: Vennligst skriv etternavn

en: Please enter live API Key
nb_NO: Vennligst skriv inn live API nøkkel

en: Please enter live POSKey
nb_NO: Vennligst skriv inn live API nøkkel

en: Please enter live client ID
nb_NO: Vennligst oppgi live klient-ID

en: Please enter live key ID
nb_NO: Vennligst oppgi live nøkkel-ID

en: Please enter live key secret
nb_NO: Vennligst skriv Live hemmelig nøkkel

en: Please enter live secret
nb_NO: Vennligst skriv inn live-hemmeligheten

en: Please enter name
nb_NO: Vennligst skriv navn

en: Please enter new password
nb_NO: Vennligst skriv nytt passord

en: Please enter new password again
nb_NO: Vennligst skriv passord på nytt

en: Please enter password
nb_NO: Vennligst skriv passord

en: Please enter payee email
nb_NO: Vennligst skriv e-post

en: Please enter phone
nb_NO: Vennligst skriv telefon

en: Please enter phone number
nb_NO: Vennligst skriv telefon nummer

en: Please enter sandbox POSKey
nb_NO: Vennligst skriv inn test API nøkkel

en: Please enter start time
nb_NO: Vennligst skriv start tid

en: Please enter tax rate name.
nb_NO: Vennligst oppgi navn på skattesats.

en: Please enter test API Key
nb_NO: Vennligst skriv inn test API nøkkel

en: Please enter test client ID
nb_NO: Vennligst oppgi testklient-ID

en: Please enter test key ID
nb_NO: Vennligst skriv inn testnøkkel-ID

en: Please enter test key secret
nb_NO: Vennligst skriv den hemmelige test nøkkelen

en: Please enter test secret
nb_NO: Vennligst skriv inn testhemmeligheten

en: Please enter waiting list capacity
nb_NO: Vennligst oppgi kapasitet på ventelisten

en: Please fill in your address.
nb_NO: Vennligst skriv adressen

en: Please log in to Square
nb_NO: Vennligst skriv adressen

en: Please map corresponding data to columns:
nb_NO: Vennligst tilordne tilsvarende data til kolonner:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
nb_NO: Merk: For at dette alternativet skal fungere, må du å legge til nye plassholdere for betalingslenken i meldingsmalen

en: Please refine your search criteria
nb_NO: Vennligst avgrens søkekriteriene

en: Please select
nb_NO: Vennligst velg

en: Please select a category.
nb_NO: Velg en kategori.

en: Please select a closing date.
nb_NO: Velg en sluttdato.

en: Please select a closing time.
nb_NO: Velg en stengetid.

en: Please select a color.
nb_NO: Velg en farge.

en: Please select a customer.
nb_NO: Velg en kunde.

en: Please select a date range that is within the period range.
nb_NO: Velg et datointervall som ligger innenfor tidsperioden.

en: Please select a date range.
nb_NO: Velg et datointervall.

en: Please select a date.
nb_NO: Velg en dato.

en: Please select a duration.
nb_NO: Velg en varighet.

en: Please select a location
nb_NO: Velg en plassering

en: Please select a location.
nb_NO: Velg et sted.

en: Please select a package.
nb_NO: Velg en pakke.

en: Please select a service.
nb_NO: Velg en tjeneste.

en: Please select a start time.
nb_NO: Velg en starttid.

en: Please select a time.
nb_NO: Velg et tidspunkt.

en: Please select a type.
nb_NO: Velg en type.

en: Please select an action.
nb_NO: Velg en handling.

en: Please select an attendee.
nb_NO: Velg en deltaker.

en: Please select an email template.
nb_NO: Velg en e-postmal.

en: Please select an employee.
nb_NO: Vennligst velg en ansatt.

en: Please select an end date.
nb_NO: Vennligst velg en sluttdato.

en: Please select an end time.
nb_NO: Velg en sluttid.

en: Please select an event.
nb_NO: Velg en hendelse.

en: Please select an opening date.
nb_NO: Velg en åpningsdato.

en: Please select an opening time.
nb_NO: Velg en åpningstid.

en: Please select an option.
nb_NO: Velg et alternativ.

en: Please select at least one customer
nb_NO: Vennligst velg minst en kunde

en: Please select at least one employee.
nb_NO: Velg minst én ansatt.

en: Please select at least one service.
nb_NO: Velg minst én tjeneste.

en: Please select customer
nb_NO: Vennligst velg kunde

en: Please select date
nb_NO: Vennligst velg dato

en: Please select employee
nb_NO: Vennligst velg ansatt

en: Please select location
nb_NO: Vennligst velg sted

en: Please select package:
nb_NO: Vennligst velg pakke:

en: Please select repeat interval
nb_NO: Vennligst velg gjenta intervallet

en: Please select repeat period
nb_NO: Vennligst velg gjenta perioden

en: Please select service
nb_NO: Vennligst velg tjeneste

en: Please select the extra:
nb_NO: Vennligst velg tillegg:

en: Please select time
nb_NO: Vennligst velg klokkeslett

en: Please upload the file
nb_NO: Vennligst last opp filen

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
nb_NO: Vennligst bruk den innbygde Elementor kort-kode widget i stedet for Amelia widget når du legger til Amelia i en popup vindu

en: Plugin Activation Error
nb_NO: Feil aktivering av utvidelsen

en: Plugin has been activated
nb_NO: Utvidelsen har blitt aktivert

en: Plugin has been deactivated
nb_NO: Utvidelsen har blitt deaktivert

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
nb_NO: Popp opp vindu blokkering er aktivert! For å legge til avtalen din i kalenderen, må du tillate popp opp vinduer og legge til dette nettstedet i unntakslisten din.

en: Popup Heading
nb_NO: Tittel popp opp vindu

en: Popup buttons
nb_NO: Popup-knapper

en: Popup title
nb_NO: Popup-tittel

en: Preload entities when page loads
nb_NO: Forhåndsinnlast entiteter når siden lastes inn

en: Prepared
nb_NO: Forberedt

en: Preselect Booking Parameters
nb_NO: Forhåndsvalgte innstillinger for bestilling

en: Preselect Current Date
nb_NO: Forhåndsvelg gjeldende dato

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
nb_NO: Forhåndsvelg avmerkingsboksen «Abonner»

en: Preset Colors
nb_NO: Forhåndsinnstilte farger

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
nb_NO: Forhindre bookinger i perioder som er merket som opptatt i den ansattes Google Kalender.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
nb_NO: Unngå planleggingskonflikter med sanntids kalendersynkronisering for alle ansatte.

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Preview Invoice
nb_NO: Forhåndsvis

en: Preview invoice
nb_NO: Forhåndsvisning av faktura

en: Previous range
nb_NO: Forrige område

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price Asc
nb_NO: Pris stigende

en: Price Ascending
nb_NO: Pris stigende

en: Price Desc
nb_NO: Prisbeskrivelse

en: Price Descending
nb_NO: Pris synkende

en: Price indicators
nb_NO: Prisindikatorer

en: Price number of decimals
nb_NO: Pris antall desimaler

en: Price per Spot
nb_NO: Pris per plass

en: Price separator
nb_NO: Prisseparator

en: Price symbol position
nb_NO: Prisens symbolposisjon

en: Price type
nb_NO: Pris type

en: Price:
nb_NO: Pris:

en: Pricing
nb_NO: Prissetting

en: Pricing & duration
nb_NO: Priser og varighet

en: Pricing by Date range
nb_NO: Pris etter tidsrom

en: Pricing by date & time
nb_NO: Priser etter dato og klokkeslett

en: Pricing by date range
nb_NO: Priser etter datointervall

en: Pricing by duration
nb_NO: Priser etter varighet

en: Pricing by number of people
nb_NO: Priser etter antall personer

en: Pricing by the number of people
nb_NO: Priser etter antall personer

en: Primary
nb_NO: Hoved

en: Primary Button Type
nb_NO: Primær knapptype

en: Primary Gradient
nb_NO: Primær gradient

en: Primary and state colors
nb_NO: Primærfarger og statlige farger

en: Primary button style
nb_NO: Primær knappestil

en: Primary color
nb_NO: Primærfarge

en: Primary text
nb_NO: Primær tekst

en: Process payments easily with Square.
nb_NO: Behandle betalinger enkelt med Square.

en: Processing
nb_NO: Behandling

en: Profile
nb_NO: Profil

en: Profile data updated successfully
nb_NO: Profildata ble vellykket oppdatert

en: Profile deleted
nb_NO: Profilen er slettet

en: Profile has been updated
nb_NO: Profilen er oppdatert

en: Property name
nb_NO: Eiendomsnavn

en: Property value
nb_NO: Eiendomsverdi

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
nb_NO: Beskytt bestillingssystemet ditt mot bots ved å integrere reCAPTCHA-nøkler.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
nb_NO: Gi en forenklet, veiledet bestillingsopplevelse på nettstedet ditt. Tilpass design og etiketter for å forbedre brukervennligheten og tilpasse det til virksomhetens behov.

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: Publish Form
nb_NO: Publiser skjema

en: Purchase code
nb_NO: Kjøpskode

en: Purchase is canceled
nb_NO: Kjøp er avbrutt

en: Purchased
nb_NO: Kjøpt

en: Purple
nb_NO: Lilla

en: Qty
nb_NO: Mengde

en: Qty:
nb_NO: Mengde:

en: Quantity
nb_NO: Mengde

en: Quantity Asc
nb_NO: Mengde Asc

en: Quantity Desc
nb_NO: Mengde Beskrivelse

en: Quantity is shared
nb_NO: Mengden deles

en: Quantity per location
nb_NO: Mengde per sted

en: Quantity per service
nb_NO: Mengde per tjeneste

en: Queued
nb_NO: I kø

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
nb_NO: Last raskt ned alle avtaleopplysninger fra siden Bookings, slik at rapportering, analyse og journalføring blir enkelt og effektivt.

en: Radio button
nb_NO: Radioknapp

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Rate
nb_NO: Vurder

en: Razorpay payment link
nb_NO: Razorpay-betalingslenke

en: Re-type New Password
nb_NO: Skriv inn nytt passord på nytt

en: Re-type new password
nb_NO: Skriv inn nytt passord på nytt

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Recharge
nb_NO: Lad opp

en: Recharge balance
nb_NO: Lad opp saldo

en: Recipient email
nb_NO: Mottakerens e-postadresse

en: Recipient phone
nb_NO: Mottakerens telefonnummer

en: Recurrence
nb_NO: Gjentakende

en: Recurrences
nb_NO: Gjentakende

en: Recurring
nb_NO: Gjentakende

en: Recurring Appointment
nb_NO: Gjentakende avtale

en: Recurring Appointments
nb_NO: Gjentakende avtaler

en: Recurring Appointments:
nb_NO: Gjentakende avtaler:

en: Recurring Summary
nb_NO: Gjentakende sammendrag

en: Recurring appointment
nb_NO: Gjentakende avtale

en: Recurring appointment payment
nb_NO: Gjentakende avtale betaling

en: Recurring appointments
nb_NO: Gjentakende avtaler

en: Recurring appointments details
nb_NO: Detaljer om gjentakende avtaler

en: Recurring appointments setup
nb_NO: Oppsett av gjentakende avtaler

en: Recurring appointments:
nb_NO: Gjentakende avtaler:

en: Recurring events
nb_NO: Gjentakende hendelser

en: Recurring notification
nb_NO: Gjentakende varsel

en: Recurring popup
nb_NO: Gjentakende popup vindu

en: Recurring summary
nb_NO: Gjentakende sammendrag

en: Red
nb_NO: Rød

en: Redirect
nb_NO: Omdirigere

en: Redirect URI
nb_NO: Omdiriger URI

en: Redirect URL (denied)
nb_NO: Omdirigerings-URL (avvist)

en: Redirect URL After Booking
nb_NO: Omdiriger URL etter bestilling

en: Redirect URL after Payment
nb_NO: Omdiriger URL etter betaling

en: Redirect URL after booking
nb_NO: Omdirigerings-URL etter bestilling

en: Redirect URL after payment
nb_NO: Omdiriger URL etter betaling

en: Redirect URL for successfully approved booking
nb_NO: Omdirigerings-URL for vellykket godkjent bestilling

en: Redirect URL for successfully rejected booking
nb_NO: Omdirigerings-URL for vellykket avvist bestilling

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
nb_NO: Omdirigerings-URL for mislykket godkjent bestilling

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
nb_NO: Omdirigerings-URL for avvist bestilling

en: Redirect URLs
nb_NO: Omdiriger URLene

en: Redirect page
nb_NO: Omdirigere side

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
nb_NO: Reduser antall uteblivelser med automatiske påminnelser som sendes i god tid

en: Reflect On
nb_NO: Reflekterer over

en: Refund
nb_NO: Tilbakebetaling

en: Refund Transaction
nb_NO: Refusjonstransaksjon

en: Refunded
nb_NO: Tilbakebetalt

en: Registration, Telephone Number, Email
nb_NO: Registrering, telefonnummer, e-post

en: Reject appointment link
nb_NO: Avvis avtalelink

en: Rejected
nb_NO: Avvist

en: Remaining Amount:
nb_NO: Resterende beløp:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
nb_NO: Resterende beløp betales på stedet.

en: Remind me when my SMS balance is low
nb_NO: Minn meg på når SMS saldoen er lav

en: Remove Apple Calendar busy slots
nb_NO: Fjern opptatte tidsluker fra Apple Kalender

en: Remove Attendee
nb_NO: Fjern deltaker

en: Remove Google Calendar busy slots
nb_NO: Fjern opptatte tidsluker i Google Kalender

en: Remove Outlook Calendar busy slots
nb_NO: Fjern opptatte tidsluker fra Outlook-kalenderen

en: Reorder Packages
nb_NO: Omorganiser pakker

en: Reorder Services
nb_NO: Omorganiser tjenester

en: Reorder on website
nb_NO: Omorganiser på nettstedet

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
nb_NO: Omorganisering av pakker påvirker hvordan de vises på nettstedet.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
nb_NO: Omorganisering av tjenester påvirker hvordan de vises på nettstedet.

en: Repeat
nb_NO: Gjenta

en: Repeat Appointment
nb_NO: Gjenta avtale

en: Repeat Event
nb_NO: Gjenta arrangement

en: Repeat Every Year
nb_NO: Gjenta hvert år

en: Repeat Yearly
nb_NO: Gjenta årlig

en: Repeat appointment
nb_NO: Gjentatt avtale

en: Repeat event
nb_NO: Gjenta hendelse

en: Repeat every
nb_NO: Gjentar hver

en: Repeat every year
nb_NO: Gjenta hvert år

en: Repeat new password
nb_NO: Gjenta nytt passord

en: Repeat on
nb_NO: Gjenta på

en: Repeat this appointment
nb_NO: Gjenta denne avtalen

en: Repeat yearly
nb_NO: Gjenta årlig

en: Repeat:
nb_NO: Gjenta:

en: Replace
nb_NO: Erstatt

en: Reply-to email
nb_NO: Svar til e-post

en: Require password for login
nb_NO: Krev passord for innlogging

en: Required
nb_NO: Obligatorisk

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
nb_NO: Obligatoriske felt: <b>Fornavn</b> og <b>Etternavn</b>.

en: Reschedule
nb_NO: Endre

en: Reschedule appointment
nb_NO: Omplanlegg avtale

en: Rescheduled
nb_NO: Endret

en: Reset
nb_NO: Nullstille

en: Reset Form
nb_NO: Tilbakestill skjema

en: Reset Password
nb_NO: Tilbakestill passord

en: Reset form settings
nb_NO: Tilbakestill skjemainnstillinger

en: Reset password
nb_NO: Tilbakestill passord

en: Resource
nb_NO: Kilder

en: Resource Details
nb_NO: Ressursdetaljer

en: Resource booking setup
nb_NO: Oppsett for ressursbestilling

en: Resource has been added.
nb_NO: Ressursen er lagt til.

en: Resource has been deleted.
nb_NO: Ressursen er slettet.

en: Resource has been hidden.
nb_NO: Ressursen er skjult.

en: Resource has been updated.
nb_NO: Ressursen er oppdatert.

en: Resource is now visible.
nb_NO: Ressursen er nå synlig.

en: Resources
nb_NO: Kilder

en: Return to Home
nb_NO: Gå tilbake til startside

en: Returning
nb_NO: Returnere

en: Revenue
nb_NO: Inntekter

en: Role
nb_NO: Rolle

en: Roles & permissions
nb_NO: Roller og tillatelser

en: Roles settings
nb_NO: Rolleinnstillinger

en: Rules
nb_NO: Regler

en: SMS History
nb_NO: SMS historie

en: SMS Settings
nb_NO: SMS-innstillinger

en: SMS balance
nb_NO: SMS-saldo

en: SMS history
nb_NO: SMS-historikk

en: SMTP Host
nb_NO: SMTP Vert

en: SMTP Password
nb_NO: SMTP passord

en: SMTP Port
nb_NO: SMTP port

en: SMTP Secure
nb_NO: SMTP sikker

en: SMTP Username
nb_NO: SMTP brukernavn

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
nb_NO: SMTP-påloggingsinformasjonen ble ikke godkjent. Kontroller innstillingene dine.

en: Same day
nb_NO: Samme dag

en: Sandbox mode
nb_NO: Sandkasse-modus

en: Sandbox secret key (POSKey)
nb_NO: Sandkasse-hemmelig nøkkel (POSKey)

en: Sat
nb_NO: Lør

en: Saturday
nb_NO: Lørdag

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save Changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save Special Day
nb_NO: Lagre spesiell dag

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
nb_NO: Spar tid og reduser manuelt arbeid med øyeblikkelige, automatisk genererte fakturaer

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
nb_NO: Spar tid ved å automatisere gjentakende hendelser i stedet for å opprette dem manuelt

en: Save time with fast, one-click appointment exports
nb_NO: Spar tid med rask eksport av avtaler med ett klikk

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
nb_NO: Spar tid med rask og problemfri eksport av kundedata

en: Scan
nb_NO: Skann

en: Scan E-Ticket
nb_NO: Velg billetter

en: Scan e-ticket
nb_NO: Skann e-billett

en: Schedule
nb_NO: Planlegg

en: Schedule setup required
nb_NO: Planlegging av oppsett kreves

en: Schedule:
nb_NO: Planlagt:

en: Scheduled
nb_NO: Planlagt

en: Scheduled Before Appointment
nb_NO: Planlagt før avtale

en: Scheduled Before Event
nb_NO: Planlagt før hendelse

en: Scheduled notification
nb_NO: Planlagt varsel

en: Scope
nb_NO: Omfang

en: Scopes
nb_NO: Omfang

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Coupons
nb_NO: Søk kuponger

en: Search Filters
nb_NO: Søkefiltre

en: Search Input Field
nb_NO: Tjeneste innmatningsfelt

en: Search Resources
nb_NO: Søk i ressurser

en: Search Results
nb_NO: Søkeresultater

en: Search Taxes
nb_NO: Søkefiltre

en: Search attendees
nb_NO: Søk etter deltakere

en: Search booked appointments
nb_NO: Søk etter bookede avtaler

en: Search bookings
nb_NO: Søk etter bestillinger

en: Search customers
nb_NO: Søk etter kunder

en: Search employees
nb_NO: Søk etter ansatte

en: Search events
nb_NO: Søk etter hendelser

en: Search extras
nb_NO: Søk ekstra

en: Search features
nb_NO: Søkefunksjoner

en: Search for Events
nb_NO: Søk i arrangementer

en: Search for events
nb_NO: Søk etter hendelser

en: Search integrations
nb_NO: Søk etter integrasjoner

en: Search invoices
nb_NO: Søk i fakturaer

en: Search locations
nb_NO: Søk etter steder

en: Search notifications
nb_NO: Søk etter varsler

en: Search packages
nb_NO: Søk etter pakker

en: Search services
nb_NO: Søketjenester

en: Search...
nb_NO: Søk...

en: Second
nb_NO: Andre

en: Second {day}
nb_NO: Andre {day}

en: Secondary
nb_NO: Sekundær

en: Secondary Button Type
nb_NO: Sekundær knapptype

en: Secondary button style
nb_NO: Sekundær knappestil

en: Secondary color
nb_NO: Sekundærfarge

en: Secondary text
nb_NO: Sekundær tekst

en: Secret key (POSKey)
nb_NO: Hemmelig nøkkel (POSKey)

en: Section
nb_NO: Del

en: Securely process payments using Stripe.
nb_NO: Behandle betalinger sikkert med Stripe.

en: Segments
nb_NO: Segmenter

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select Address
nb_NO: Velg adresse

en: Select Apple Calendar
nb_NO: Velg kalender

en: Select Box
nb_NO: Valgfelt

en: Select Calendar
nb_NO: Velg kalender

en: Select Catalog View
nb_NO: Velg Katalog visning

en: Select Coupon
nb_NO: Velg kupong

en: Select Customer
nb_NO: Velg kunde

en: Select Customer(s)
nb_NO: Velg kunde(r)

en: Select Date
nb_NO: Velg dato

en: Select Employee
nb_NO: Velg ansatt

en: Select Event
nb_NO: Velg arrangement

en: Select Events
nb_NO: Velg arrangementer

en: Select Location
nb_NO: Velg sted

en: Select Package
nb_NO: Velg pakke

en: Select Repeat Interval
nb_NO: Velg gjentakelsesintervaller

en: Select Repeat Period
nb_NO: Velg gjentakelsesperiode

en: Select Service
nb_NO: Velg tjeneste

en: Select Service Category
nb_NO: Velg tjeneste kategori

en: Select Tag
nb_NO: Velg fane

en: Select Tags
nb_NO: Velg faner

en: Select Tickets
nb_NO: Velg billetter

en: Select Time
nb_NO: Velg klokkeslett

en: Select View
nb_NO: Velg visning

en: Select WooCommerce product
nb_NO: Velg WooCommerce produktet

en: Select Zoom User
nb_NO: Velg Zoom bruker

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
nb_NO: Velg en plassholder for å sette den inn der markøren er plassert.

en: Select at least one option.
nb_NO: Velg minst ett alternativ.

en: Select box
nb_NO: Velg boks

en: Select category
nb_NO: Velg kategori

en: Select customer, employee and service
nb_NO: Velg kunde, ansatt og tjeneste

en: Select date
nb_NO: Velg dato

en: Select date and time
nb_NO: Velg dato og klokkeslett

en: Select delimiter
nb_NO: Velg skilletegn

en: Select employee
nb_NO: Velg ansatt

en: Select event
nb_NO: Velg hendelse

en: Select location
nb_NO: Velg sted

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
nb_NO: Velg kun spesifikke tjenester for denne perioden.<br/>Hvis ingen tjenester er valgt, vil alle tildelte tjenester for denne ansatte<br/>være tilgjengelige for bestilling i denne perioden.

en: Select or Create New
nb_NO: Velg eller lag ny

en: Select or Create Tag
nb_NO: Velg eller lag fane

en: Select package
nb_NO: Velg pakke

en: Select placeholder
nb_NO: Velg plassholder

en: Select service
nb_NO: Velg tjeneste

en: Select specific location for each period.
nb_NO: Velg en spesiell plass for hver periode.

en: Select specific location for this period.
nb_NO: Velg en spesiell plass for denne perioden.

en: Select specific services for each period.
nb_NO: Velg spesifikke tjenester for hver periode.

en: Select the Appointment Time
nb_NO: Velg klokkeslett for avtalen

en: Select the Extras you'd like
nb_NO: Velg tillegg som du vil ha

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
nb_NO: Velg WooCommerce-produktet som skal brukes til denne pakken.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
nb_NO: Velg handlingen som skal utløse hendelsen for sporing.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
nb_NO: Velg den ansatte som skal legges til som arrangør av Google/Outlook/Apple Kalender-arrangementet. Ansatte som er valgt under Personale, vil bli lagt til som gjester.

en: Select the events this coupon can be used for.
nb_NO: Velg hendelsene denne kupongen kan brukes til.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
nb_NO: Velg antall billetter du vil bestille for hver billetttype

en: Select the packages this coupon can be used for.
nb_NO: Velg pakkene denne kupongen kan brukes til.

en: Select the services this coupon can be used for.
nb_NO: Velg tjenestene denne kupongen kan brukes til.

en: Select this Employee
nb_NO: Velg denne ansatte

en: Select this employee
nb_NO: Velg denne ansatte

en: Select tickets
nb_NO: Velg billetter

en: Select your Square Location
nb_NO: Velg sted

en: Selected
nb_NO: Valgt

en: Selected Customers
nb_NO: Valgte kunder

en: Selected date background
nb_NO: Valgt dato bakgrunn

en: Selected date text
nb_NO: Valgt dato-tekst

en: Selected extras
nb_NO: Valgte tillegg

en: Selected extras details
nb_NO: Detaljer på valgte tillegg

en: Selected services
nb_NO: Valgte tjenester

en: Semicolon (;)
nb_NO: Semikolon (;)

en: Send Access Link
nb_NO: Send tilgangslenke

en: Send ICS file for approved bookings
nb_NO: Send ICS-fil for godkjente bestillinger

en: Send ICS file for pending bookings
nb_NO: Send ICS-fil for ventende bestillinger

en: Send Reset Link
nb_NO: Send tilbakestillingslenke

en: Send access link
nb_NO: Send tilgangskobling

en: Send after appointment
nb_NO: Send etter avtale

en: Send after event
nb_NO: Send etter hendelse

en: Send all SMS messages to additional numbers
nb_NO: Send alle SMS-meldinger til flere numrer

en: Send all notifications to additional addresses
nb_NO: Send alle varsler til ytterligere adresser

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
nb_NO: Send avtalevarsler direkte via WhatsApp.

en: Send at
nb_NO: Send til

en: Send custom fields info for each customer separately
nb_NO: Send informasjon om tilpassede felt for hver kunde separat

en: Send event invitation email
nb_NO: Send e-post med invitasjon til arrangement

en: Send invoice
nb_NO: Send faktura

en: Send invoice to customer by default
nb_NO: Varsle kunde(r) som standard

en: Send only this notification
nb_NO: Send bare dette varselet

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
nb_NO: Send personlige e-post- og SMS-varsler som er tilpasset din virksomhet.

en: Send smart, personalized notifications your way
nb_NO: Send smarte, personlige varsler på din måte

en: Send to e-mail
nb_NO: Send til e-post

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
nb_NO: Send kundedataene dine til Mailchimp raskt og enkelt.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
nb_NO: Avsender-ID må bestå av mellom 3 og 11 tegn

en: Sender email
nb_NO: Avsenderens e-postadresse

en: Sender name
nb_NO: Avsendernavn

en: Sent
nb_NO: Sendt

en: Separate-row export
nb_NO: Eksport av separate rader

en: Service
nb_NO: Tjeneste

en: Service Asc
nb_NO: Tjeneste Asc

en: Service Categories
nb_NO: Tjenestekategorier

en: Service Category
nb_NO: Tjeneste kategori

en: Service Desc
nb_NO: Tjenestebeskrivelse

en: Service ID
nb_NO: Tjeneste ID

en: Service Info
nb_NO: Tjeneste informasjon

en: Service Input Field
nb_NO: Tjeneste innmatningsfelt

en: Service Price
nb_NO: Pris på tjeneste

en: Service Selection
nb_NO: Tjenestevalg

en: Service Subtotal
nb_NO: Tjeneste delsum

en: Service badge
nb_NO: Tjenestemerke

en: Service capacity
nb_NO: Tjenestekapasitet

en: Service category
nb_NO: Tjenestekategori

en: Service count
nb_NO: Antall tjenester

en: Service description
nb_NO: Tjeneste beskrivelse

en: Service details
nb_NO: Tjenestedetaljer

en: Service duration
nb_NO: Tjeneste varighet

en: Service employees list
nb_NO: Ansatte liste for tjeneste

en: Service filter
nb_NO: Tjenestefilter

en: Service has been added.
nb_NO: Tjenesten er lagt til.

en: Service has been deleted.
nb_NO: Tjenesten er slettet.

en: Service has been hidden.
nb_NO: Tjenesten er skjult.

en: Service has been updated.
nb_NO: Tjenesten er oppdatert.

en: Service info
nb_NO: Informasjon om tjeneste

en: Service information
nb_NO: Tjeneste sted

en: Service is now visible.
nb_NO: Tjenesten er nå synlig.

en: Service location
nb_NO: Tjenestens plassering

en: Service name
nb_NO: Tjeneste navn

en: Service or event description
nb_NO: Beskrivelse av tjeneste eller begivenhet

en: Service or event name
nb_NO: Tjeneste- eller hendelsesnavn

en: Service packages overview
nb_NO: Oversikt over tjenestepakker

en: Service price
nb_NO: Tjeneste pris

en: Service selection
nb_NO: Valg av tjeneste

en: Service subtotal
nb_NO: Tjeneste subtotal

en: Service/Event
nb_NO: Tjeneste/Arrangement

en: Services
nb_NO: Tjenester

en: Services & categories setup
nb_NO: Oppsett av tjenester og kategorier

en: Services Asc
nb_NO: Tjenester Asc

en: Services Desc
nb_NO: Tjenester Beskrivelse

en: Services and packages overview
nb_NO: Oversikt over tjenester og pakker

en: Services have been reordered.
nb_NO: Tjenestene er omorganisert.

en: Services list, Appointments
nb_NO: Tjenesteliste, avtaler

en: Services overview
nb_NO: Oversikt over tjenester

en: Services setup
nb_NO: Tjenesteoppsett

en: Set ICS file description
nb_NO: Angi beskrivelse av ICS-fil

en: Set Limit
nb_NO: Sett begrensning

en: Set Minimum
nb_NO: Sett minimum

en: Set Password
nb_NO: Angi passord

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
nb_NO: Angi maksimalt antall personer en kunde kan legge til ved bestilling.

en: Set coupons to be case insensitive
nb_NO: Sett kuponger til å være store og små bokstaver

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
nb_NO: Angi forskjellige priser for bestemte dager, klokkeslett eller tilpassede datoer.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
nb_NO: Angi dynamisk prissetting for tjenester basert på ulike betingelser.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
nb_NO: Angi arrangementsperiode først for å aktivere prissetting etter tidsrommet.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
nb_NO: Sett fleksible billettpriser med kategorier og dato-baserte intervaller for å maksimere tilgjengeligheten og inntektene.

en: Set general settings
nb_NO: Angi generelle innstillinger

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
nb_NO: Angi individuelle tidssoner for ansatte, slik at tilgjengelighet og bookinger vises riktig for kunder over hele verden.

en: Set metadata and description
nb_NO: Angi metadata og beskrivelse

en: Set minimum
nb_NO: Angi minimum

en: Set new password
nb_NO: Angi nytt passord

en: Set options, colors and labels for booking form
nb_NO: Konfigurer alternativer, farger og etiketter for bestillingsskjemaet

en: Set password
nb_NO: Angi passord

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
nb_NO: Sett pris basert på antall personer i bestillingen.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
nb_NO: Angi beskrivelsen som skal vises i kalenderhendelsen. Du kan bruke plassholdere som er tilgjengelige på siden Varsler.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
nb_NO: Angi først arrangementperioden for å aktivere prissetting etter datointervall.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
nb_NO: Angi maksimalt antall opptatt-hendelser hentet fra kalenderen for å blokkere bookinger i Amelia.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
nb_NO: Angi maksimalt antall personer som er tillatt per avtale for denne tjenesten.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
nb_NO: Angi minimum antall personer som kreves per avtale for denne tjenesten.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
nb_NO: Angi antall godkjente bestillinger etter hvilke kunden automatisk vil motta kupongen i en melding. Merk: For å aktivere dette må kupongplassholderen være inkludert i meldingsmalen.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
nb_NO: Angi tidspunktet før avtalen når kunder<br/>ikke kan avbestille avtalen.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
nb_NO: Angi tittelen som skal vises i kalenderhendelsen. Du kan bruke plassholdere som er tilgjengelige på siden Varsler.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
nb_NO: Velg dette alternativet hvis du vil begrense antall avtaler som en ansatt kan ha daglig, uansett hvor mange avtaler som "passer" innenfor arbeidstiden

en: Set up
nb_NO: Konfigurer

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
nb_NO: Konfigurer Kalender oppsett og alternativer for gjentakende popp opp vinduer

en: Set up Content, Buttons and Labels
nb_NO: Konfigurer innhold, knapper og etiketter

en: Set up Employees selection options
nb_NO: Konfigurer valgmuligheter for tjenester, lokasjoner, ansatte

en: Set up Labels and Buttons
nb_NO: Konfigurer etiketter og knapper

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
nb_NO: Konfigurer synlighetsalternativer for lokasjon, bilder, filter, kapasitet, pris og status

en: Set up Locations selection options
nb_NO: Konfigurer valgmuligheter for tjenester, lokasjoner, ansatte

en: Set up Package detailed view
nb_NO: Konfigurer visning for pakke detaljer

en: Set up Service detailed view
nb_NO: Sett visning for tjenestedetaljer

en: Set up Services and Packages view
nb_NO: Konfigurer visning for tjenester og pakker

en: Set up Services selection options
nb_NO: Konfigurer valgmuligheter for tjenester, lokasjoner, ansatte

en: Set up Services view
nb_NO: Sett visning for tjenester

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
nb_NO: Konfigurer valgmuligheter for tjenester, lokasjoner, ansatte

en: Set up Sidebar visibility and its content
nb_NO: Konfigurer synligheten og innholdet til sidepanelet

en: Set up button type and labels
nb_NO: Konfigurer knappetype og etiketter

en: Set up button types and labels
nb_NO: Konfigurer knappetyper og etiketter

en: Set up categories cards
nb_NO: Sett opp kategorikort

en: Set up display options and labels
nb_NO: Konfigurer visningsalternativer og etiketter

en: Set up labels
nb_NO: Konfigurer etiketter

en: Set up labels and buttons
nb_NO: Konfigurer etiketter og knapper

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
nb_NO: Konfigurer synlighet for personale, sted, galleri og annen informasjon om arrangementet

en: Set up visibility and labels
nb_NO: Konfigurer synlighet og etikett

en: Set up visibility and labels of ticket selection
nb_NO: Konfigurer synlighet og etiketter for billett valg

en: Set up visibility, button type and labels
nb_NO: Konfigurer synlighet, knappetype og etiketter

en: Set your Google Map API Key in General Settings
nb_NO: Sett ditt Google Map API nøkkel i generelle innstillinger

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
nb_NO: Angi arbeidstiden for din bedrift. Denne timeplanen vil bli brukt for alle nye ansatte, men du kan senere tilpasse timeplanen for hver enkelt ansatt.

en: Setting up days off
nb_NO: Konfigurere fridager

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings have been saved.
nb_NO: Innstillingene er lagret.

en: Shared
nb_NO: Delt

en: Shared Pool
nb_NO: Delt pool

en: Shared capacity across services
nb_NO: Delt kapasitet på tvers av tjenester

en: Shared category capacity
nb_NO: Delt kategorikapasitet

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show Add To Calendar option to customers
nb_NO: Vis alternativet Legg til i kalender for kunder

en: Show All
nb_NO: Vis alt

en: Show All Periods
nb_NO: Vis alle perioder

en: Show Less Periods
nb_NO: Vis færre perioder

en: Show Type
nb_NO: Vis type

en: Show all categories
nb_NO: Vis alle kategorier

en: Show all employees
nb_NO: Vis alle ansatte

en: Show all events
nb_NO: Vis alle arrangementer

en: Show all locations
nb_NO: Vis alle steder

en: Show all packages
nb_NO: Vis alle pakker

en: Show all services
nb_NO: Vis alle tjenester

en: Show all tags
nb_NO: Vis alle faner

en: Show booking slots in client's time zone
nb_NO: Vis bestillingsplasser i kundens tidssone

en: Show bookings
nb_NO: Vis bestillinger

en: Show catalog of all categories
nb_NO: Vis katalog i alle kategorier

en: Show checkout form
nb_NO: Vis kasseformular

en: Show coupon
nb_NO: Vis kupong

en: Show customer information form
nb_NO: Vis kundeinformasjonsskjema

en: Show employee
nb_NO: Vis ansatt

en: Show event
nb_NO: Vis arrangement

en: Show event on site
nb_NO: Vis arrangementet på stedet

en: Show from date
nb_NO: Vis fra dato

en: Show in Amelia Popup
nb_NO: Vis i Amelia popup

en: Show less
nb_NO: Vis mindre

en: Show location
nb_NO: Vis plassering

en: Show more
nb_NO: Vis mer

en: Show more ({count})
nb_NO: Vis mer ({count})

en: Show on website
nb_NO: Vis på nettstedet

en: Show package
nb_NO: Vis pakke

en: Show recurring events
nb_NO: Vis gjentakende arrangementer

en: Show resource
nb_NO: Vis ressurs

en: Show service
nb_NO: Vis tjeneste

en: Show single Event details on the page
nb_NO: Vis detaljer om enkelt arrangementer på siden

en: Show specific categories
nb_NO: Vis spesielle kategorier

en: Show specific category
nb_NO: Vis en spesiell kategori

en: Show specific package
nb_NO: Vis en spesiell pakke

en: Show specific packages
nb_NO: Vis spesielle pakker

en: Show specific service
nb_NO: Vis en spesiell tjeneste

en: Show specific services
nb_NO: Vis spesielle tjenester

en: Show tag
nb_NO: Vis fane

en: Show tax
nb_NO: Vis skatt

en: Show waiting list after booking is full
nb_NO: Vis venteliste etter at bookingen er full

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
nb_NO: Vis frem tjenestene dine i stilige kortoppsett. Organiser dem enkelt etter kategori og tilpass utseendet slik at det passer til merkevaren din.

en: Showing
nb_NO: Viser

en: Sidebar
nb_NO: Sidepanel

en: Sidebar area
nb_NO: Sidebar-området

en: Sidebar visibility
nb_NO: Synlighet av sidefelt

en: Sign In
nb_NO: Logg inn

en: Sign In to Mailchimp
nb_NO: Logg inn knappetype

en: Sign Out of Mailchimp
nb_NO: Logg ut av Mailchimp

en: Sign in
nb_NO: Logg inn

en: Sign in as
nb_NO: Logg inn som

en: Sign in with Google
nb_NO: Logg inn med Google

en: Sign in with Microsoft
nb_NO: Logg inn med Microsoft

en: Sign in with Outlook
nb_NO: Logg inn med Outlook

en: Sign out from Google
nb_NO: Logg ut av Google

en: Sign out from Outlook
nb_NO: Logg ut av Outlook

en: Sign up
nb_NO: Registrer deg

en: Simple, secure payments powered by Barion.
nb_NO: Enkle, sikre betalinger drevet av Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
nb_NO: Forenkle kommunikasjonen med tilpassbare meldinger for både kunder og ansatte

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
nb_NO: Forenkle økonomistyringen med enkel eksport av transaksjoner med ett klikk

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
nb_NO: Forenkle planleggingen med individuell tilgjengelighet, arbeidstid og oppgaver

en: Simplify scheduling with recurring events
nb_NO: Forenkle planleggingen med gjentakende hendelser

en: Single Ticket
nb_NO: Enkeltbillett

en: Single booking
nb_NO: Enkeltbestilling

en: Single-row export
nb_NO: Eksport av én rad

en: Skip Categories step
nb_NO: Hopp over kategori steg

en: Skip Import
nb_NO: Hopp over import

en: Skip packages and continue with the selected service
nb_NO: Hopp over pakker og fortsett med valgt tjeneste

en: Skip setup
nb_NO: Hopp over oppsett

en: Slot end time
nb_NO: Sluttidspunkt for spor

en: Social login
nb_NO: Sosial pålogging

en: Social login setup
nb_NO: Oppsett av sosial pålogging

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
nb_NO: Noen ansatte som er tilordnet dette arrangementet, er ikke koblet til Zoom. Gå til profilene deres og koble dem til Zoom for å kunne bruke denne integrasjonen på riktig måte.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
nb_NO: Noen ansatte som er tilordnet denne tjenesten, er ikke koblet til Zoom. Gå til profilene deres og koble dem til Zoom for å kunne bruke denne integrasjonen på riktig måte.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
nb_NO: Noen av de ønskede luker er opptatt. Vi tilbød deg de nærmeste tidslukene i stedet.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
nb_NO: Noen betalingsmetoder kan ikke brukes sammen på grunn av kompatibilitetsregler.

en: Some records have an incorrect format.
nb_NO: Noen poster har feil format.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
nb_NO: Beklager, det oppstod en feil ved opprettelse av en betalingenslenke. Vennligst prøv igjen senere.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
nb_NO: Beklager, det oppstod en feil under behandling av betalingen din. Vennligst prøv igjen senere.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
nb_NO: Beklager, det oppstod en feil når bestillingen ble lagt til WooCommerce handlekurv.

en: Sort
nb_NO: Sortere

en: Space-comma
nb_NO: Mellomrom-komma

en: Space-dot
nb_NO: Mellomrom-punktum

en: Special Days
nb_NO: Spesielle dager

en: Special characters are not allowed
nb_NO: Spesielle tegn er ikke tillatt

en: Special days
nb_NO: Spesielle dager

en: Special days setup
nb_NO: Oppsett for spesielle dager

en: Specific Date
nb_NO: Spesifikk dato

en: Specific Date & Time
nb_NO: Spesifikk dato

en: Specific date
nb_NO: Spesiell dag

en: Specific date & time
nb_NO: Spesifikk dato og klokkeslett

en: Spot
nb_NO: Plass

en: Spots
nb_NO: Plasser

en: Spots capacity
nb_NO: Plass kapasitet

en: Square account successfully disconnected
nb_NO: Square-kontoen er koblet fra

en: Square payment link
nb_NO: Square-betalingslenke

en: Staff
nb_NO: Personell

en: Standard Account
nb_NO: Standardkonto

en: Start Date
nb_NO: Start tid

en: Start Scanner
nb_NO: Start tid

en: Start Time
nb_NO: Start tid

en: Start Zoom Meeting
nb_NO: Start Zoom møte

en: Start by clicking the add custom field button
nb_NO: Start ved å klikke på knappen for å legge til et tilpasset felt.

en: Start date
nb_NO: Startdato

en: Start scanner
nb_NO: Start skanner

en: Start time
nb_NO: Starttid

en: Status Desc
nb_NO: Statusbeskrivelse

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
nb_NO: Oppretthold samsvar på en enkel måte gjennom konsekvent og pålitelig skattehåndtering i hele virksomheten

en: Stay connected with WhatsApp notifications
nb_NO: Hold kontakten med WhatsApp-varsler

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
nb_NO: Hold orden med eksportfiler klare for analyse eller eksterne verktøy

en: Step 1
nb_NO: Trinn 1

en: Step 2
nb_NO: Trinn 2

en: Step 3
nb_NO: Trinn 3

en: Step 4
nb_NO: Trinn 4

en: Step Booking
nb_NO: Steg Bestilling

en: Step By Step Booking Form
nb_NO: Steg-for-steg Bestillingskjema

en: Step Popups
nb_NO: Steg Popp opp vindu

en: Step content
nb_NO: Trinninnhold

en: Step header
nb_NO: Trinnoverskrift

en: Step heading
nb_NO: Trinnoverskrift

en: Step info tab
nb_NO: Fane med trinninformasjon

en: Step message
nb_NO: Trinnmelding

en: Step pagination
nb_NO: Trinnvis paginering

en: Step tickets tab
nb_NO: Fanen for trinnbilletter

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
nb_NO: Steg-for-steg bestillingsveiviseren gir kundene dine muligheten til å velge alt om bestillingen i noen få bevegelser

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
nb_NO: Steg-for-steg bestillingsvisning, guider kundene gjennom flere steg for å fullføre bestillingen.

en: Step-by-step
nb_NO: Trinn for trinn

en: Step-by-step booking form guide
nb_NO: Trinnvis veiledning for bestillingsskjema

en: Steps
nb_NO: Steger

en: Steps order
nb_NO: Trinnrekkefølge

en: Stop Scanner
nb_NO: Stopp skanner

en: Stop scanner
nb_NO: Stopp skanneren

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
nb_NO: Effektiviser driften med ett sentralt sted for å administrere alle ressurser i hele virksomheten

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
nb_NO: Effektiviser virtuelle møter ved å integrere populære møteplattformer direkte i bookinger.

en: Stripe Account
nb_NO: Stripe

en: Stripe Connect
nb_NO: Steg innhold

en: Stripe payment link
nb_NO: Stripe-betalingslenke

en: Sub Steps
nb_NO: Del steg

en: Sub step title
nb_NO: Undertittel

en: Subject
nb_NO: Tema

en: Subject placeholders
nb_NO: Plassholdere for emne

en: Subscribe to our mailing list
nb_NO: Abonner på vår mailingliste

en: Subtotal
nb_NO: Delsum

en: Subtotal:
nb_NO: Delsum:

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Successful cancellation redirect URL
nb_NO: Vellykket avbestilling omdirigerings-URL

en: Successfully added booking
nb_NO: Bestillingen er lagt til

en: Suggest closest available date
nb_NO: Foreslå nærmeste tilgjengelige dato

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
nb_NO: Foreslå kundene å legge til en avtale i kalenderen når bestillingen er fullført.

en: Suggest next available date
nb_NO: Foreslå neste tilgjengelige dato

en: Suggest previous available date
nb_NO: Foreslå tidligere tilgjengelig dato

en: Sum of payments
nb_NO: Summen av betalinger

en: Summary
nb_NO: Oppsummering

en: Summary segment
nb_NO: Sammendragssegment

en: Sunday
nb_NO: Sundag

en: Support
nb_NO: Støtte

en: Support Amelia by displaying a backlink
nb_NO: Støtt Amelia ved å vise en tilbakekobling

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
nb_NO: Få dypere innsikt ved å bruke eksporterte data til analyse og rapportering

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
nb_NO: Støtt eksterne arbeidsflyter ved å flytte finansielle poster sømløst til andre systemer

en: Switch Camera
nb_NO: Bytt kamera

en: Sync with
nb_NO: Synkroniser med

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
nb_NO: Synkroniser Stripe Connect-kontoen din for enkle betalinger og sømløse utbetalinger.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
nb_NO: Synkroniser dine og dine ansattes personlige og profesjonelle hendelser ved å koble til Outlook-kalendere.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
nb_NO: Synkroniser dine og dine ansattes personlige og profesjonelle hendelser ved å koble til Google-kalendere.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
nb_NO: Synkroniser timeplanen din med din personlige Apple-kalender for å unngå dobbeltbookinger.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
nb_NO: Synkroniser timeplanen din med din personlige Google Kalender for å unngå dobbeltbookinger.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
nb_NO: Synkroniser timeplanen din med din personlige Outlook-kalender for å unngå dobbeltbookinger.

en: Tab title
nb_NO: Faneoverskrift

en: Table settings have been updated.
nb_NO: Tabellinnstillingene er oppdatert.

en: Tabs (All / Packages / Services)
nb_NO: Faner (Alle / Pakker / Tjenester)

en: Tag
nb_NO: Fane

en: Tags
nb_NO: Faner

en: Tax
nb_NO: Moms

en: Tax amount
nb_NO: Fast beløp

en: Tax details
nb_NO: Skatteopplysninger

en: Tax has been added.
nb_NO: Skatt er lagt til.

en: Tax has been deleted.
nb_NO: Skatt er slettet.

en: Tax has been hidden.
nb_NO: Skatten er skjult.

en: Tax has been updated.
nb_NO: Skatten er oppdatert.

en: Tax is now visible.
nb_NO: Skatten er nå synlig.

en: Tax rate
nb_NO: Skattesats

en: Tax rate name
nb_NO: Skattesatsnavn

en: Tax setup
nb_NO: Skatteoppsett

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
nb_NO: Skatt vil ikke inngå i prisberegningen og vises separat.

en: Tax will be included in price calculation.
nb_NO: Skatt vil bli inkludert i prisberegningen.

en: Taxes
nb_NO: Skatter

en: Taxes overview
nb_NO: Oversikt over skatter

en: Template name
nb_NO: Navn på mal

en: Test API key
nb_NO: Test API-nøkkel

en: Test SMS sent successfully.
nb_NO: Test-SMS sendt med hell.

en: Test WhatsApp message sent successfully
nb_NO: Test WhatsApp-melding sendt med hell

en: Test client ID
nb_NO: Test klient-ID

en: Test email
nb_NO: Test e-post

en: Test email sent successfully.
nb_NO: Test-e-post sendt.

en: Test mode
nb_NO: Testmodus

en: Test publishable key
nb_NO: Test publiserbar nøkkel

en: Test secret
nb_NO: Testhemmelighet

en: Test secret Key
nb_NO: Test hemmelig nøkkel

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text Mode
nb_NO: Tekstmodus

en: Text area
nb_NO: Tekstområde

en: Text color
nb_NO: Tekstfarge

en: Text color on background
nb_NO: Tekstfarge på bakgrunn

en: Text content
nb_NO: Tekstinnhold

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
nb_NO: Tusen takk! Din bestilling er ferdigstilt og venter på bekreftelse.

en: Thank you! Your booking is completed.
nb_NO: Tusen takk! Din bestilling er fullstendig.

en: The appointment can't be rescheduled.
nb_NO: Avtalen kan ikke ombookes.

en: The coupon field is mandatory
nb_NO: Kupong feltet er obligatorisk

en: The coupon you entered is not valid
nb_NO: Kupongen du skev er ikke gyldig

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
nb_NO: Valutaen i Amelia stemmer ikke overens med valutaen for det valgte Square-stedet.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
nb_NO: Kunden oppga ikke en e-postadresse, så fakturaen kunne ikke sendes.

en: The first row should not contain column names.
nb_NO: Den første raden skal ikke inneholde kolonnenavn.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
nb_NO: Meldingsinnholdet må konfigureres i Facebook Developers-innstillingene.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
nb_NO: Meldingsoverskriften må konfigureres i Facebook Developers-innstillingene. Tegnbegrensningen er 60 tegn etter at plassholderne er erstattet.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
nb_NO: De originale bestillingsskjemaene – steg-for-steg, katalog, arrangementsliste og arrangementskalender – har grunnleggende tilpasning og etikettendringer, og fungerer som grunnlag for våre nyere versjoner.

en: The package is time-limited to
nb_NO: Pakke er tidsbegrenset til

en: The payment will be done on-site.
nb_NO: Betalingen på stedet.

en: The price will multiply by the number of people/spots
nb_NO: Prisen vil multipliseres med antall personer/plasser

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
nb_NO: Den foreslåtte datoen og klokkeslettet avviker fra det valgte mønsteret på grunn av utilgjengelige tidsluker på den forventede datoen og klokkeslettet.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
nb_NO: Den foreslåtte datoen er forskjellig fra det valgte mønsteret på grunn av utilgjengelige tidsluker på den forventede datoen.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
nb_NO: Den foreslåtte tiden er forskjellig fra det valgte mønsteret ditt på grunn av utilgjengelige tidsluker på det forventede tidspunktet.

en: The purchase code is invalid or it has expired
nb_NO: Kjøpskoden er ugyldig eller den er utløpt

en: The refund amount will be
nb_NO: Refusjonsbeløpet vil være

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
nb_NO: Resterende beløp kan betales på stedet eller via en betalingslenke.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
nb_NO: Ressursnavnet er kun synlig for deg og vises ikke under bestillingen. Det brukes til interne administrasjonsformål.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
nb_NO: Ressursmengden telles separat for hvert valgt sted.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
nb_NO: Ressursmengden telles separat for hver valgt tjeneste.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
nb_NO: Ressursmengden deles mellom alle valgte tjenester, ansatte og lokasjoner.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
nb_NO: Resten av avtalene kan bestilles senere i kundepanelet.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
nb_NO: Tidsintervalltrinnet som er definert her, vil gjelde for alle tidsintervaller i hele pluginen.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
nb_NO: Tidspunktet du prøvde å endre til, er ikke tilgjengelig. Velg et annet tidspunkt for den valgte datoen.

en: The total number of people for the booking.
nb_NO: Multipliser depositumsbeløpet med antall personer i én bestilling

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
nb_NO: Det totale antallet personer ({approvedPersonsCount}) overskrider maksimal kapasitet på {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
nb_NO: Det totale antallet personer ({waitingPersonsCount}) overskrider den maksimale kapasiteten på ventelisten på {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
nb_NO: Det er ingen deltaker(e) ennå...

en: There are no booked appointments for this package.
nb_NO: Det er ingen bookede avtaler for denne pakken.

en: There are no days off yet...
nb_NO: Det er ingen deltaker(e) ennå...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
nb_NO: Det er ingen fremtidige hendelser planlagt. Opprett en ny hendelse.

en: There are no packages. Please create a new package.
nb_NO: Det finnes ingen pakker. Opprett en ny pakke.

en: There are no results...
nb_NO: Det er ingen resultater...

en: There are no special days yet...
nb_NO: Det er ingen deltaker(e) ennå...

en: There are no upcoming events for this period
nb_NO: Det er ingen kommende arrangementer for denne perioden

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
nb_NO: Det er kommende avtaler for tjenesten « {service} ».

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
nb_NO: Det finnes et arrangement i Google/Outlook-kalenderen som overlapper denne for en ansatt. Er du sikker på at du vil opprette en til?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
nb_NO: Disse ansatte vil motta en e-post varsel om pakkekjøpet når den er kjøpt uten noen bestilte avtaler.

en: Third
nb_NO: Tredje

en: Third {day}
nb_NO: Tredje {day}

en: This & Future
nb_NO: Dette og fremtiden

en: This Only
nb_NO: Dette alene

en: This appointment is a part of a package.
nb_NO: Denne avtalen er en del av en pakke.

en: This booking is part of a package deal
nb_NO: Denne bestillingen er en del av en pakkeavtale

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
nb_NO: Denne kategorien kan ikke slettes fordi den er inkludert i en pakke.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
nb_NO: Denne kategorien har tjenester med {count} tidligere avtaler. | Denne kategorien har tjenester med {count} tidligere avtaler.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
nb_NO: Denne endringen vil føre til en prisøkning for visse bestillinger. Ønsker du å opprette betalingslenker?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
nb_NO: Denne belastningstypen vil ikke bli brukt ved bestilling av flere avtaler (handlekurvfunksjon eller gjentakelsesfunksjon) ELLER ved bestilling av arrangement med flere ansatte.

en: This coupon has expired
nb_NO: Kupongen er utløpt

en: This coupon is not valid anymore
nb_NO: Kupongen er ikke gyldig lenger

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
nb_NO: Denne e-postadressen er allerede i bruk. Vennligst oppgi en annen e-postadresse.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
nb_NO: Denne ansatte er den eneste som er tilordnet {service}.

en: This field is required
nb_NO: Dette feltet er obligatorisk

en: This field is required.
nb_NO: Dette feltet er obligatorisk.

en: This file is forbidden for upload
nb_NO: Denne filen er forbudt for opplasting

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
nb_NO: Dette er et midlertidig WhatsApp-token som utløper automatisk etter 24 timer. Sørg for å fullføre konfigurasjonen før det utløper.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
nb_NO: Dette er et unikt sikkerhetstoken. Kopier det til feltet «Verifiser token» i WhatsApp når du oppretter en webhook.

en: This is recurring event
nb_NO: Dette er en gjentakende arrangement

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
nb_NO: Dette er banen i applikasjonen din hvor brukerne vil bli omdirigert etter å ha autentisert seg med Apple. Legg til denne URI-en til Apple-prosjektets påloggingsinformasjon under «Redirect URIs».

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
nb_NO: Dette er banen i applikasjonen din hvor brukerne vil bli omdirigert etter å ha autentisert seg med Google. Legg til denne URI-en til Google-prosjektets påloggingsinformasjon under «Autoriserte omdirigerings-URI-er».

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
nb_NO: Dette er banen i applikasjonen din hvor brukerne vil bli omdirigert etter å ha autentisert seg med Outlook. Legg til denne URI-en i delen «Omdirigerings-URI-er» i Outlook-applikasjonens innstillinger.

en: This limit is based on the customer's email address.
nb_NO: Denne grensen er basert på kundens e-postadresse.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
nb_NO: Denne plasseringen har en {count} -tjeneste koblet til seg. | Denne plasseringen har {count} -tjenester koblet til seg.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
nb_NO: Denne meldingen sendes når en kunde svarer via WhatsApp, for å informere dem om at svar via WhatsApp ikke støttes.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
nb_NO: Denne meldingen krever en cron-jobb. Legg til linjen nedenfor i cron-konfigurasjonen din.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
nb_NO: Dette alternativet krever at du legger til plassholderen for betalingslenken i meldingsmalene dine.

en: This package deal will expire in
nb_NO: Denne pakkeavtalen utløper om

en: This package has
nb_NO: Denne pakken har

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
nb_NO: Denne pakken har en avtall {count} e i fremtiden. | Denne pakken har avtaler {count} e i fremtiden.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
nb_NO: Denne pakken har hatt en avtale med {count} tidligere. | Denne pakken har hatt avtaler med {count} tidligere.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
nb_NO: Innholdet i denne plassholderen vil bli brukt overalt hvor den brukes.

en: This range
nb_NO: Dette området

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
nb_NO: Denne tjenesten kan ikke slettes fordi den er inkludert i en pakke.

en: This service does not have any extras
nb_NO: Denne tjenesten har ingen tillegg

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
nb_NO: Denne tjenesten har hatt en avtalen {count}. | Denne tjenesten har hatt avtaler {count}.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
nb_NO: Denne tjenesten er tilgjengelig for bestilling i kjøpt pakke. Er du sikker på at du vil slette denne tjenesten?

en: This service is available in a Package
nb_NO: Denne tjenesten er tilgjengelig i en pakke

en: This service is available in a package
nb_NO: Denne tjenesten er tilgjengelig i en pakke

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
nb_NO: Dette tidsrommet er ikke lenger tilgjengelig. Vennligst velg et annet tidspunkt.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
nb_NO: Denne brukeren har bestillinger i kjøpt pakke. Er du sikker på at du vil slette denne brukeren?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
nb_NO: Denne brukeren har hatt en avtale med {count} tidligere. | Denne brukeren har hatt avtaler med {count} tidligere.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
nb_NO: Denne brukeren er deltaker i fremtidige arrangementer. Er du sikker på at du vil slette denne brukeren? | Denne brukeren er deltaker i fremtidige arrangementer. Er du sikker på at du vil slette denne brukeren?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
nb_NO: Denne widgeten viser månedlige data i stedet for å bruke det globale datoområdet.

en: Thu
nb_NO: Tors

en: Thursday
nb_NO: Torsdag

en: Ticket
nb_NO: Billett

en: Ticket ID
nb_NO: Billett

en: Ticket Name
nb_NO: Billettnavn

en: Ticket Type
nb_NO: Billettype

en: Ticket Types
nb_NO: Billett typer

en: Ticket cannot be scanned for this date
nb_NO: Billetten kan ikke skannes for denne datoen

en: Ticket code
nb_NO: Billettkode

en: Ticket has already been scanned
nb_NO: Pakke er lagret

en: Ticket is valid
nb_NO: Billetter

en: Ticket name
nb_NO: Billettnavn

en: Ticket not found
nb_NO: Billetten ble ikke funnet

en: Ticket not valid
nb_NO: Billetten er ikke gyldig

en: Ticket types
nb_NO: Billettyper

en: Tickets
nb_NO: Billetter

en: Tickets for events with attendees will not be updated
nb_NO: Billetter til arrangementer med deltakere vil ikke bli oppdatert

en: Time
nb_NO: Klokkeslett

en: Time Range:
nb_NO: Tidsrom:

en: Time Used Asc
nb_NO: Brukt tid Asc

en: Time Used Desc
nb_NO: Brukt tid Beskrivelse

en: Time frame
nb_NO: Tidsramme

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
nb_NO: Tid som trengs etter avtalen for hvile, opprydding eller overgang. I denne perioden kan ikke den ansatte bookes til noen tjenester.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
nb_NO: Tid som trengs før avtalen for forberedelse. I denne perioden kan ikke den ansatte bookes til noen tjenester.

en: Time slot is unavailable
nb_NO: Tidsluke er ikke tilgjengelig

en: Time slot price
nb_NO: Pris per tidsluke

en: Time slots are unavailable
nb_NO: Tidsluker er ikke tilgjengelig

en: Time zone
nb_NO: Tidssone

en: Time zones
nb_NO: Tidssoner

en: Time(s):
nb_NO: Tid/time(r):

en: Time:
nb_NO: Klokkeslett:

en: Times
nb_NO: Ganger

en: Times bought
nb_NO: Kjøpt antall ganger

en: Times used
nb_NO: Antall ganger brukt

en: Timetable
nb_NO: Rutetabell

en: Timezone
nb_NO: Tidssone

en: Tips & suggestions
nb_NO: Tips og forslag

en: Title section
nb_NO: Tittelseksjon

en: Title text
nb_NO: Titteltekst

en: To
nb_NO: Til

en: To customer
nb_NO: Til kunden

en: To employee
nb_NO: Til ansatt

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
nb_NO: For å aktivere Google Maps, skriv inn Google Maps API-nøkkelen din i Google Generelle innstillinger.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
nb_NO: For å motta automatiske oppdateringer, lisens aktivering er nødvendig. Vennligst besøk %s for å aktivere Amelia.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
nb_NO: For å endre avtalen, velg en tilgjengelig dato og klokkeslett fra kalenderen, og klikk deretter på bekreft.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
nb_NO: For å sende en test-SMS, vennligst lad opp saldoen din.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
nb_NO: For å sende en test-e-post, må du konfigurere «Avsender-e-post» i varslingsinnstillingene.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
nb_NO: For å bruke WhatsApp-varsler, koble WhatsApp-kontoen din i Innstillinger.

en: Today
nb_NO: I dag

en: Toggle Sidebar
nb_NO: Slå sidefelt av/på

en: Tomorrow
nb_NO: I morgen

en: Top trends
nb_NO: Topp trender

en: Torch off
nb_NO: Fakkel av

en: Torch on
nb_NO: Fakkel på

en: Total
nb_NO: Totalt

en: Total Amount
nb_NO: Sluttsum

en: Total Amount:
nb_NO: Total beløpet:

en: Total Cost:
nb_NO: Totalt:

en: Total Number of People:
nb_NO: Total antall personer:

en: Total Price
nb_NO: Total pris

en: Total Services Booked
nb_NO: Total antall bestilte tjenester

en: Total amount
nb_NO: Totalt beløp

en: Total appointments
nb_NO: Totalt antall avtaler

en: Total bookings
nb_NO: Totalt antall bestillinger

en: Total capacity
nb_NO: Total kapasitet

en: Total custom fields
nb_NO: Totalt antall tilpassede felt

en: Total events
nb_NO: Totalt antall hendelser

en: Total extras
nb_NO: Totalt ekstra

en: Total number of appointments
nb_NO: Totalt antall avtaler

en: Total number of people:
nb_NO: Totalt antall personer:

en: Total payments
nb_NO: Totale betalinger

en: Total people
nb_NO: Ekstra personer

en: Total price
nb_NO: Total pris

en: Total services booked
nb_NO: Totalt antall bestilte tjenester

en: Total tickets
nb_NO: Totalt antall billetter

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
nb_NO: Spor kunder som ikke møter opp til avtaler eller arrangementer uten å sende varsler.

en: Trainers
nb_NO: Trenere

en: Transaction
nb_NO: Transaksjon

en: Transaction #{count}
nb_NO: Transaksjon nr.{count}

en: Transaction details
nb_NO: Transaksjonsdetaljer

en: Transactions
nb_NO: Transaksjoner

en: Transfer
nb_NO: Oversette

en: Transfer amount (%)
nb_NO: Overføringsbeløp (%)

en: Translate
nb_NO: Oversette

en: Trigger by attribute
nb_NO: Utløses etter attributt

en: Trigger type
nb_NO: Utløsningstype

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
nb_NO: Prøv å justere filtrene eller søkekriteriene for å finne tjenestene du leter etter.

en: Try adjusting your search or filters.
nb_NO: Prøv å justere søket eller filtrene dine.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
nb_NO: Prøv å justere søket ditt for å finne det du leter etter.

en: Tue
nb_NO: Tirs

en: Tuesday
nb_NO: Tirsdag

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
nb_NO: Gjør tjenestene dine til verdifulle pakker som kundene elsker. Kombiner flere avtaler til ett enkelt tilbud med rabatt som fører til større og mer sikre kjøp.

en: Type Desc
nb_NO: Type Beskrivelse

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
nb_NO: URL som brukeren blir omdirigert til hvis avtalen ikke kan avbestilles på grunn av verdien for «Minimum tid før avbestilling».

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
nb_NO: Kan ikke deaktivere utvidelse. Prøv igjen senere.

en: Unable to retrieve payments results
nb_NO: Kan ikke hente betlingsresultater

en: Unable to save custom fields positions
nb_NO: Kan ikke lagre egendefinert felt posisjoner

en: Unavailable Time Slots
nb_NO: Ikke tilgjengelige tidsluker

en: Unavailable date background
nb_NO: Bakgrunn for utilgjengelig dato

en: Unavailable date text
nb_NO: Tekst for utilgjengelig dato

en: Unavailable time slots
nb_NO: Utilgjengelige tidsluker

en: Unblock
nb_NO: Fjern blokkering

en: Unblock customer
nb_NO: Fjern blokkering av kunde

en: Undelivered
nb_NO: Ikke levert

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
nb_NO: Dessverre oppstod det en serverfeil og e-posten din ble ikke sendt.

en: Unique (Location)
nb_NO: Unik (Plassering)

en: Unique (Service)
nb_NO: Unik (tjeneste)

en: Unit price
nb_NO: Arrangement pris

en: Unlimited
nb_NO: Ubegrenset

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
nb_NO: Mislykket avbestilling omdirigerings-URL

en: Until
nb_NO: Inntil

en: Until when?
nb_NO: Til når?

en: Until:
nb_NO: Til:

en: Upcoming
nb_NO: Kommende

en: Upcoming appointments
nb_NO: Kommende avtaler

en: Upcoming events
nb_NO: Kommende arrangementer

en: Upcoming events section
nb_NO: Kommende arrangementer-seksjonen

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Update Service Settings
nb_NO: Oppdater tjenesteinnstillinger

en: Update booking status automatically
nb_NO: Oppdater bestillingsstatus automatisk

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
nb_NO: Oppdater bestilling status til godkjent etter vellykket betaling fra lenke

en: Update following
nb_NO: Oppdater følgende

en: Update for All
nb_NO: Oppdatering for alle

en: Update for all
nb_NO: Oppdater alle

en: Updates
nb_NO: Oppdateringer

en: Upgrade
nb_NO: Oppgrader

en: Upload file here
nb_NO: Last opp fila her

en: Use Global Colors
nb_NO: Bruk globale farger

en: Use service duration for booking a time slot
nb_NO: Bruk tjeneste varigheten for å bestille en tidsluke

en: Used
nb_NO: Brukt

en: Used coupon
nb_NO: Brukte kuponger

en: User Profile
nb_NO: Brukerprofil

en: Valid Until:
nb_NO: Gyldig til:

en: Validate ticket
nb_NO: Datovelger

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Verification expired. Please try again.
nb_NO: Bekreftelsen er utløpt. Vennligst, prøv på nytt.

en: Version
nb_NO: Versjon

en: View
nb_NO: Vis

en: View All
nb_NO: Vis alt

en: View Cart
nb_NO: Vis handlekurv

en: View Employees
nb_NO: Vis ansatte

en: View Less Packages
nb_NO: Vis mindre pakker

en: View More
nb_NO: Vis mer

en: View More Packages
nb_NO: Vis mer pakker

en: View all
nb_NO: Vis alle

en: View all photos
nb_NO: Vis alle bilder

en: View appointments
nb_NO: Vis avtaler

en: View booking
nb_NO: Vis bestilling

en: View employees
nb_NO: Vis ansatte

en: View events
nb_NO: Vis hendelser

en: View in Calendar
nb_NO: Vis i kalender

en: View in Package
nb_NO: Vis mer pakker

en: View invoice
nb_NO: Vis faktura

en: View less packages
nb_NO: Vis færre pakker

en: View message
nb_NO: Vis melding

en: View more
nb_NO: Vis mer

en: View more packages
nb_NO: Vis flere pakker

en: View packages
nb_NO: Vis pakker

en: View pricing for
nb_NO: Se priser for

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Visible
nb_NO: Synlig

en: Visible at
nb_NO: Synlig

en: WP Mail
nb_NO: WP MAIL

en: Waiting
nb_NO: Venter

en: Waiting button background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge på venteknappen

en: Waiting button text color
nb_NO: Farge på tekst på venteknapp

en: Waiting for payment
nb_NO: Venter for betaling

en: Waiting list
nb_NO: Venteliste

en: Waiting list availability
nb_NO: Tilgjengelighet på venteliste

en: Waiting list background
nb_NO: Ventelistebakgrunn

en: Waiting list capacity
nb_NO: Kapasitet på venteliste

en: Waiting list capacity must be at least 1
nb_NO: Kapasiteten på ventelisten må være minst 1

en: Waiting list confirmation
nb_NO: Bekreftelse av venteliste

en: Waiting list is empty
nb_NO: Ventelisten er tom

en: Waiting list text
nb_NO: Tekst for venteliste

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Watch on YouTube
nb_NO: Se på YouTube

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
nb_NO: Vi klarte ikke å kansellere bestillingen din. Kontakt administratoren for hjelp med å kansellere denne bestillingen.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
nb_NO: Vi kunne ikke behandle bestillingen din, og den ble avvist. Kontakt administratoren hvis du trenger hjelp eller ønsker å prøve å bestille på nytt.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
nb_NO: Vi gir deg beskjed hvis det blir ledig plass og bestillingen din blir godkjent.

en: We'll notify you if a spot opens up.
nb_NO: Vi gir deg beskjed hvis det blir ledig plass.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
nb_NO: Vi har laget en .csv-fil med kundene som ikke ble importert. Når du har løst problemene, kan du prøve igjen.

en: Webhooks setup
nb_NO: Webhooks-oppsett

en: Website
nb_NO: Nettside

en: Wed
nb_NO: Ons

en: Wednesday
nb_NO: Onsdag

en: Week
nb_NO: Uke

en: Weekly
nb_NO: Ukentlig

en: Weeks
nb_NO: Uker

en: Welcome Back
nb_NO: Velkommen tilbake

en: Welcome back
nb_NO: Velkommen tilbake

en: Welcome to Amelia!
nb_NO: Velkommen til Amelia!

en: Wellness
nb_NO: Velvære

en: What's New
nb_NO: Hva er nytt

en: WhatsApp Not Connected
nb_NO: WhatsApp ikke tilkoblet

en: WhatsApp auto-reply message
nb_NO: WhatsApp automatisk svar

en: WhatsApp business account ID
nb_NO: WhatsApp-forretningskonto-ID

en: WhatsApp history
nb_NO: WhatsApp-historikk

en: WhatsApp settings
nb_NO: WhatsApp-innstillinger

en: WhatsApp setup
nb_NO: WhatsApp-oppsett

en: WhatsApp webhook callback URL
nb_NO: WhatsApp webhook-tilbakeringings-URL

en: WhatsApp webhook verify token
nb_NO: WhatsApp webhook bekreft token

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
nb_NO: Når denne funksjonen er deaktivert, vil den ansatte som ble valgt under den første bestillingen, brukes for denne tjenesten gjennom hele pakken.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
nb_NO: Når denne funksjonen er aktivert, lastes alle enheter (tjenester, ansatte, lokasjoner, pakker og tagger) inn så snart siden åpnes, i stedet for å lastes inn dynamisk via AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
nb_NO: Når denne funksjonen er aktivert, vil kundene motta en invitasjon til arrangementet via Google Kalender.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
nb_NO: Når denne funksjonen er aktivert, vil kundene se alle deltakere oppført i Google Kalender-arrangementet sitt.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
nb_NO: Når denne funksjonen er aktivert, vil det ikke sendes påminnelser hvis det gjøres en bestilling innenfor den valgte tiden før avtalen eller arrangementet.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
nb_NO: Når denne funksjonen er aktivert, deles det totale antallet avtaler på hele pakken, i stedet for å bli angitt per tjeneste.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
nb_NO: Når denne funksjonen er aktivert, vil avmerkingsboksen «Abonner» være valgt som standard. Kunder kan manuelt fjerne avmerkingen hvis de ikke ønsker å bli med på Mailchimp-listen din.

en: When recurring dates are unavailable
nb_NO: Når gjentakende datoer ikke er tilgjengelige

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
nb_NO: Når dette alternativet er deaktivert, vil bestillingen bli<br/>bestemt basert på standard tidslukesteg

en: Whole amount
nb_NO: Hele beløpet

en: Without expiration
nb_NO: Uten utløp

en: Woo Order Id
nb_NO: Woo bestillings Id

en: WooCommerce Order Id
nb_NO: WooCommerce-ordre-ID

en: WooCommerce Product
nb_NO: WooCommerce-produkt

en: WooCommerce Service
nb_NO: Tjeneste for WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
nb_NO: WooCommerce Takk siden

en: WooCommerce payment link
nb_NO: WooCommerce-betalingslenke

en: WordPress User
nb_NO: WordPress bruker

en: WordPress user
nb_NO: WordPress-bruker

en: Work Hours
nb_NO: Arbeidstimer

en: Work hours
nb_NO: Arbeidstid

en: Work hours setup
nb_NO: Innstilling av arbeidstid

en: Working Hours
nb_NO: Arbeidstid

en: Working hours
nb_NO: Arbeidstid

en: Wrong address?
nb_NO: Feil adresse?

en: Year
nb_NO: År

en: Yearly
nb_NO: Årlig

en: Years
nb_NO: Årene

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
nb_NO: Du er for øyeblikket koblet til Google Kalender av administrator. Det er ikke mulig å overstyre Google Kalender-tilkoblingen.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
nb_NO: Du er for øyeblikket koblet til Outlook-kalenderen av administratoren. Det er ikke mulig å overstyre Outlook-kalenderforbindelsen.

en: You are on the waiting list with position
nb_NO: Du står på ventelisten med posisjon

en: You are the only provider for this service
nb_NO: Du har avtaler for denne tjenesten

en: You are the only provider on
nb_NO: Du bruker for øyeblikket versjon

en: You are using a form that will be outdated soon!
nb_NO: Du bruker skjema som snart vil bli utdatert!

en: You can also cancel and delete its future events.
nb_NO: Du kan også avbryte og slette fremtidige hendelser.

en: You can also cancel its future events.
nb_NO: Du kan også avbryte fremtidige hendelser.

en: You can also clear all filters to view all services.
nb_NO: Du kan også fjerne alle filtre for å se alle tjenester.

en: You can also delete its future events.
nb_NO: Du kan også slette fremtidige hendelser.

en: You can also open its future events.
nb_NO: Du kan også åpne fremtidige arrangementer.

en: You can edit or delete each appointment
nb_NO: Du kan redigere eller slette hver avtale

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
nb_NO: Du finner avtalene du har valgt for bestilling nedenfor. Hvis du vil bestille flere, klikker du på knappen nedenfor.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
nb_NO: Du kan importere følgende kolonner: Fornavn, Etternavn, E-post, Telefon, Kjønn, Fødselsdag, Merknad.

en: You can use this coupon for next booking:
nb_NO: Du kan bruke denne kupongen ved neste bestilling:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
nb_NO: Du kan bruke dette alternativet til å eksportere deltakere i CSV-filen<br/>for det valgte arrangementet.

en: You don't have any appointments
nb_NO: Du har ennå ingen avtaler her...

en: You don't have any custom fields here yet...
nb_NO: Du har ingen egendefinerte felt her ennå...

en: You don't have any events
nb_NO: Du har ingen arrangementer her ennå...

en: You don't have any packages
nb_NO: Du har ingen pakker her ennå...

en: You have already booked this appointment
nb_NO: Du har allerede bestilt denne avtalen

en: You have already booked this event
nb_NO: Du har allerede bestilt denne arrangementet

en: You have appointments for
nb_NO: Du har avtaler for

en: You have appointments for this service
nb_NO: Du har avtaler for denne tjenesten

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
nb_NO: Du har deaktivert alle tilgjengelige betalingsmetoder. Standard betalingsmetode fra de generelle innstillingene vil bli brukt i stedet.

en: You have entered an incorrect email.
nb_NO: Du har angitt en feil e-postadresse.

en: You have entered an incorrect password.
nb_NO: Du har angitt feil passord.

en: You have reached maximum number of registered domains
nb_NO: Du har nådd maksimal antall registrerte domene

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
nb_NO: Du har avvist denne bestillingsforespørselen. Statusen er oppdatert i systemet.

en: You will be redirected to the payment checkout.
nb_NO: Du vil bli omdirigert til betalingssiden.

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
nb_NO: Du endrer innstillinger som er konfigurert individuelt for ansatte. Vil du bruke disse endringene på alle ansatte?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
nb_NO: Du redigerer en gjentakende hendelse. Vil du bare bruke endringene på denne hendelsen, eller på denne og alle fremtidige hendelser? Merk: Billetter til hendelser med deltakere vil ikke bli oppdatert.

en: Your API key
nb_NO: Ditt API nøkkel

en: Your ID must include at least one letter
nb_NO: Din ID må inneholde minst én bokstav

en: Your Information
nb_NO: Din informasjon

en: Your Name
nb_NO: Ditt navn

en: Your balance has been recharged.
nb_NO: Saldoen din er blitt ladet opp.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
nb_NO: Bestillingen din er kansellert. Hvis du har spørsmål eller ønsker å endre datoen, kan du kontakte admin.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
nb_NO: Bestillingen din er fullført og godkjent. Alt er klart, og du kan forvente at alt vil gå som det skal.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
nb_NO: Bestillingen din ble godkjent, men det oppstod et problem under fullføringen av prosessen. Ta kontakt med administratoren for å sikre at alt er registrert riktig.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
nb_NO: Bestillingen din ble behandlet, men kunne ikke godkjennes. Kontakt administratoren hvis du trenger hjelp.

en: Your card number is incomplete
nb_NO: Kortnummeret ditt er ufullstendig

en: Your card number is invalid
nb_NO: Kortnummeret ditt er ugyldig

en: Your card's expiration date is incomplete
nb_NO: Utløpsdatoen på kortet ditt er ufullstendig

en: Your card's expiration year is in the past
nb_NO: Kortets utløpsår er i passert

en: Your card's security code is incomplete
nb_NO: Sikkerhetskoden på kortet ditt er ufullstendig

en: Your current changes will be lost.
nb_NO: Dine nåværende endringer vil gå tapt.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
nb_NO: Dataene dine blir lagret før du blir omdirigert til et annet skjema.

en: Your information
nb_NO: Din informasjon

en: Your name
nb_NO: Ditt navn

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
nb_NO: Ditt passord er endret vellykket. Bruk ditt nye passord til å logge inn.

en: Your password has been reset successfully.
nb_NO: Passordet ditt er tilbakestilt.

en: Your postal code is incomplete
nb_NO: Ditt postnummer er ufullstendig

en: Zoom Join Link (Participants)
nb_NO: Bli med lenke til Zoom (deltakere)

en: Zoom Link
nb_NO: Zoom lenke

en: Zoom Links
nb_NO: Zoom Lenke

en: Zoom Start Link (Host)
nb_NO: Zoom start lenke (vert)

en: Zoom User
nb_NO: Zoom bruker

en: Zoom WP hooks
nb_NO: Zoom WP-kroker

en: Zoom join meeting (participants) link
nb_NO: Zoom-lenke for å delta i møtet (deltakere)

en: Zoom link
nb_NO: Zoom-lenke

en: Zoom setup
nb_NO: Zoom-oppsett

en: Zoom start meeting (hosts) link
nb_NO: Zoom start møte (verter) lenke

en: Zoom user
nb_NO: Zoom-bruker

en: and
nb_NO: og

en: application (client) ID and secret
nb_NO: applikasjon (klient) ID og hemmelighet

en: application ID, client ID and client secret
nb_NO: applikasjons-ID, klient-ID og klienthemmelighet

en: appointment is required to be booked now.
nb_NO: avtale kreves å bestilles nå.

en: appointment slots left to be booked
nb_NO: avtale luker igjen å bestille

en: appointments are required to be booked now.
nb_NO: avtaler kreves å bestilles nå.

en: at
nb_NO: kl

en: at {time}
nb_NO: på {time}

en: book appointments before the deal expires!
nb_NO: bestill avtaler før den utløper!

en: day
nb_NO: dag

en: days
nb_NO: dager

en: employee
nb_NO: ansatt

en: employees
nb_NO: ansatte

en: employees.
nb_NO: ansatte.

en: example@mail.com
nb_NO: eksempel@mail.com

en: filled
nb_NO: fylt

en: from
nb_NO: fra

en: h
nb_NO: t

en: iCloud App-specific Password
nb_NO: iCloud-app-spesifikt passord

en: iCloud Email Address
nb_NO: E-post adresse

en: iCloud app-specific password
nb_NO: iCloud-app-spesifikt passord

en: iCloud email address
nb_NO: iCloud-e-postadresse

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
nb_NO: iCloud-e-postadresse og iCloud-appspesifikt passord

en: includes
nb_NO: inkluderer

en: includes:
nb_NO: inkluderer:

en: locations
nb_NO: steder

en: mandatory notice
nb_NO: obligatorisk varsel

en: month
nb_NO: måned

en: months
nb_NO: måneder

en: of
nb_NO: av

en: on
nb_NO: på

en: out of
nb_NO: ut av

en: people
nb_NO: person

en: people waiting
nb_NO: person

en: person waiting
nb_NO: person

en: placeholder
nb_NO: plassholder

en: plain
nb_NO: vanlig

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
nb_NO: reCAPTCHA-utfordringen har utløpt. Prøv igjen.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
nb_NO: reCAPTCHA-konfigurasjonen er ugyldig.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
nb_NO: reCAPTCHA kunne ikke lastes inn.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
nb_NO: reCAPTCHA på kundepanelet

en: reCAPTCHA on Employee Panel
nb_NO: reCAPTCHA på ansattpanelet

en: reCAPTCHA setup
nb_NO: reCAPTCHA-oppsett

en: reCAPTCHA validation failed.
nb_NO: reCAPTCHA-validering mislyktes.

en: results
nb_NO: resultater

en: service
nb_NO: tjeneste

en: services
nb_NO: tjenester

en: settings
nb_NO: innstillinger

en: slot left
nb_NO: tidsluke igjen

en: slots left
nb_NO: tidsluker igjen

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
nb_NO: tidsluker du har valt er opptatte. Vi tilbyr deg tidsluker rundt samme tid istedenfor.

en: spot left
nb_NO: plass igjen

en: spots left
nb_NO: plasser igjen

en: text
nb_NO: tekst

en: ticket left
nb_NO: billett igjen

en: tickets left
nb_NO: billetter igjen

en: to
nb_NO: til

en: try different email
nb_NO: prøv annen e-post

en: until
nb_NO: til

en: week
nb_NO: uke

en: weeks
nb_NO: uker

en: {count} Appointment | {count} Appointments
nb_NO: {count} Avtale | {count} Avtaler

en: {count} Assigned
nb_NO: {count} Tildelt

en: {count} Attendee | {count} Attendees
nb_NO: {count} Deltaker | {count} Deltakere

en: {count} Day | {count} Days
nb_NO: {count} Dag | {count} dager

en: {count} Employees
nb_NO: {count} Ansatte

en: {count} Extras
nb_NO: {count} Ekstra

en: {count} Month | {count} Months
nb_NO: {count} Måned | {count} Måneder

en: {count} Selected
nb_NO: {count} Valgt

en: {count} Service | {count} Services
nb_NO: {count} Tjeneste | {count} Tjenester

en: {count} Total
nb_NO: {count} Totalt

en: {count} Week | {count} Weeks
nb_NO: {count} Uke | {count} Uker

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
nb_NO: {count} Avtalen er slettet. | {count} Avtalene er slettet.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
nb_NO: {count} Avtalen er ikke slettet. | {count} Avtalene er ikke slettet.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
nb_NO: {count} kupongen er slettet. | {count} kuponger er slettet.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
nb_NO: {count} kupongen er ikke slettet. | {count} kuponger er ikke slettet.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
nb_NO: {count} Kunden kunne ikke slettes på grunn av fremtidige bestillinger. | {count} Kundene kunne ikke slettes på grunn av fremtidige bestillinger.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
nb_NO: {count} kunde slettet. | {count} kunder slettet.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
nb_NO: {count} Kunder ble ikke importert på grunn av manglende fornavn, etternavn, ugyldig e-postadresse, telefonnummer eller en kombinasjon av disse årsakene.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
nb_NO: {count} kunder med samme e-postadresse finnes allerede i kundelisten din. Hvis du velger å overskrive disse oppføringene, vil noen av deres nåværende data bli erstattet med ny informasjon.

en: {count} day | {count} days
nb_NO: {count} dag | {count} dager

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
nb_NO: {count} ansatt er slettet. | {count} ansatte er slettet.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
nb_NO: {count} Ansatte er ikke slettet på grunn av fremtidige bookinger. | {count} Ansatte er ikke slettet på grunn av fremtidige bookinger.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
nb_NO: {count} Arrangementsbestillingen er slettet. | {count} Arrangementsbestillinger er slettet.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
nb_NO: {count} Arrangementsbestillingen er ikke slettet. | {count} Arrangementsbestillinger er ikke slettet.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
nb_NO: {count} hendelsen er slettet. | {count} hendelser er slettet.

en: {count} hour | {count} hours
nb_NO: {count} time | {count} hours

en: {count} item selected | {count} items selected
nb_NO: {count} element valgt | {count} elementer valgt

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
nb_NO: {count} stedet er slettet. | {count} steder er slettet.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
nb_NO: {count} stedet er ikke slettet på grunn av fremtidige bestillinger. | {count} steder er ikke slettet på grunn av fremtidige bestillinger.

en: {count} minute | {count} minutes
nb_NO: {count} minutt | {count} minutter

en: {count} month | {count} months
nb_NO: {count} måned | {count} måneder

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
nb_NO: {count} pakkebestillingen er slettet. | {count} pakkebestillinger er slettet.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
nb_NO: {count} pakkebestillingen er ikke slettet. | {count} pakkebestillinger er ikke slettet.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
nb_NO: {count} pakken er slettet. | {count} pakker er slettet.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
nb_NO: {count} Pakken er ikke slettet på grunn av fremtidige bestillinger. | {count} Pakkene er ikke slettet på grunn av fremtidige bestillinger.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
nb_NO: {count} ressursen er slettet. | {count} ressurser er slettet.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
nb_NO: {count} ressursen er ikke slettet. | {count} ressurser er ikke slettet.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
nb_NO: {count} Tjenesten er slettet. | {count} Tjenestene er slettet.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
nb_NO: {count} Tjenesten er ikke slettet. | {count} Tjenestene er ikke slettet.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
nb_NO: {count} skatt er slettet. | {count} skatter er slettet.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
nb_NO: {count} skatt er ikke slettet. | {count} skatter er ikke slettet.

en: {count} week | {count} weeks
nb_NO: {count} uke | {count} uker

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
nb_NO: {count}x Avtale | {count}x Avtaler

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
nb_NO: {successfulImports} {totalRows} -kunder er importert til kundelisten din.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
nb_NO: "Bestillings dato og klokkeslett" vil sette grensen basert på dato når bestillingen lages, uavhengig av arrangementets dato og klokkeslett.<br>"Arrangementet start dato og klokkeslett" vil bli angitt basert på arrangementets startdato og klokkeslett.
